DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #670029  autor: ganc2
 24 paź 2013, 08:29
Z jednej strony, logo telepolis jest na tyle proste, że mógłbym je zwektoryzować i usunąć nawet w paincie pieczątkę beta, z drugiej, po co mam się bawić w przeróbki, po co mi proteza loga, skoro może wystarczy się zapytać i może nawet dostanę logo w wektorze, lub przynajmniej w olbrzymiej rozdzielczości i nie będę musiał robić.

Po co mi? Chcę sobie zrobić kubek do kawy, z nadrukiem logotypów wszystkich serwisów internetowych które odwiedzam. Projekt który przygotowuje zawiera wiele detali, wymagana rozdzielczość to
4000x1600
nie chcę loga z betą, telepolis kiedyś z bety wyjdzie a ja zostanę jak ten frajer z betą na kubeczku, więc myślę przyszłościowo i wole bez...

 #670052  autor: WitekT
 24 paź 2013, 10:37
Poszło w cdr na maila. ;-)

 #670665  autor: user_delete19
 27 paź 2013, 13:38
w sumie może by na głownej zrobic sekcje 'materiały promocyjne' i tam podlinkować wersję vektorową (najlepiej w otwartym formacie, np svg)? ;)

 #671427  autor: Precelos
 30 paź 2013, 10:47
ja bym pomyslal o sprzedazy wlasnie kubkow koszulek itd. z logo telepolis :)
troche roboty z tym by bylo - zdaje sobiez tego sprawe

Obrazek

 #671469  autor: babeo
 30 paź 2013, 12:30
Precelos, wiesz że temat poruszany już wielokrotnie? Sukcesem zakończyły się tylko smycze. Zawsze chętnych jest wielu, a potem robić nie ma komu, a z zakupem przez osoby które się zdeklarowały to też inna historia.

 #671655  autor: Precelos
 30 paź 2013, 23:33
jak to mawiaja czasy sie zmieniaja
ale zdaje sobie sprawe ze roznie z tym bywa

Obrazek