DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 111
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 111

 #711939  autor: macc
 22 kwie 2014, 08:28
przeszedłbym do Was jakby połączenia wychodzące aktywne były przez 2-3 lub dłuzej od doładowania za 5zł

 #711941  autor: Klucz Mobile
 22 kwie 2014, 08:48
macc pisze:przeszedłbym do Was jakby połączenia wychodzące aktywne były przez 2-3 lub dłuzej od doładowania za 5zł
konto w KLUCZ jest wazne rok czasu po doladowaniu nie zaleznie od kwoty, czy to 5 PLN czy 50 PLN i tak masz rok czasu na wychodzace

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #711945  autor: Emsi
 22 kwie 2014, 09:22
A czy to prawda, że raz na trzy miesiące trzeba wykonać połączenie żeby numer nie został wyłączony?

 #711947  autor: Karlos20
 22 kwie 2014, 09:32
Emsi, to nie jest tzw. "druga Lyca" :P
Konto jest ważne ROK po każdym doładowaniu i numer spokojnie będzie można schować do szuflady przed ten czas :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #711949  autor: Klucz Mobile
 22 kwie 2014, 09:37
Emsi pisze:A czy to prawda, że raz na trzy miesiące trzeba wykonać połączenie żeby numer nie został wyłączony?
trzeba wykonac cokolwiek - darmowy sms w sieci, zasilic konto, zadzwonic 1 raz. inaczej telefon "zawiśnie".

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #711956  autor: Karlos20
 22 kwie 2014, 10:03
Klucz Mobile, planujecie pakiety internetowe z tzw. lejkiem, czyli po jego wykorzystaniu spadłaby prędkość transmisji? Operatorzy oferują takie pakiety (za wyjątkiem Waszego partnera biznesowego).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #711959  autor: Klucz Mobile
 22 kwie 2014, 10:19
Karlos20 pisze:Klucz Mobile, planujecie pakiety internetowe z tzw. lejkiem, czyli po jego wykorzystaniu spadłaby prędkość transmisji? Operatorzy oferują takie pakiety (za wyjątkiem Waszego partnera biznesowego).
nie planujemy. będzie tak jak ma PLUS

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #712071  autor: kaspeed
 22 kwie 2014, 17:48
Troszke lipnie ale nic nie poradzimy;) oby nowe pakiety były duże 30zł za 6gb;) to by było cudo;p + działanie w wszystkich możliwych opcjach lte hdspa i cała reszta;p

 #712085  autor: KA
 22 kwie 2014, 18:42
Przecież Plus ma pakiety z lejkiem?!

 #712090  autor: Karlos20
 22 kwie 2014, 19:05
KA, w starych taryfach, które NIE są wyposażone w usługę LTE.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712173  autor: Emsi
 23 kwie 2014, 00:05
Ja czekam na te obiecane obniżki. ;-)
Jeszcze jedna sprawa odnośnie tego wyłączenia numeru po 3-miesiącach nie używania. Wysyłacie jakiegoś SMS-a z przypomnieniem?

 #712184  autor: Karlos20
 23 kwie 2014, 04:25
Emsi, ja żadnego SMSa z przypomnieniem nie otrzymałem (mam na karcie wychodzące do czerwca 2014). To nie jest LycaMobile xD
Pewnie były słowa o tych 3 miesiącach tylko dlatego, aby zachęcić do używania numeru i usług, a przez RWK wcale nie ma żadnych ograniczeń, kiedy tą kwotę na koncie wykorzystamy - czy to dziś, jutro, czy za 11 miesięcy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712189  autor: macc
 23 kwie 2014, 07:43
Klucz Mobile pisze:
macc pisze:przeszedłbym do Was jakby połączenia wychodzące aktywne były przez 2-3 lub dłuzej od doładowania za 5zł
konto w KLUCZ jest wazne rok czasu po doladowaniu nie zaleznie od kwoty, czy to 5 PLN czy 50 PLN i tak masz rok czasu na wychodzace
w formularzu podczas wypełniania co zaznaczyć jak przenoszę z lebary?

