DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #64689  autor: kamil1221
 01 kwie 2006, 19:55
lukasmarcin pisze:a zainteresowałem się tym modelem dzięki kamil 1221 i na jego recę składam podziękowania

O wow - ale wyroznienie - dzieki wielkie - witam w rodzinie szczesliwych posiadaczy sagema bez orangemenu :smt005 :wink:
Kolejny zadowolony czlowiek !!

 #64723  autor: Przemek
 01 kwie 2006, 21:33
lukasmarcin pisze:dziś w jednym z salonów RTV przez 30 min poznawałem ten model sagema i moje wrażenia są następujące:

1. wyposażenie (funkcje) - świetne
2. wyświetlacz - świetny
3. wymiary - duży telefon, ale dobrze wykonany, w mojej dłoni leżał jak trzeba
4. menu - bez orange :) !, dziwny wygląd ikonek (największe moje zastrzeżenie)
5. klawisze - wygodne

bardzo polecam, ja sam kupię go w kwietniu :)

a zainteresowałem się tym modelem dzięki kamil 1221 i na jego recę składam podziękowania
Za ile stoi w RTV EURO AGD?

 #64725  autor: lukasmarcin
 01 kwie 2006, 21:38
cena (chyba) przystępna, tj. 749 zł
mozna też nabyć narty (jak kto woli - na zaświadczenie o zaytrudnieniu lub na dowód osobisty, ale w tym przypadku nalezy zapłacic 1/3 ceny od razu = 249 zł, a rezta w ratach)
to jest cena z Mixelectronics, w Avansie widziałem po 699 zł (sklep internetowy)

 #64726  autor: Przemek
 01 kwie 2006, 21:42
W sklepach internetowych bez Orange Menu i simlocka widziałem i po 579 :P

 #64729  autor: lukasmarcin
 01 kwie 2006, 21:54
a prawda prawda
zerknąłem na
sklep

a tam po 599 zł :)

 #64730  autor: orB
 01 kwie 2006, 21:54
Przemek pisze:W sklepach internetowych bez Orange Menu i simlocka widziałem i po 579 :P
Jakby jeszcze cena spadła o 1/4 to sam zacząłbym się poważnie zastanawiać nad jego zakupem 8) Wydaje mi się że 579 to ciągle trochę drogo...

 #64733  autor: Przemek
 01 kwie 2006, 22:01
orB pisze:
Przemek pisze:W sklepach internetowych bez Orange Menu i simlocka widziałem i po 579 :P
Jakby jeszcze cena spadła o 1/4 to sam zacząłbym się poważnie zastanawiać nad jego zakupem 8) Wydaje mi się że 579 to ciągle trochę drogo...
Trochę drogo,ale w sumie z takimi możliwościami,tańszego nie znajdziesz,no może SX1,ale jest większy i starszy i brzydszy :roll: w dodatku Siemens :oops:

 #64739  autor: kamil1221
 01 kwie 2006, 22:15
Wy mowicie ze 500-600 zl to drogo ??
Ja za swojego zapalcilem 199euro - to jest drogo - jeszcze jak wrocilem z wloszech to go na polskim rynku nie bylo - dopiero tak po 1 miesiacu zaczal go wprowadzac orange.
No trzeba przyznac nie mam siSmoka i orangeproblemu.

Wydaje mi sie ze ok. 500 zl to jak za te funkcje cena bardzo przystepna i do zaakceptowania.
Raczej nie znajdziecie naprzyklad nowej noki o podobnych funkcjach w tej samej cenie co oferuje sagem.
A dzis w jakims komisie widzialem myX6-2 z orange po 290 zl !!

