DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #62447  autor: kamil1221
 21 mar 2006, 21:41
Oto najnowszy - (jeden z nowszych) Sagem my500C
Obrazek

Dane tech:
:arrow: wyswietlacz zewnetrzny - 96 x 64 pixeli - 65tys. kolorow,
:arrow: wyswietlacz wewnetrzny - 128 x 160 pixeli - 262tys. kolorow,
:arrow: aparat 1,3 megapixel,
:arrow: pamiec wewnetrzna 32 MB,
:arrow: slot na karty pamieci typu miniSD,
:arrow: mp3, xHTML, SyncML, Bluetooth, WAP 2.0, nagrywanie filmow, JAVA 2.0, GPRS

 #62457  autor: Osk92
 21 mar 2006, 22:02
Ot taki sobie klapkowiec... nic szczególnego poza niezłymi funkcjami. Wyświetlacz wewnętzrny mógłby mieć rozdzielczość większą :|

 #62579  autor: Irek
 22 mar 2006, 17:08
Piękny, funkcjonalny no i do tego klapka. Ciekawe czy aparat taki sam jak przy 6'2. Bo jeśli tak to bardzo dobrze. Ostatnio myśle o przejściu na Sagema.... znowu. :wink:

"And one more thing..."

 #62602  autor: kamil1221
 22 mar 2006, 18:25
IreQ pisze:Piękny, funkcjonalny no i do tego klapka. Ciekawe czy aparat taki sam jak przy 6'2. Bo jeśli tak to bardzo dobrze. Ostatnio myśle o przejściu na Sagema.... znowu. :wink:

Pewnie ma taki sam aparat ja 6-2 - Sagemy raczej nie pogarszaja telefonow tylko je ulepszaja.
A co znudzil sie tobie twoj k300i ??
Ja mysle ze w tym roku Sagem jeszcze nie raz nas zaskoczy i to pozytywnie !!

 #62608  autor: Irek
 22 mar 2006, 18:39
Nie o to chodzi czy mój SE mi się znudził czy nie. I tak mam już go za długo jak na jeden telefon(posiadam go od grudnia 2005, więc jak na mnie troche długo). Sagemy zawsze lubiłem, nawet je miałem. Teraz zastanawiam się nad czymś lepszym(w grę wchodzi lepszy SE, albo jakiś Sagem, no może Nokia, ale to jest mało prawdopodobne). A ten modelik Sagema jest w sam raz tylko pytanie jaka będzie jego cena. Jeśli do 1000 złotych to w miarę przystępna. Z tego co pamiętam ta firma nigdy nie miała wygórowanych cen jeśli chodzi o telefony. Przykład Sagem 6'2. :wink:

"And one more thing..."

 #62610  autor: kamil1221
 22 mar 2006, 18:53
IreQ pisze: I tak mam już go za długo jak na jeden telefon(posiadam go od grudnia 2005, więc jak na mnie troche długo).
To nazywasz dlugim okresem czasu ?? :smt005 :smt005
To ja swojego sagema mam od sierpnia 7 miesiecy !!!
Widocznie lubisz zmieniac czesto telefony ??
A co do tego sagema - jest naprawde fajny - ciekawe czy bedzie dostepny na polskim rynku ?? - miejmy nadzieje ze orange nie zrobi na niego monopol !!!! bo to sie wiaze z orange menu !!!!
Niech tym modelem sie zaopiekuje ERA, ewentualnie od biedy plus.
Albo i Era i plus razem - byle nie orange !!

 #62613  autor: Irek
 22 mar 2006, 18:57
Jak to mówią kolego nie trzeba było kupować go w Salonie Orange tylko w sklepie bez umowy. Aha zapomniałem, koszty były mniejsze.

"And one more thing..."

 #62616  autor: kamil1221
 22 mar 2006, 19:01
Ja i tak nie mam pomaranczowego problemu, ale czasm juz nie chce mi sie patrzec na te angielskie menu !!
Juz probowalem roznych trikow, aby wcisnac jakiemus operatorowi telefon an gwarancji by wgrali mi nowego - polskiego softa, pod pretekstem ze ten stary sie zacina !!!
Ale nic z tego !!!! :smt010
Juz gadalem z jakims serwisem sagema to tez nie chca go przyjac.
Zawsze moge sie pocieszyc ze nie mam orange menu i simSmoka !! :smt005

 #62619  autor: Irek
 22 mar 2006, 19:07
A no tak zapomniałem, że Twój telefon nie jest z Polski, to czego ryczysz. Angielskie menu jest w sam raz, a co do naszego nowego moedlu to mam nadzije, żę w sprzedaży będzie dostępny nie tylko u opów!

"And one more thing..."

 #62621  autor: kamil1221
 22 mar 2006, 19:15
Byc moze - mediamarkt ??
W tym mieciacu chce sobie kupic karte microSD 256MB za 99 zl w germanosie.
Wiem ze to drogo bo za taka sama na allegro dam mniej,ale jakos wole takie rzeczy kupic w sklepie - bo moge odrazu sprawdzic czy dziala i na wszelki wypadek mam blisko serwis.
Wydaje mi sie ze 256MB to takie minimum - bo i tak dosyc czesto wymieniam pliki.