DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #728342  autor: andrewzc
 28 cze 2014, 11:06
Bardziej od no limit interesuje mnie, czy CP daje 50 % rabatu na neta ze sprzętem podobnie jak to robi Plus (ale bez żadnych tam smart domów i innych).

 #728437  autor: habish
 28 cze 2014, 19:16
Plus daje 50% rabatu ze sprzętem? Chyba bez sprzętu....

 #730169  autor: david4nal
 04 lip 2014, 16:51
Odgrzebuję bo dostałem właśnie list od CP z ich ofertą dla przedłużających. Śmiech na sali jednym słowem.
Oferta dla przedłużających CP

Podsumowując, mogę dostać 15 GB + 15 GB w LTE + 3 GB za TV, za jedyne 59,90 zł miesięcznie.

Gdybym był nowym abonentem dostałbym w ramach promocji no limit i smartdom
za 44,95 zł 30 GB i bez limitu w LTE. Jednym słowem śmiech na sali, kto im te oferty układa :).

Wypowiedzenie już poszło. Zobaczymy co teraz zaoferują.

 #731236  autor: andrewzc
 08 lip 2014, 22:03
Plus daj 50 % rabatu ze sprzętem, david4nal napisz ile dostałeś po złożeniu wypowiedzenia.

 #734826  autor: david4nal
 24 lip 2014, 18:42
Dwa telefony miałem od ostatniego razu.

Pierwszy w stylu: "Mam informację, że był Pan zainteresowany PowerLTE, ale nie ma możliwości skorzystania z tego przy przedłużeniu, a te 50% dla klientów CP to promocja i kończy się w lipcu więc niech Pan weźmie nowy numer."

Podziękowałem, stwierdziłem że to śmieszne, że dla nowych mają lepsze oferty niż dla przedłużających i powiedziałem, że za 3 miesiące (koniec umowy) to konkurencja pewnie coś lepszego też będzie miała to z nich skorzystam.

Ostatni telefon: "PowerLTE jest tylko dla nowych klientów dla Pana możemy dać 60 GB (30 GB podstawowy pakiet + 30 GB dla LTE) za 39,90 zł (rabat 10zł dla posiadacza TV)."

Też odmówiłem, na to facet spytał czy może przed końcem umowy zadzwonić jak coś się zmieni.

Serio coś nie tak mają z polityką utrzymania klienta ale to ich sprawa. Od niedawna Vectra światłowody kładzie na moim osiedlu, pewnie jak nic ciekawszego nie dostanę to przerzucę sie na TV + internet od Vectry.
 #856893  autor: Christophereks
 18 mar 2016, 10:46
Witam, nie chcę otwierać nowego tematu, więc podłączę się pod ten. Chcę przedłużyć umowę w cyfrowym polsacie ale rozmawiając tam z nimi dostałem gorszą propozycję niż są podane dla nowych klientów na stronie. A więc: aktualnie mam abonament 29,99 , 8gb internetu i nie chcę zmieniać ceny abonamentu . Oni natomiast proponują mi abonament za 49,99 i 40gb internetu plus lte bez limitu za darmo ... niższą ofertę dostałem 20gb za 39,99zł gdzie oferta dla nowego klienta wygląda następująco za 29,99 20gb internetu + 10gb za zamówienie online. Chodzi mi o to że za 39,99 jako nowy klient bym miał 30gb neta plus doliczony w cenie lte bez limitu a jako przedłużający jedynie 20gb neta i nic więcej. Poza tym jak to jest z wypowiedzeniem, na ile czasu przed końcem umowy trzeba je zrealizować. Ostatnim pytaniem pobocznym ale nadal w temacie jest problem, mam modem do zwrotu a jednocześnie zgubiłem zatyczkę od niego i nigdzie nie mogę znaleźć by ktoś sprzedawał. Jakie z tego tytułu mógłbym ponieść konsekwencje ? Zastanawiam się nad kupieniem na allegro całego modemu dla siebie i ze skuwką nie miałbym problemu jednakże wolałbym kupić router by móc udostępniać internet a jakie są na to co napisałem wasze zdania ? Wiem dużo trochę w jednym temacie :) Pozdrawiam
 #858843  autor: bardak
 29 mar 2016, 20:44
Panie, Panowie. Mam pytanie. Kończy mi się umowa z CP o internet. Nie mam zamiaru jej przedłużać. Da radę ją wypowiedzieć drogą mailową??
i drugie pytanie, jak wygląda w tym momencie zdanie sprzętu (zestaw IDU-ODU)??