DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #722391  autor: BigDill
 04 cze 2014, 13:18
Witam serdecznie poszukuję aplikacji muzycznej coś podobnego do spotify,deezer. Aplikacja musi być przejrzysta,posiadać dużo utworów i mieć przejrzysty interfejs. W grę wchodzą w/w aplikacje. Co wy o tym sądzicie? Która będzie najlepsza?

 #722468  autor: user_delete34
 04 cze 2014, 15:51
BigDill, musi to być baza utworów, w której wyszukujesz konkretny jeden i go odtwarzasz? W grę wchodzą tylko powyższe aplikacje?

Pytam, ponieważ mam inną propozycję, jednak nie wiem, czy Ci odpowiada. Osobiście korzystam z aupeo, gdzie można ustalić preferencje wg gatunku, wykonawcy, nastroju i być może jeszcze czegoś. Jestem z tego bardzo zadowolony i, o dziwo, reklamy są tu na pewno rzadsze niż w internetowej wersji (na razie słuchałem niewiele, ale nie było jeszcze ani jednego "no more ads, unlimited skipping...").

 #722626  autor: BigDill
 04 cze 2014, 21:34
Interesuje mnie konkretnie aplikacja w której będzie mnóstwo utworów z każdego gatunku . Po prostu włączam i szukam danego utworu i sobie odtwarzam nie zapychając zbytnio telefonu mp3

 #722629  autor: user_delete34
 04 cze 2014, 21:46
W Aupeo niestety tego nie znajdziesz, nie ma tam możliwości wyboru konkretnego utworu, a jedynie przeskok do kolejnego - tak więc nie pomogę. A w grę wchodzi tak w ogóle korzystanie za darmo, czy konto premium?

Zobacz samą muzykę Google Play i oceń. Na razie test darmowy.

 #722633  autor: BigDill
 04 cze 2014, 21:56
nie google play odpada. to już mało ważne czy darmowe czy premium. Najważniejsze,żeby były te utwory jak wcześniej napisałem.

 #723105  autor: JakubSik
 06 cze 2014, 09:28
Używałem Spotify. Była całkiem wygodna w użytkowaniu, przejrzysta. Teraz jednak, od kilku tygodni, mam inny telefon i już nie wykorzystuje takich aplikacji...

Transport zwłok cena | Piechota
 #859807  autor: BigDill
 03 kwie 2016, 11:26
Zważając na obecną sytuację, lepiej używać takich aplikacji niż ściągać utwory, także chyba jedyne wyjście to spotify.
 #859809  autor: jarekb11
 03 kwie 2016, 11:49
Czy muzyka z Spotify jest darmowa?tzn wystarczy założyć konto ? czy oprócz tego są jakieś opłaty??
 #897131  autor: babeo
 25 lis 2016, 11:11
A ja mam inne pytanie. Może i głupie, ale nie mogę znaleźć info w necie. Jak wykupię dostęp za 19,99 zł (pomijam obecne okresy promocyjne), ale robię przelew, mam 30 dni i co się dzieje po tych 30 dniach? wracam znowu na wersję darmową z jej ograniczeniami?