DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 2 z 25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25

 #617403  autor: rzabiorek
 28 lut 2013, 20:01
Odnośnie daty wyłączenia tej promocji to zwyczajnie kręcą. Dwa dni temu uzyskałem taką informacje od konsultanta, jednak powiedział mi o niej dopiero gdy wszedł w moje konto. Dzisiaj babka potwierdziła tą date ale po moich słowach że taką informacje uzyskałem dwa dni temu. Dodałem jej też że wyczytałem w internecie że są podawane przez użytkowników for różne daty, to ją zatkało. Poprosiłem ją (tego sprzed dwóch dnie też) o przesłanie na meila oficjalnej informacji o dacie zakończenia promocji. Zapytała wprost:
A po co to panu?
Miałem jej niecenzuralnie odpowiedzieć ale sie powstrzymałem. Powiedziała mi że zobaczy co da sie zrobić w tej sprawie. Wątpie abym takiego meila dostał, ponieważ ta oferta jest ciągle AKTUALNA.
Nie pytaj skąd wiem, po prostu wiem
Czekam jeszcze do jutra na kontakt z nieszczęsną p.Agnieszką, która namieszała jak mogła.
Jeśli sie nie dogadam, puszczam całą machine w ruch, tzn uzupełnie reklamacje o nowe wątki i fakty.

[ Dodano: 2013-03-01, 16:59 ]
@Mobo43
@zygikuleczka

Odpowiedź na zapytanie o promocje, na oficjalnej stronie UPC na fejsie

ostatnie wpisy

[ Dodano: 2013-03-02, 21:33 ]
W dniu wczorajszym, dopiąłem swego. Niby w "drodze wyjątku"...
Dzisiaj (2 luty) o godzinie 10 rano, pojawił sie monter z nowym sprzętem i nowymi usługami z tejże ofery.

 #618931  autor: Ruben
 09 mar 2013, 14:24
Jeżeli zależy Wam na uzyskaniu przy przedłużeniu warunków z "UPC w dopasowanym pakiecie", to najpierw poprzez panel zgłoszeniowy należy zgłosić odłączenie usług czyli wypowiedzenie umowy. Za kilka dni należy zadzwonić na infolinie i poprosić o połączenie z Działem Utrzymania Klienta. Rozmowa wygląda już zupełnie inaczej i problemów nikt większych nie robi. Dobrze jest wspomnieć, że mamy świadomość istnienia takiej promocji i że taka ofertą bylibyśmy zainteresowani.

 #618941  autor: zygikuleczka
 09 mar 2013, 14:59
Wypowiedzenie pomaga. Chociaż to nie jest reguła. Mi się wiele razy udało bez. Te ostatnie jazdy z duk musiały wynikać z jakiegoś odgórnego ograniczenia w przyznawaniu tej promocji.
Tak btw. jakby ktoś przedłużał sam internet i dostał coś ciekawego niechaj się pochwali:)

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #618969  autor: Mobo43
 09 mar 2013, 16:04
Ja do tego DUK-u już ze sześć razy dzwoniłem i nie chcą mi dać tej oferty ''UPC z dopasowanym pakiecie'' chciałem wariant pierwszy internet + telewizję. Mówią że tej oferty już nie ma, a jak powołałem się na oficjalne forum ma Facebooku, że tam UPC Polska napisał że jest ta oferta to konsultantka odpowiedziała że jest ale ... dla przechodzących od innego operatora :D A jeśli chodzi o sam internet to mi zaproponowała 49 zł za 30 MB

 #618970  autor: zygikuleczka
 09 mar 2013, 16:06
Mobo43, bo Ty masz jeszcze trochę do końca umowy więc teraz mógłbyś tą ofertę dostać jedynie jeśli Twoj rachunek wzrośnie.
Mobo43 pisze: 49 zł za 30 MB
Na 2 lata rozumiem

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #618972  autor: Mobo43
 09 mar 2013, 16:11
No przecież płacę za sam internet 50, 41 a chcę płacić 75 i umowa mi się kończy w Maju i nie chcą mi dać.

@zygikuleczka powiedziała że na 12 miesięcy.

