DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #704804  autor: tictac
 18 mar 2014, 23:20
Mam problem,

na moim iPhone 5, chcialem zainstalować IOS 7.1, wystapil blad aktualizacji, teraz iphon jest tylko w trybie awaryjnym, nie ma innej opcji, postanowilem odtworzyć go, po aktualizacji, następuje rozpakowanie oprogramowania i komunikat,że brak miejsca na dysku,
nie mam dostępu do dysku, aby skasować zdjęcia czy coś, co robić, bo jestem bez telefonu:/

 #704809  autor: wtd
 18 mar 2014, 23:38
To odtwarzanie robiłeś przez itunes czy jak?

 #704811  autor: tictac
 18 mar 2014, 23:47
przez itunes, w trakcie aktualizacji do 7.1 wyświetliło mi sie ze mam polaczyc itunes,
podlaczylem itunes, a tam info ze telefon jest w trybie awaryjnym i mogę go odtworzyć,
tak wiec odtworzyłem, pobrało akualiację
rozpakowuje oprogramowanie i w polowie info ze nie mozna bylo odtworzyc tego iphona bo dysk ktorego potrzebujesz uzyc jest pełny, i nic wiecej nie moge zrobic

 #704941  autor: wtd
 19 mar 2014, 18:14
tictac pisze:rozpakowuje oprogramowanie i w polowie info ze nie mozna bylo odtworzyc tego iphona bo dysk ktorego potrzebujesz uzyc jest pełny, i nic wiecej nie moge zrobic
Brzmi jakbyś miał pełny dysk w kompie na którym jest folder itunes. A poza tym, jak już podłączony do kompa to nie możesz na niego wejść i z poziomu itunes pousuwać jakiś rzeczy? Albo ew. jak masz filmy/zdjęcia to możesz w nie wejść jak na pendrive i stamtąd też usunąć.