DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #574144  autor: Hunt
 10 sie 2012, 19:37
Jestem posiadaczem karty Prepaid Pekao i zarejestrowałem ją w Google Play, jednak po ,,zakupie" aplikacji dostałem maila, że moje zamówienie zostało anulowane-zaktualizuj informacje. Nic to nie pomogło. Na koncie internetowym karty opereacje jest w oczekujących. Orientuje się ktoś co trzeba zrobić, aby ruszyć to naprzód?

 #664267  autor: TechFan1987
 26 wrz 2013, 13:36
Czasami metody wyceny przedsiębiorstwa Google i ich usług są dziwne - ja też nie rozumiem czemu nie można za aplikację płacić np. SMS - przecież to nawet tak sie płaci za...wszystko. Przez to potem są takie kuriozalne problemy...też mialem takie problemy a mam abonament w Play, którym można płacić za aplikacje. Dramat.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013, 22:35 przez TechFan1987, łącznie zmieniany 1 raz.

 #664310  autor: user_delete34
 26 wrz 2013, 15:59
Być może problem jest po stronie kart wydawanych przez Pekao SA - mojej debetowej nie akceptuje Windows Marketplace w WP8.

 #664313  autor: jarekb11
 26 wrz 2013, 16:15
A nie jest czasem tek że akceptuje tylko karty kredytowe ?
tak coś słyszałem .

 #664343  autor: user_delete34
 26 wrz 2013, 18:30
jarekb11, w sklepie jest wyraźnie pozycja o karcie debetowej, dlatego skorzystałem z tego. A raczej miałem nieprzyjemność próbować korzystać. Jeden raz - a ciągle dostawałem maile o niezapłaconej aplikacji i ani bank ani Microsoft (helpdesk) nie umieli nic poradzić.

 #664442  autor: user_delete19
 27 wrz 2013, 12:02
Grunt to odkopać stary wątek ;)

Często kwestia rozbija się o limity ustawione na karcie dla transakcji internetowych - wtedy transakcja zwyczajnie jest odrzucana - wystarczy w serwisie internetowym zmienić;
TechFan1987 pisze:nie rozumiem czemu nie można za aplikację płacić np. SMS - przecież to nawet tak sie płaci za...wszystko
bo to jest mocno głupia metoda płatności i w sumie chyba tylko u nas jakoś bardziej popularna :p

 #664590  autor: user_delete34
 27 wrz 2013, 19:45
wojciech pisze: Często kwestia rozbija się o limity ustawione na karcie dla transakcji internetowych - wtedy transakcja zwyczajnie jest odrzucana - wystarczy w serwisie internetowym zmienić;
Na pewno nie u mnie i na pewno nie przy aplikacjach u kogokolwiek. Co jak co, ale chyba 10,49 zł (mój przypadek) i podobne to nie są kosmiczne kwoty jak na zakupy przez internet.

 #664634  autor: user_delete19
 27 wrz 2013, 21:51
och, ach, przytłaczająca większość kart ma limit dla transakcji internetowych ustawiony na 0pln... :P więc ta-da... nawt Twoje 'grosikowe' 10pln się nie załapie :p
 #780745  autor: diuna8469
 27 sty 2015, 18:08
Witam;)mam nietypowe pytanie odnosnie kart google play...mianowicie czy jak kupie taka karte to musze miec zalozony tzw.wallet google?czy poprostu walleta zaklada sie gdy chcemy placic kartą debetową?acha jesli np.nie potrzeba zakladac konta wallet to co sie dzieje kiedy mam na karcie podarunkowej 50zl a kupie aplikacje np.za 10zl,to reszta pieniedzy gdzie bedzie? dalej na karcie?