DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 111
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 111

 #712874  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 09:38
juniper, to jest polityka wszystkich sieci MVNO. Dają lepsze oferty, ale nie reklamują tego, bo nie mają na to nakładów finansowych. Te sieci są dla konkretnej grupy docelowej. Klucz jest dla tych, którzy chcą głównie dzwonić do bliskich za granicą, lub w Polsce. Nie oczekuj, że taka sieć zaoferuje Ci uniwersalne możliwości. Tak się nie da. Gdyby tak było, wszyscy byliby tylko w jednej sieci, a to rodziłoby zagrożenia po stronie operatora jak i dla Abonenta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712879  autor: Klucz Mobile
 25 kwie 2014, 09:52
juniper pisze:No ale czy to nie śmieszne? Duże opy mają tak wypracowaną markę, że nawet guzik dając zarabiają krocie. A tu Klucz daje bez łaski rok ważności konta, 12 tys. minut w sieci za 50zł na 180 dni, bardzo dobrą stawkę (bez żadnych pakietów) do wszystkich i jeszcze te tanie połączenia za granicę.

Przecież gdyby jakiś znany op to zrobił to ludzie krzyczeliby z podniecenia. A o Kluczu ile ludzi słyszało i używa? Bez kitu jak to dobrze działa to ja numer przeniosę do nich i nie chcę słyszeć o żadnych dużych opach więcej, którzy mają ludzi totalnie w dupie.
lajk :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #712880  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 09:56
Klucz Mobile pisze:lajk
Skupcie się nad informowaniem, kiedy wejdzie w życie nowa oferta, a nie żałosnym "lajkowaniem" jednym wyrazem niektórych opinii userów forum. Każdy czeka, co pokażecie nowego, co spowoduje jakiś ruch na rynku operatorów MVNO.
Pozdrowienia!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712892  autor: Klucz Mobile
 25 kwie 2014, 10:22
Karlos20 pisze:
Klucz Mobile pisze:lajk
Skupcie się nad informowaniem, kiedy wejdzie w życie nowa oferta, a nie żałosnym "lajkowaniem" jednym wyrazem niektórych opinii userów forum. Każdy czeka, co pokażecie nowego, co spowoduje jakiś ruch na rynku operatorów MVNO.
Pozdrowienia!
Zapraszam do polubienia naszej strony na FB, za każdym razem informujemy o obniżkach
pierwszej obniżki dokonaliśmy zaledwie 3 miesiące po starcie, w lipcu obniżyliśmy ceny na UE z 0.30 PLN (cenę, którą nawet w tej chwili nikt nie może zaoferować) do 0.20 PLN

W grudniu informowaliśmy o kolejnych zmianach (8 miesięcy po starcie)

Jednak jest to coś nowego na rynku operatorów MVNO

Pozdrawiamy

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #712913  autor: juniper
 25 kwie 2014, 11:20
Karlos20 pisze:
Klucz Mobile pisze:lajk
Każdy czeka, co pokażecie nowego, co spowoduje jakiś ruch na rynku operatorów MVNO.
To mało pokazali? Który mvno chociaż realnie nawiązał do Klucza? Już nie przesadzajmy bo stawka 5gr do USA, 15gr do Chin czy 10gr do Rosji albo 20gr po Europie to jest po prostu rewelacja. Darmowe rozmowy i smsy w sieci bezkosztowo też. W kraju 19gr do wszystkich i 9gr sms to także dolny próg nie licząc mocnego wejścia Virgin które już się skończyło.

No ale na czymś trzeba zarabiać. I stawka 19gr/9gr jest spokojnie do przyjęcia. A pamiętajmy, że wewnątrz sieci darmowe są także videorozmowy. Nie wiem czy konkurencja też tak ma? Ja tu widzę w zasadzie same plusy po prostu.