 #618979  autor: zygikuleczka
 09 mar 2013, 16:19
Mobo43, no to w takim razie coś poszło. Ja w połowie zobowiązania zadzwoniłem i dostałem-rachunek zwiększył się o 3 zł.
Powołałeś się, że jesteś ab. jednej usługi i stajesz się dzięki promocji ab. dwóch?:)
a sam internet to rozumiem 30 mega za 49 zł na 12 mieszków?

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #618980  autor: Mobo43
 09 mar 2013, 16:23
Co się tyczy internetu to tak, ale nie pytałem się czy z wymianom modemu, czy nie.

To ja nie mam szczęścia do konsultantów, bo mi chcą wcisnąć za 115 zł dwie usługi. A powoływałem się już na różne argumenty, dzisiaj sięgnąłem po ostateczność, rozwiązanie umowy i podpisanie z innym operatorem i co ... jak się skończy umowa to proszę zwrócić modem w ciągu 7 dni.

 #618981  autor: zygikuleczka
 09 mar 2013, 16:31
Mobo43 pisze:rozwiązanie umowy i podpisanie z innym operatorem i co
złożyłeś wypowiedzenie?

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #618983  autor: Mobo43
 09 mar 2013, 16:37
Nie, wyślę w poniedziałek, a jak nie pomoże to chyba wezmę ten internet za 49 zeta i dalej będę ładował ''N'' na kartę.

Jeszcze rozważam Cyfrowy Polsat za 39,90 :D

 #619578  autor: Ruben
 12 mar 2013, 09:22
Coś chyba faktycznie z tym pakietem "UPC w dopasowanym pakiecie" mieszają. Trochę się zdziwiłem jak okazało się, że DUK proponuje "Rewelacyjną Kombinację Usług" z ubiegłego roku. W dokumentach jest informacja, że promocja trwa do końca maja 2013r. W zasadzie różnica polega na mniejszej prędkości internetu.

 #619612  autor: Mobo43
 12 mar 2013, 11:48
@Ruben To powinieneś się tylko cieszyć że dostałeś RKU zamiast Dopasowanego pakietu, bo z tego co czytałem to RKU jest na 12 miesięcy, internet 30 mega i telewizja Max HD.
A w Dopasowanym pakiecie jest internet 60 mega,telewizja Select HD ale umowa na 24 miesiące. Więc moim zdaniem lepiej wypada RKU .

Aktualizacja - 13.10

No i przed chwilą załatwiłem :D Wypowiedzenie wysłałem przez formularz na ich stronie w niedziele, przed chwilą zadzwoniłem na numer który mi przysłali w mailu potwierdzającym przyjęcie rezygnacji.

I tak :

Internet 30 MB + wymiana na modem WI-FI
Telewizja Select HD

Wszystko za 75 zł umowa na 12 miesięcy, jeżeli nie zrezygnuję po 12 miesiącach to opłata będzie taka sama. Jutro przychodzi monter.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2013, 13:19 przez Mobo43, łącznie zmieniany 1 raz.

 #619625  autor: rossii
 12 mar 2013, 12:42
Witajcie.

Próbuje ugrać "UPC w dopasowanym pakiecie" dla swoich rodziców wariant V - "zygikuleczka" już raz mi powiedział że moje próby mają szanse i tok rozumowania ok ale sytuacja teraz troche inna bo rozmawiałem z DUK. Rodzice na zobowiązaniu po dopiero co zamówili sam Max HD ze strony. Kończy im się umowa na net telefon u innego operatora. Chce domówić pozostałe usługi na podsatwie cytowanej promocji a DUK się zarzeka że nie ma w ofercie no i klaps. Ze strony to ja potafię zamówić usługi za 150 zł ale ja płacę 100 moi rodzice płacilby 100 - UPC miałoby razem 200 a tu na razie ni jak. Dzwonić i pytać konsultantów DUK dalej? Słyszałem zę niektórrym RKU proponują - to dziwne? Czy uzbroić się w cierpliwosć i czekać jak kanał zniknie z oferty jakiś - teoretycznie mam czas do końca maja, ale mija za 3 dni termin 10 dni kiedy mogą zrezygnować z oferty rodzice. Cała Polska chcesz płacić więcej to nie da rady - muszą cię naciagnąć na maxa. Udało się komuś wywalczyć przez DUK zmianę na większą kwotę jak to końca zoobowiązania kawał czasu ?

