DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #67532  autor: stodola
 14 kwie 2006, 17:44
Elo :P
Znowu ja ze swoimi głupimi problemami :P
Mam takie pytanko:
Przy niektórych dzwonkach w moim telefonie pojawia się taki znaczek => © (tylko że niebieski :P) i to znaczy, że jest zablokowany prawami autorskimi (chyba:P) i nie idzie już tego dzwonka wysłać przez Irde albo MMS'a. Czy jest takie coś w każdych sagemach czy może jest to wina wgranego softu na mojej komórce (kupiłem ja w Erze i ma chyba Softa erowskiego bo przy wlanczaniu pisze "Era bla bla bla" i przy wyłączeniu "Era Do widzenia") czy zmiana softu na zwykły coś pomoże?? Tu dla przykłądu daje taki dzwonek :arrow: KLIK
Wgrajcie (jak możecie oczywiście) i sprawdzcie czy też tak macie.
pozdr :smt006

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #67537  autor: kamil1221
 14 kwie 2006, 18:23
Tak to jest w kazdym sagemie - to wgrales dzwonek z prawami autorskimi i nie wyslesz go ani przez IrDE, ani przez MMS-a.
Mozesz go tylko usunac.

 #67540  autor: stodola
 14 kwie 2006, 18:49
A to ja mam softa Ery czy to tylko wgrali logo powitalne, pozegnalne, tapete i wygaszacz?? i czy mogę mieć z nim problemy jak z orangunowskimi softami?? ;)

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #67562  autor: kamil1221
 14 kwie 2006, 19:59
Racej watpie - era wlasnie tylko zastepuje animacje startowa i nic wiecej.
Masz od ery telefon z dotatkami od niej samej - nie tylko tak dal sagemow robia - do wiekszosci telefonow sprzedawanych.
A co w tym telefonie ma sie zacinac ??

 #67592  autor: stodola
 14 kwie 2006, 20:56
A to całe szczęscie :D a w orendż to zawsze wciskaja do telefonów swój soft :?: Bo moja siostra ma telefon Samsung X640 i tylko ma powitanie i pozegnanie- bez zadnych tapet i wygaszaczy itp.

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)