 #712932  autor: DaveX
 25 kwie 2014, 12:45
Taaa stawka 20 gr/min do UE mnie skusiła, że zamówiłem starter na Allegro. Wcześniej używałem Lycamobila ze stawką 39 gr/min.. I co mogę powiedzieć?
Jak dzwonię do IT to są opóźnienia, Klucz używa połączeń internetowych podczas rozmów międzynarodowych? Ja słyszałem rozmówcę z kilku sekundowym opóźnieniem i ona mnie też... Momentami przerywało... Też ktoś miał takie problemy? Porównując jakość połączeń w L i w K to zdecydowanie wolę L, nawet gdybym miał 2x więcej płacić :D

Wykorzystam tylko zł z konta w Kluczu i wracam do Lycamobile, tym bardziej że mają pakiet 150 min międzynarodowych za 15 zł (10 gr/min).

 #712947  autor: juniper
 25 kwie 2014, 13:38
A zastanowiłeś się, że to wcale nie musiała być wina Klucza tylko np. włoskiego operatora? A może np. twojej lub kobiety lokalizacji gdzieś z dala od przekaźnika. Oczywiście, że każde połączenie w tej cenie używa voipa i czy to Lyca czy Klucz to zasada jest ta sama. Nie chce mi się wierzyć, że akurat w Kluczu zawsze ci było źle, a Lyca chodziła idealnie.

I gdzie się spieszyć z kasą z Klucza jak masz konto ważne cały rok? Nie chcesz sobie potestować na zmianę jednego i drugiego w perspektywie czasu? A może tak inny kraj lub nawet inne miasto jeszcze sprawdzisz zanim wyrazisz zdanie i się poddasz? Dziwne że tak szybko rezygnujesz. A dokąd dokładnie Lyca ma te międzynarodowe za 10gr? Bo chyba nie na cały świat?

 #713031  autor: kaspeed
 25 kwie 2014, 17:52
I gdzie te nowe tanie duże pakiety gb;)

 #713127  autor: DaveX
 25 kwie 2014, 23:20
Więc mamy sytuację taką. Oba telefony - te same. Lokalizacje - te same. Włoski operator - ten sam. Połączenia z Lyca były prowadzone o różnych porach, dniach. Tak samo z Klucza i w przypadku L nie było opóźnień typu.. ja coś mówię, cisza, druga osoba mówi, cisza.. lub wchodzenie sobie w zdanie albo trzeszczenie w słuchawce i zniekształcany głos rozmówcy - takie sytuacje miały miejsce w każdej rozmowie.
Jeszcze wykonam kilka połączeń z Klucza, wrócę do Lycamobile, bo takich sytuacji wcześniej nie miałem i raczej już tylko z tego opa będę korzystał.
Co do promo to więcej info TUTAJ - Wszystko w jednym

 #713139  autor: juniper
 26 kwie 2014, 01:16
Przesadzasz jednak. Po prostu z tym włoskim opem coś jest nie tak i tyle. Nie wierzę, że Klucz oferowałby komercyjny produkt działający na tym poziomie. Gdyby tak było to w necie huczałoby od negatywnych opinii a coś tego nie stwierdzam. Za to widzę niejedną na temat Lyca. Nieraz padała cała sieć, były też duże problemy z netem. W dodatku Lyca ma naliczanie minutowe.

No ale co komu pasuje - może faktycznie macie pecha i tyle. Dobrze, że jest wybór ofert.

 #715553  autor: soyo
 07 maja 2014, 12:59
Pytanie do klucz'a:

Kiedy pojawia sie te nowe pakiety internetowe? Zapowiadane juz byly dawno temu, a nadal jest cisza, co wiecej nie ma zadnych swiezych informacji, ktore by mowily o planowanych nowych pakietach...

 #715556  autor: Emsi
 07 maja 2014, 13:06
Na fejsie o tym pisali:
"(...) pierwszy etap obniżki odbędzie się w terminie od 21 maja do (najpózniej) 10 czerwca. Obniżka będzie dotyczyła Rosji (stacjonarnej i mobilnej), Ukrainy (stacjonarnej i mobilnej), Bułgarii, Chin, Filipin , Kamerunu , Szwajcarii , Egiptu.
Cały zespół teraz walczy o kolejną obniżkę do Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Holandii, Irlandii i jeszcze kilku kierunków".