 #712194  autor: slawekt
 23 kwie 2014, 08:34
w formularzu podczas wypełniania co zaznaczyć jak przenoszę z lebary?
Wygląda na to, że tylko BOK Klucz'a jest Ci w stanie pomóc, bo skrypt na ich stronie na pewno nie :-( Albo przeniesienie numeru z Lebary do operatora będącego na liście skryptu i dopiero przeniesienie do Klucza.

 #712205  autor: Eon
 23 kwie 2014, 10:06
Tak sie patrze teraz na ich pakiety minut. Czy są to darmowe minuty do wszystkich sieci w Polsce ??

 #712865  autor: juniper
 25 kwie 2014, 09:12
Bardzo mi się podoba oferta Klucza. Nazwa też mi się podoba. I nie doszukujcie się dziury w całym w postaci braku LTE czy rozliczania netu po 1KB bo to jest niepoważne. Powiedzcie lepiej który operator komórkowy da wam zadzwonić za 5gr/min. do USA, a za 15gr/min. do Chin albo Rosji. To nawet z kont voipowych jest drożej.

Tylko czemu nigdzie nie można starterów kupić? W sklepach i kioskach wiecznie te same 4 firmy nie oferujące właściwie nic nowego, a takie oferty jak Klucz muszą się czołgać, żeby zostać zauważone. Kiedy w końcu się to zmieni? To samo Lyca i jakieś tam jeszcze Virginy, itd. Aczkolwiek Klucz w szczególności mnie interesuje ze względu na ciekawe stawki międzynarodowe. I jak krajowe są też w dobrej cenie to nie wykluczam, że poużywam Klucza.

Hm. Konto ważne rok po doładowaniu. 20gr/min. do UE. 180 dni w sieci za free po doładowaniu za 50zł. Zasięg Plusa. Zamawiam startery i niech się te wszystkie oryndże, pleje i inne plusze pałują.

A do sieci krajowych 19gr/min. i smski 9gr :D

 #712869  autor: Karlos20
 25 kwie 2014, 09:22
juniper pisze:Tylko czemu nigdzie nie można starterów kupić?
Zamów starter na klucz.net :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #712870  autor: juniper
 25 kwie 2014, 09:30
No ale czy to nie śmieszne? Duże opy mają tak wypracowaną markę, że nawet guzik dając zarabiają krocie. A tu Klucz daje bez łaski rok ważności konta, 12 tys. minut w sieci za 50zł na 180 dni, bardzo dobrą stawkę (bez żadnych pakietów) do wszystkich i jeszcze te tanie połączenia za granicę.

Przecież gdyby jakiś znany op to zrobił to ludzie krzyczeliby z podniecenia. A o Kluczu ile ludzi słyszało i używa? Bez kitu jak to dobrze działa to ja numer przeniosę do nich i nie chcę słyszeć o żadnych dużych opach więcej, którzy mają ludzi totalnie w dupie.

 #712873  autor: soyo
 25 kwie 2014, 09:37
Po paru miesiacach moge przekazac moje doswiadczenia:

1) Na poczatku byly spore problemy, najpierw z tym, ze nie moglem uruchomic w ogole uslugi GPRS (problem po stronie infrastruktury PLUS'a). Skonczylo sie na dosc hamskim obejsciu, ktore zaproponowalem, czyli musialem przeniesc na dzien numer do innej sieci i pozniej wrocic z powrotem do klucz'a, aby moje konto sie zresetowalo

2) To pomoglo, ale z kolei, nie moglem sie polaczyc w ogole z internetem; Tu poszlo juz znaczenie szybciej, zgloszony problem zostal rozwiazany w przeciagu kilku dni

3) Od tego czasu nie ma praktycznie zadnych problemow i w tej chwili juz jestem w pelni zadowolony; Bardzo dobry staly zasieg (infrastruktura pelna PLUS'a), do tego dluga waznosc konta, tanie stawki i przystepny internet

Kazdemu moge spokojnie polecic przejscie do klucz'a, a ja rowniez licze na zwiekszenie ilosci pakietow (glownie mniejsze pakiety do internetu, oraz wieksze niz te, ktore sa obecnie) wraz z wydluzeniem waznosci ich trwania.
  • Strona 6 z 111
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 111
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 111