 #619878  autor: rzabiorek
 13 mar 2013, 15:16
rossii pisze:Witajcie.

Próbuje ugrać "UPC w dopasowanym pakiecie" dla swoich rodziców wariant V - "zygikuleczka" już raz mi powiedział że moje próby mają szanse i tok rozumowania ok ale sytuacja teraz troche inna bo rozmawiałem z DUK. Rodzice na zobowiązaniu po dopiero co zamówili sam Max HD ze strony. Kończy im się umowa na net telefon u innego operatora. Chce domówić pozostałe usługi na podsatwie cytowanej promocji a DUK się zarzeka że nie ma w ofercie no i klaps. Ze strony to ja potafię zamówić usługi za 150 zł ale ja płacę 100 moi rodzice płacilby 100 - UPC miałoby razem 200 a tu na razie ni jak. Dzwonić i pytać konsultantów DUK dalej? Słyszałem zę niektórrym RKU proponują - to dziwne? Czy uzbroić się w cierpliwosć i czekać jak kanał zniknie z oferty jakiś - teoretycznie mam czas do końca maja, ale mija za 3 dni termin 10 dni kiedy mogą zrezygnować z oferty rodzice. Cała Polska chcesz płacić więcej to nie da rady - muszą cię naciagnąć na maxa. Udało się komuś wywalczyć przez DUK zmianę na większą kwotę jak to końca zoobowiązania kawał czasu ?
Moze złóż rezygnacje, mieszcząc sie w tych 10 dniach, wyślij faxem i meilem, dodatkowo zadzwoń i poinformuj że wysłałeś coś takiego. Dopisz do tej rezygnacji że ewnualnie jesteś skłonny zgodzić sie na ten wariant V. Bardzo mozliwe że zadzwonią i sie zgodzą.

 #633335  autor: kosaczek
 16 maja 2013, 15:01
Staram się przedłużyć umowę z UPC na TV i internet, interesuje mnie płacić jak najmniej jednak oni proponują mi tylko podpisanie umowy na 18 miesięcy abo 105 PLN czyli 10 PLN więcej niż teraz. Ja myślicie czy po wypowiedzeniu umowy uda się urwać coś więcej?

 #634780  autor: wariatos
 22 maja 2013, 23:35
kosaczek pisze:Staram się przedłużyć umowę z UPC na TV i internet, interesuje mnie płacić jak najmniej jednak oni proponują mi tylko podpisanie umowy na 18 miesięcy abo 105 PLN czyli 10 PLN więcej niż teraz. Ja myślicie czy po wypowiedzeniu umowy uda się urwać coś więcej?
Nie zastanawiaj sie, złuż wypowiedzenie i na pewno dostaniesz lepsza oferte. Ja tak miałem poprzednim razem. Teraz w związku ze zmianą regulaminu dzwoniłem do działu utrzymania ale nic ciekawego nie ugrałem. Tego samego dnia wysłałem przez formularz na ich stronie rozwiązanie umowy. Czekam na odzew. Dam znać co udało się ugrać.

 #640215  autor: Vieslav
 17 cze 2013, 22:56
W czwartek przedłużałem:
60mb/s przez 3 miesiące gratis, potem 74,99zł, umowa na 12 miesięcy, wifi gratis.

 #640267  autor: Precelos
 18 cze 2013, 08:56
Vieslav, akurat udalo ci sie zalapac na Swobodne surfowanie z UPC
ogolnie fajna promocja :mrgreen:

Obrazek

 #640292  autor: Vieslav
 18 cze 2013, 10:32
Ja właśnie na coś takiego czekałem, no i się doczekałem. Poprzednie składane mi oferty szału nie robiły.

 #641047  autor: mcmiroo
 21 cze 2013, 08:10
Kończy mi się umowa za około miesiąc, interesowałaby mnie oferta najtańsza z najwolniejszym internetem upc czyli 15 Mb/s, aktualnie płace 55 zł za taką prędkość i 3 pierwsze miesiące miałem za darmo, umowa na 12 miesięcy, ktoś dostał przy aktualnym przedłużeniu coś lepszego? Ile można wynegocjować?

Mirosław
  • Strona 2 z 25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25