Natomiast co do pakietów internetowych:
"Obniżka pakietów internetowych będzie realizowana do 31 lipca, jak zapewnili nas realizatorzy"

 #715572  autor: soyo
 07 maja 2014, 15:00
Dzieki

Wydawalo mi sie, ze to bedzie na dniach, ale lepiej pozno niz wcale.

 #715851  autor: juniper
 08 maja 2014, 20:35
Chciałbym się pochwalić, że kupiłem dziś Klucz. Tak po prostu w boxie GSM w markecie trafiłem na standa z ofertą. Taka ciekawostka i oby jak więcej takich punktów. No naprawdę bezkonkurencyjna oferta jak dla mnie i nie tylko chodzi o połączenia zagraniczne ale i krajowe bo Klucz daje w standardzie stawki, które wymagają wielkiego ładowania lub odpalania promocji u innych opów. Nie mówiąc o gadaniu za free w sieci bez żadnych kosztów.

 #715868  autor: Karlos20
 08 maja 2014, 21:08
juniper, ale mi tu chwalenie... Zdzierstwo na dzień dobry xD
W starterze 5 zł masz tylko 1 zł na dzień dobry...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #715878  autor: juniper
 08 maja 2014, 21:29
Kupiłem starter Klucz 10zł i mam na koncie... 11zł, więc nie wiem czemu w 5 jest tylko 1zł.

Ale to bez znaczenia bo przy stawce podst. 19gr zamiast 29gr za min. do wszystkich nawet ten starter 5 zwróci się po 40 min. gadania. Nie mówiąc o smsach po 9gr bo teraz bez pakietu bulę w Orange 20gr a pakiet "darmowych" kosztuje 10zł/mc. W Play owszem miałbym też po 9gr ale musiałbym ładować kartę co mc. A w Kluczu doładowanie za 5zł i włączam RWK na którym mogę też cały rok gadać w sieci za darmo bez kosztów (w Play kosztuje to 10zł/mc).

Z innymi opami nie porównuję nawet bo nie ma sensu. Niby też można mieć 19gr/9gr, RWK czy darmowe w sieci ale zawsze jest multum haczyków i warunków do spełnienia - albo wielkie doładowanie albo opłata co mc albo nawet niektóre opcje kosztem utraty RWK.

Uważam więc, że Klucz to bdb oferta nawet tylko do gadania i pisania w kraju, a jak zachce mi się zadzwonić np. do USA czy Irlandii to korzyści są nieprawdopodobne. Bądźmy szczerzy: Klucz nie ma konkurencji. Najbliższa jest Lyca ale takt 1 min. kładzie tam sprawę.

 #715883  autor: SomalijskiWluczega
 08 maja 2014, 21:42
Klucz nie ma konkurencji??
Mbank mobile daje w standardzie (w promocji do odwołania) stawkę w roamingu UE 29gr/min brutto za połączenia wychodzące (klucz ma 1,23zł/min brutto)
Zicom np daje za 9,99zł miesięcznie 100min na numery komórkowe pl i 100min na numery stacjonarne pl - poza abonamentem minuta = 14gr/min brutto a na stacjonarne 6gr/min brutto.
Za 69zł miesięcznie zicom daje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe w pl i ue oraz do kanady i usa.

Więc o jakiej Ty bezkonkurencyjności piszesz....??
Ostatnio zmieniony 08 maja 2014, 21:43 przez SomalijskiWluczega, łącznie zmieniany 1 raz.

 #715884  autor: Karlos20
 08 maja 2014, 21:42
juniper pisze:cały rok gadać w sieci za darmo bez kosztów
Skąd takie bzdury wytrzasnąłeś??
Za 50 zł na 180 dni są rozmowy w sieci KLUCZ bezpłatne (jest jednak limit tych minut), Tylko SMSy są nieograniczone do KLUCZa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #715901  autor: juniper
 08 maja 2014, 22:50
SomalijskiWluczega pisze: Za 69zł miesięcznie zicom daje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe w pl i ue oraz do kanady i usa.

