DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 11 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #626907  autor: Rogi
 14 kwie 2013, 09:42
Dojdą te nowe, dłuższe opcje do płatności za konto premium?

 #627872  autor: najlepsza
 19 kwie 2013, 10:49
ganc2 pisze:To ze, mimo zalogowaniu na portalu (telepolis.pl) , nie loguje jednoczesnie na forum to jest chyba normalne, no nie? trzeba dwa razy sie logowac, zalogowalem sie zeby skomentowac newsa, chcialem wejsc na forum a tu znowu formularz logowania.
ja z tym właśnie miałam na początku największy problem...w ogóle nie wiedziała o co chodzi, a nie jestem blondynką :D

 #629375  autor: Rogi
 25 kwie 2013, 19:39
Wciąż czekam na odp.

 #629498  autor: WitekT
 26 kwie 2013, 13:35
Nowe opcje dojdą w momencie, kiedy zniknie beta.

 #632154  autor: user_delete34
 10 maja 2013, 14:37
Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/

 #632159  autor: DanielR
 10 maja 2013, 15:00
WitekT pisze:Nowe opcje dojdą w momencie, kiedy zniknie beta.
Może jestem upierdliwy ale pozwól, że zadam banalne wręcz pytanie. :-D

A kiedy wreszcie zniknie beta?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #632167  autor: user_delete19
 10 maja 2013, 15:24
Markadiusz pisze:Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/
LOL
właśnie miałem na to samo ponarzekać, bo ostatnio stety niestety korzystam z forum na kilku komputerach i do pasji doprowadza człowieka konieczność każdorazowego logowania... >:
DanielR pisze:A kiedy wreszcie zniknie beta?
gmail stracił etykietkę 'beta' jakoś tak po 5 latach chyba ;-)

 #632169  autor: user_delete34
 10 maja 2013, 15:34
wojciech, nie bardzo pasuje mi wpisywanie długiego hasła na telefonie i potem znowu na laptopie. Najgorzej jednak z tym na telefonie, bo mam forum pod ręką, chcę szybko spojrzeć i odpowiedzieć i na tym się kończy, bo jaka to wygoda co chwilę się logować?

 #632173  autor: user_delete19
 10 maja 2013, 15:48
ale toć przecież ja Cię doskonale rozumiem! a rozbawiło mnie to, że właśnie wchodziłem na forum, żeby o tym samym napisać :)

u mnie jest to o tyle mniej upierdliwe, że używam chrome i synchronizuję hasła (nie ufam googlowi, ale część mniej istotnych informacji niech sobie trzyma a jest wygodniej) wiec kwestia kliknięcia zaloguj, ale to jest denerwujące mimo wszystko... a sam mam kilkudziesięcio znakowe hasło i wpisywanie go jest katorgą... :)

 #633831  autor: pawcio1978
 18 maja 2013, 18:59
Od wielu tygodni nie mozna pod Opera Mini 6.x i 7.x (na symbiana) obejrzec danych technicznych. A moderatorzy zamiast ogarnac caly ten burdel wola dac ostrzezenie.

 #634412  autor: mikkel
 21 maja 2013, 14:35
Ja też mam konto premium i też ghosta i na głównej stronie telepolisa nie wykryło mi żadnych trackerów itp. Jedynie na forum mam tak samo jak Ty. Nad forum pracują więc rozumiem że będzie dobrze.
Obrazek

 #635740  autor: Sirmark
 28 maja 2013, 00:34
Markadiusz pisze:Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/
W sumie aż sprawdziłem, ale forum dopuszcza autologowanie przynajmniej na dwóch różnych urządzeniach.
pawcio1978 pisze:Od wielu tygodni nie mozna pod Opera Mini 6.x i 7.x (na symbiana) obejrzec danych technicznych. A moderatorzy zamiast ogarnac caly ten burdel wola dac ostrzezenie.
Co konkretnie przeszkadza na tej Operze mini.
A w ogóle to moderatorzy trzymają porządek na forum, i zasadniczo nie mają nic wspólnego z działaniem strony.
divhashmorex pisze:Podobno po zakupieniu konta premium, usuwane miały być wszystkie elementy zewnętrzne.
Faktycznie jakaś dziwna sprawa jest z tym kodem, ale on akurat nic nie emituje. Zaraz się temu przyjrzę, skąd on tu wyskoczył.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #635753  autor: user_delete34
 28 maja 2013, 07:49
SirmarK, niestety, mi nie udało się jeszcze pozostać zalogowanym na sesji z laptopa, jeśli zalogowałem się z przeglądarki w telefonie. Jeśli to może mieć wpływ: IE na WP8 i Firefox 21 na XP SP3. Nigdzie nie kasuję ciasteczek.

 #635757  autor: user_delete19
 28 maja 2013, 08:33
SirmarK pisze:W sumie aż sprawdziłem, ale forum dopuszcza autologowanie przynajmniej na dwóch różnych urządzeniach.
Markadiusz pisze:SirmarK, niestety, mi nie udało się jeszcze pozostać zalogowanym na sesji z laptopa, jeśli zalogowałem się z przeglądarki w telefonie.
+1

ostatnio często skaczę Win8EN/Opera i OSX/Chrome -- każdorazowo muszę się zalogować na drugim urządzeniu. W dodatku chromowy manager haseł jest o tyle upierdliwy, że z automatu nie zaznacza "zapamiętaj sesję" :/

 #635858  autor: Blank
 28 maja 2013, 16:55
SirmarK,
Nie wiem czy to pytanie już padło, a jeśli tak jaka była odpowiedź.

Czy planujecie na Telepolis umożliwić [w przyszłości] edycję komentarzy dla zarejestrowanych, albo chociaż użytkowników Premium przez jakiś ograniczony czas?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #635942  autor: Sirmark
 28 maja 2013, 23:37
divhashmorex, takie pytanie gdzieś padło, ale nie wiem gdzie ;)
W każdym razie trochę, żeśmy się zastanawiali co z tymi komentarzami zrobić, a właściwie jak je ulepszyć, ale jeszcze konkretnych decyzji nie podjeliśmy. Co do edycji to raczej nie, bo chcemy uniknąć, że sobie ktoś będzie w czasie dyskusji coś modyfikował.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #635953  autor: orson_dzi
 29 maja 2013, 00:58
SirmarK pisze:Co do edycji to raczej nie, bo chcemy uniknąć, że sobie ktoś będzie w czasie dyskusji coś modyfikował.
W sumie trochę błędne koło z tym jest. Bo z jednej strony fajnie by było poprawić literówkę, albo zjedzony wyraz, a z drugiej właśnie byłby pewnie problem z wycinaniem fragmentów, których dotyczy cała dyskusja.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #636217  autor: user_delete34
 30 maja 2013, 12:04
divhashmorex, to byłoby bardzo dobre. Albo, na autocentrum tak jest, dać możliwość edycji do pojawienia się kolejnego komentarza. Tak jak na forum z usuwaniem postów.
  • Strona 11 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13