DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #702743  autor: Pijawka
 06 mar 2014, 17:52
nauczyłem brata grać w kości i teraz namiętnie gra, ale przeważnie na tablecie w niejakim kurniku bo ze mną nie za bardzo czas. Chciałem mu kupić taką Kostkę która bedzie tez i do chińczyka i innych gier. Chciałem się tylko dowiedzieć czy do prawdziwej gry w kości na tablecie wystarczy 1 taka czy trzeba ich kupić 5 jak trzeba? no i jak ona dokładnie współgra z urządzeniami. Napiszcie jak ktoś posiada!

 #708110  autor: Snajperro
 04 kwie 2014, 15:15
Widziałem w telewizji jak tego używali. Ciekawy gadżet ale do gier, które wymagają rzutów większą ilością kostek jest kompletnie niepraktyczne. Na razie to tylko bajer, prawdziwe kostki lepsze! No a gry na necie mają własne generatory rzutów kością...

Pobierz Iplę i oglądaj TV na kompie :D

 #716909  autor: Lichannoosee
 13 maja 2014, 14:04
Totalne wynaturzenie elementarnych uciech z gier planszowych.. Rzuty prawdziwą kostką do gry to coś co przeważa o wygranej czy przegranej. Te emocje.. Ahh. Larpy do boju! :D

 #719320  autor: Janek33
 22 maja 2014, 12:12
A moim zdaniem może być to coś ciekawego.

 #741045  autor: paker
 17 sie 2014, 09:55
A u mnie od niedawna główną konsolą do gier jest... Apple iPad 2 16GB na iOS... Jest na niego sporo fajnych gier, ostatnio grywam dużo na Batman: Arkham Origins. Czy znacie jakieś inne fajne gry?

 #741053  autor: Optek
 17 sie 2014, 10:52
Lubisz głównie zręcznościówki prawda? Jeśli tak to jest kilka fajnych pozycji na IPhone'a. Sam rzadko kupuję coś na tablet jednak ostatnio skusiłem się na grę Modern Combat 5: Blackout. Głownie z tego względu,ze znałem jej poprzednie wersje. Naprawdę świetna gra. Grafika powalająca ( chociaż podejrzewam, że na słabszych tabletach nie pójdzie. Na ipadzie raczej nie powinno być problemu). Wciąga, praktycznie cały dzisiejszy ranek sobie grałem, dopóki żona nie zawołała na śniadanie. Wadą jest cena ponieważ trzeba za to dać ponad 20 zł.
Z innych ciekawych to mogę Ci polecić:
Sky FOrce 2014 - jest darmowa.
Hercules: Official Game . Rzadko zdarza się,że gry promujące film są ok jednak ta daje radę.
Tutaj: http://yourapps.info/gry-na-iphona możesz sobie zresztą poczytać recenzje wszystkich.