Więc o jakiej Ty bezkonkurencyjności piszesz....??
O takiej, że w Kluczu nie wydaję 69zł/mc tylko ładuję tyle ile potrzebuję i dzwonię za śmieszne grosze nie tylko w UE i USA ale także do Rosji, Chin, na Ukrainę, itd. Nie jest mi potrzebny no limit za 70zł. Porównujmy rzeczy porównywalne bo tak to zaraz dojdziemy do wniosku, że jakiś operator VoIP daje no limit za 50zł. Tylko co z tego? Mnie chodzi o to, że w Kluczu ładuję za 5zł i dzwonię za to na 30 min. do Moskwy lub Chin.
SomalijskiWluczega pisze:Mbank mobile daje w standardzie (w promocji do odwołania) stawkę w roamingu UE 29gr/min brutto za połączenia wychodzące (klucz ma 1,23zł/min brutto)
Ale to jest roaming a nie rozmowy z Polski za granicę. I w promocji do odwołania, a nie w żadnym standardzie. Jak będę jechał za granicę to nie zapomnę zabrać Mbanku. Ale w kraju... napisz lepiej ile kosztuje w Mbank Mobile minuta do UE. Napisz przy okazji ile kosztuje minuta i sms krajowy i czy jest free w sieci, a także napisz jaka jest ważność konta po doładowaniu.

[ Dodano: 2014-05-08, 22:55 ]
Karlos20 pisze:
juniper pisze:cały rok gadać w sieci za darmo bez kosztów
Skąd takie bzdury wytrzasnąłeś??
Za 50 zł na 180 dni są rozmowy w sieci KLUCZ bezpłatne (jest jednak limit tych minut), Tylko SMSy są nieograniczone do KLUCZa.
Chyba normalne, że doładować trzeba żeby dzwonić z tej karty bo po to ją kupiłem. Ale po doładowaniu dalej mam 50zł a pół roku gadam za free. A w Play muszę fizycznie wydać 10zł co miesiąc i schodzi mi to z konta plus dodatkowo muszę ładować często bo leci ważność środków.

Limit jest ale bardzo duży - 12 tys. minut. W praktyce jest to więc no limit. Play na pewno też jakiś ma tylko nie podaje jawnie w przeciwieństwie do Klucza. Inni operatorzy też mają i też stosują small text albo blokują na chama za "nadużycia".
Ostatnio zmieniony 09 maja 2014, 11:26 przez juniper, łącznie zmieniany 2 razy.

 #715915  autor: DanielR
 08 maja 2014, 23:54
juniper pisze:Ale to bez znaczenia bo przy stawce podst. 19gr zamiast 29gr za min. do wszystkich nawet ten starter 5 zwróci się po 40 min. gadania. Nie mówiąc o smsach po 9gr bo teraz bez pakietu bulę w Orange 20gr a pakiet "darmowych" kosztuje 10zł/mc. W Play owszem miałbym też po 9gr ale musiałbym ładować kartę co mc. A w Kluczu doładowanie za 5zł i włączam RWK na którym mogę też cały rok gadać w sieci za darmo bez kosztów (w Play kosztuje to 10zł/mc).

Z innymi opami nie porównuję nawet bo nie ma sensu. Niby też można mieć 19gr/9gr, RWK czy darmowe w sieci ale zawsze jest multum haczyków i warunków do spełnienia - albo wielkie doładowanie albo opłata co mc albo nawet niektóre opcje kosztem utraty RWK.
Co za bzdura. Jeśli chodzi o to, co powyżej zacytowałem z Twojej wypowiedzi, czyli tanie rozmowy krajowe, to np. Virgin Mobile, z którego zresztą osobiście korzystam bije Klucza na głowę.
W przypadku połączeń międzynarodowych, tu zgoda. Klucz jest znacznie korzystniejszy i nie ma nawet co porównywać. Ale to nie dziwne, ta sieć została przecież stworzona głównie do tanich połączeń międzynarodowych.
Ale tak jak piszę. Do tanich połączeń krajowych we wszystkich kierunkach, znacznie korzystniejszy jest VM.


[ Dodano: 2014-05-08, 23:57 ]
juniper pisze:Ale po doładowaniu dalej mam 50zł a pół roku gadam za free.
To po co kłamiesz, że cały rok?!

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
  • Strona 7 z 111
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 111
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 111