 #64741  autor: Tragedya
 01 kwie 2006, 22:17
Ostatecznie zdecydowałem się na kupno normalnego odtwarzacza i stałem się szczęsliwym posiadaczem niebieskiego Creative'a :). Jestem wkurzony, bo na telefon bede musiał poczekać jeszcze z miesiąc ;(. Zastanawiam się czy nie kupic N70 w promocji w Orange, albo 6680 na allegro (tu przynajmniej daloby sie bez orangemenu). Szczerze powiedziawszy zawsze chciałem miec nokie (niewem dlaczego), ale zawsze jak szedlem po telefon tego producenta wychodziłem z czyms zupelnie innym.
Raz miałem my-x5m i bylem bardzo zadowolony, dlatego w ogule zainteresowałem sie myx6-2.

 #64791  autor: Przemek
 02 kwie 2006, 09:37
kamil1221 pisze:Wy mowicie ze 500-600 zl to drogo ??
Ja za swojego zapalcilem 199euro - to jest drogo - jeszcze jak wrocilem z wloszech to go na polskim rynku nie bylo - dopiero tak po 1 miesiacu zaczal go wprowadzac orange.
No trzeba przyznac nie mam siSmoka i orangeproblemu.

Wydaje mi sie ze ok. 500 zl to jak za te funkcje cena bardzo przystepna i do zaakceptowania.
Raczej nie znajdziecie naprzyklad nowej noki o podobnych funkcjach w tej samej cenie co oferuje sagem.
A dzis w jakims komisie widzialem myX6-2 z orange po 290 zl !!
Za 290?Bez gwarancji,bez żadnych papierów,pewnie kupiony od jakiegoś dresa :-D Jeśli chodzi o funkcje to cena jest moim zdaniem bardzo przystępna,ale u większości ludzi marka Sagem nie budzi takiego zaufania.Wszyscy myślą,że Nokia jest najlepsza i Samsungi i SE się do nich nie umywają,taki jest punkt widzenia większości ludzi udających się do salonów po nowe telefony.Ja też przy wyborze nowego tela nawet nie brałem pod uwagę kupna,któregokolwiek z Sagemów :wink: teraz już bym kupił,ale chyba tylko ten jeden model :roll: Zresztą ten Sagem też żadną rewelacją nie jest,ale ktoś kto widzi ten telefon za 500 złotych i Nokię z tym funkcjami za 1000 zł różne rzeczy może sobie pomyśleć 8)

 #64886  autor: lukasmarcin
 02 kwie 2006, 12:39
przemek napisał
Ja też przy wyborze nowego tela nawet nie brałem pod uwagę kupna,któregokolwiek z Sagemów :wink: teraz już bym kupił,ale chyba tylko ten jeden model :roll: Zresztą ten Sagem też żadną rewelacją nie jest,ale ktoś kto widzi ten telefon za 500 złotych i Nokię z tym funkcjami za 1000 zł różne rzeczy może sobie pomyśle
1. ja także dotąd nie rozglądałem się za żadnym sagemem z bardzo prostego powodu ... bo to sagem
2. przez 6 lat byłem użytkownikiem nokii ... i stwierdzam że sa bardzo drogie w porównaniu do ich odpowiedników (funkcje) z innych firm, np. SE, Moto, Siemens
3. obecnie jestem przekonany, że nie jest warto płacić za nazwę nokia jeżeli mogę nabyć inny telefon z takimi funkcjami, a jak inni sie maja dziwnie przyglądać, bo nie mam napisu nokia .. to kij im w oko :)
4. jednak uważam, po krótkim obcowaniu, że sagem myx 6-2 jest bardzo dobrym telefonem

 #64996  autor: Tragedya
 02 kwie 2006, 22:26
Taa, ja chwilowo zamiast my-x6-2 kupilem od jakiegos pijaka N6020 ;) (za 50 zł mi sprzedał.) Teraz to juz całkiem nie wiem co kupic, bo w takim razie jezeli uda mi sie sprzedac N6020 (mam ladowarke, a jak sie wkurze to pudelko tez sobie skas skoluje), to moge sobie kupic fona o jakies 400zł wiecej, a miałem zamiar wydac 800zł. Wystarczyłoby mi na N70, albo cos w tym guście.