DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #65692  autor: stodola
 06 kwie 2006, 19:11
Witam.
Mam problem polegajacy na tym, że podczas słuchania np. muzyczki( dzwonkow) albo ogladania dluższych gifów lub filmikow telefon sam mi przechodzi do tapety (czy jak to opisać :lol: ). Za pomoc będę baaardzo wdzieczny :P pozdrawiam :smt006 :smt006

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #65694  autor: Irek
 06 kwie 2006, 19:15
Do wygaszacza chciałeś powiedzieć!! Wyłącz wygaszacz ekranu i wszystko będzie ok. :wink:

"And one more thing..."

 #65710  autor: rulezzz01
 06 kwie 2006, 20:06
ja mam my301x i tez przy np. sluchaniu dzwonkow po chyba 10-15 sekundach przechodzi do tapety (z ogange menu niestety.... :smt011 ). Ale zeby sie nie wylaczylo to naciska "klawisz nawigacji" w bok co chwile... :roll:

 #65718  autor: stodola
 06 kwie 2006, 20:55
Ale jak wyłączyć ten wygaszacz :| bo nigdzie nie moge znalezc takiej obcji :evil: Ja mam menu Ery (chyba :P bo mam tapete Ery i wygaszacz i logo powitalne i pozegnalne :| ) a klawisza nawigacji nie wcikam bo wtedy mi sie dzwonek przycisza :roll: tylko klawisze numeryczne :-D

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #65722  autor: kamil1221
 06 kwie 2006, 21:12
To normalne u sagemow bez odtwarzacza muzycznego - po kilku chwilach telefon uwaza ze juz nie trzeba odtwarzac muzyki wiec przechodzi do menu glownego, a wygaszacza raczej nie da sie wylaczyc - ale prosze sprawdzic w ustawieniach wyswietlacza czy nie ma takiej opcji.

 #65733  autor: stodola
 06 kwie 2006, 21:48
A no właśnie nie ma w ustawieniach takiej opcji :| Wchodze w "ustawienia" -> "tło" -> "Wygaszacz ekr." i można tylko se wybrać. Brak opcji braku wygaszacza (jak jest np. w Tapetach) no nic :? dzieki za pomoc :wink: pozdrawiam :smt006 albo jeszcze jedno pytanie :-D idzie ustawić aby sie nie włanczał zegar albo jak juz to po np. 2 min a nie jak standardowo po 40 sek. :?:
To już naprawde koniec :smt005 telefon ogółem jest nawet fajny :-D pozdrawiam :smt006

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)

 #65743  autor: kamil1221
 06 kwie 2006, 22:02
stodola pisze: to po np. 2 min a nie jak standardowo po 40 sek. :?:
smt006
Tego tez sie nie da ominac - to jest tak zrobione aby baterie oszczedzac.
Trzeba sie przyzwyczajic - ale mi akurat talie cos pasuje :wink:
 #68396  autor: patry11
 17 kwie 2006, 23:25
Witam też mam ten telefon. Kupiłem go w salonie ERY bo mi kita wciśli że ma MP3 no i go wźołem. Po małej burzy w salonie. Myślałem jak by tu zrobić żeby słuchać muzyki i nie przerywając jej. Więc zrobiłem to tak muze przerabiam na AMR słuchać jak cudo Mp3. No i został problem z tym Stanem, ale przypomniało mi się, że przy sagemach da się zrobić tz. sleep. Robie to w ten sposób włączam muzę i naciskam ok. 5 razy klawiszem nawigacyjnym w lewo. Nie zawsze działa ale w 96% się udaje. :wink: I muza gra. Aż ktoś nie zadzwoni, bateria padnie, nie wyłącze, budzik się nie włączy itp.

 #68551  autor: stodola
 18 kwie 2006, 17:26
Łee no w moim sie nie da :/ Ale jeszcze bede próbować :wink:

Obrazek
Obrazek
Sprzedam Sagema my400x. Chętnych proszę o kontakt na PW / GG ;)