DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #63178  autor: szarej
 25 mar 2006, 17:25
mam już gry, ale chodzi o to, że jak chce je przesłać na komórkę przez IRDę to wyskakuje "Odmowa" i nic się nie dzieje dalej, a ja nie wiem, co zrobic z tym......

bardzo prosze o pomoc

od IreQ: zanim napiszesz post zapoznaj się z zasadami ich zamieszczania
Ostatnio zmieniony 25 mar 2006, 18:06 przez szarej, łącznie zmieniany 1 raz.

 #63181  autor: l3p
 25 mar 2006, 17:29
Z tego co sie orientuje to jest problem z wgrywaniem gier na ten model Sagema.
Najlepiej poszukaj w dziale Sagem, bo widzialem mase tematow zwiazanych z grami na niego :confused4: :downtown:

 #63224  autor: kamil1221
 25 mar 2006, 20:20
Masz 2 mozliwosci wgrania JAVY na ten telefon:
:color: WAP (co oznacza koszty),
:color: wgranie Javy na karte pamieci przez czytnik kart pamieci, wlozenie karty do telefonu i zainstalowanie aplikacji.
Innych mozliwosci nie ma :dontknow: !!
Powodzenia. :happy4:

 #64280  autor: Przodek
 30 mar 2006, 16:15
Sprawa wyglada tak jak opisano powyzej, jak chcesz cos zgrywac z dobra predkoscia i wygoda na ten telefon to tylko czytnik kart pamieci zostaje, jak juz wzucisz sobie aplikacje na karte to reszta juz jest prosta :)

A ja mam takie pytanko (mam nadzieje, ze nie dostane bana za to bo nie wiem czy moge pytac :P) Skad mozna sobie sicagnac gierki bez oplat na komputer do tego telefonu aby potem je wzucac na karte ?? Jesli zostaje p2p tylko to prosze podac mi tytul jaki powinienem wyszukiwac by znalesc to co chce :) Pozdrawiam ;)

 #64281  autor: orB
 30 mar 2006, 16:18
Słyszałem że gry z k700 chodzą na myx6-2. Ale najlepiej zaczekaj aż Kamil sie wypowie :wink:

 #64287  autor: kamil1221
 30 mar 2006, 17:03
orB pisze:Słyszałem że gry z k700 chodzą na myx6-2. Ale najlepiej zaczekaj aż Kamil sie wypowie :wink:
Wiecz co... takie gry chodza ale nie zupelnie.
Czasem sie odpala a czasem nie - to zalezy - to dziala na zasadzie chybil trafil (te wgrywanie aplikacji JAVA).
A tutaj mozesz scagnac pare gierek :arrow: KLIK
To chyba na tyle.