DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #690951  autor: sarkotka
 17 sty 2014, 11:26
A czy jak zrobię backup wszystkich aplikacji (łącznie z danymi) za pomocą np. Carbona, to będę mogła to wszystko normalnie przywrócić po zrootowaniu? czy będzie to z jakichś powodów niemożliwe?

 #690953  autor: Morvius
 17 sty 2014, 11:31
nie wiem, robi się kopię zapasową plików na pc więc technicznie jest to możliwe tylko trzeba się pobawić

Klasyczny obserwator wątku.

 #691500  autor: PingNoMore
 19 sty 2014, 11:26
Dostępny jest insatalator CM http://beta.download.cyanogenmod.org/install Za jego pomocą instalacja CM jest bardzo prosta. Sam mam Galaxy S2 i po instalacji CM telefon dostał drugie życie.

 #694978  autor: Morvius
 31 sty 2014, 16:11
Nie no nie ma ch.... we wsi :D Zrobiłem mały eksperyment, zero czyszczenia pamięci Ram i oszczędzania telefonu przez tydzień. Dbałem oczywiście o to aby się nie rozładował ale ładowanie jak najbardziej zdrowe dla baterii. Po tygodniu użytkowania telefon doczekał się czyszczenia... wnioski? :) Po 1 telefon wytrzymał ten test w zaskakującym rezultacie, śmiem przyznać ze bez czyszczenia Ram spokojnie by wytrzymał ok 4 dni bez dalszego ingerowania czyli +- 10 dni. Bateria ( raz dziennie ok 10 min. rozmów i z 50 smsów, wifi raczej unikałem w teście, aczkolwiek na zaktualizowanie pogody je uruchamiałem) trzymała min ok. 1,5 dnia a max 2 dni z kilkugodzinnym hakiem :) Zmiany jakie wprowadza CM do telefonu po instalacji zadowalają jak widać. W zasadzie na rynku chyba nie ma smartphone'a dorównującego wydajnością oraz exploatacją do tego telefonu w tej klasie cenowej do 1k zł. :wink:

Klasyczny obserwator wątku.
 #847445  autor: golombek1991
 26 sty 2016, 16:28
Ja zrobiłem tak: wgrałem strarego softa i9100XXKH3 3 plikowego zrobiłem wipe, potem soft I9100XXMS7 i znowu wipe. Ja w ten sposób rozwiązałem problem. W sofcie I9100XWLSD (ten jest najnowszy oficjalny) aplikacja Czuwanie sieci pobiera więcej energi niż wyświetlacz. Do Softu I9100XWLSD jest aplikacja Gservicefix naprawiająca częściowo te pożeranie bateri przez czuwanie sieci ale to mało satysfakjonujące rozwiązanie bo bateria nadal szybciej sie rozładowywała