DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #526796  autor: Vieslav
 08 sty 2012, 16:30
Tu mi się nasuwa jedna myśl: dzwonią - źle, nie dzwonią - jeszcze gorzej.
Nie wolisz samemu zapoznać się z ofertą i wiedzieć dokładnie, co chcesz i w jakiej cenie?

 #527196  autor: pakierhakierxd
 10 sty 2012, 10:41
Chyba jednak przedłuże umowę z netią bo zaproponowali mi troszke taniej :)

Internet + telefon za 99,90 na bsa

-Internet tyle ile wyciągnie łącze czyli tak jak teraz

-Telefon bez limitu na stacjonarne

-30 minut na komórki

-2 zł/1 mies.


Teraz płacę jakieś 109 z groszami jedyna różnica to telefon do 128 minut wszędzie ale i tak z tego telefonu praktycznie dzwoni się tylko na stacjonarne ponieważ u mnie w rodzinie każdy ma komórkę :)

Jednak coś tam można wywalczyć przed końcem umowy :),widać że czym mniej do końca tym lepsze warunki się ma :D

T-mobile nadal tańsze o 500zł ale tu lepsze warunki na telefon jak coś ,największy plus taki że będę miał ciągle net a jak przejdę do t-mobile to możliwe że miesiąc będę musiał jechać na internecie mobilnym ofnk z 6gb transferu na 2g

Jak myślicie przedłużać już teraz jak coś czy poczekać do końca umowy którą mam do 16 kwietnia ?

Pozdrawiam :)

 #527230  autor: Vieslav
 10 sty 2012, 14:26
pakierhakierxd pisze: -Telefon bez limitu na stacjonarne

-30 minut na komórki
Jak się zwie ta oferta? To jakiś dodatkowy pakiet? Na jakiej zasadzie masz te minuty na komórki?

 #527240  autor: pakierhakierxd
 10 sty 2012, 14:44
To taka sama oferta jak na stronie tej
http://www.netia.pl/oferta-dom/promocje ... -stop.html
tylko że dają mi abonament zamiast 109,90 /99,90 (taki jest dla klientów na ich sieci ale ja mam na linii tp)
+30 minut gratis na komórkę oprócz tego

wcześniej mi proponowali to samo za 109,90 i bez 30 minut na komórkę :D,więc jakiś postęp jest ;prawie 300zł taniej :D

Pozdrawiam :)

 #527245  autor: Vieslav
 10 sty 2012, 14:55
Na stronie nie ma nic o pakiecie minut na komórki a ja bym go chętnie włączył.

 #527247  autor: pakierhakierxd
 10 sty 2012, 15:02
No bo nie ma na stronie tylko dla mnie przy przedłużeniu go dają :)

Może jest w jakimś cenniku :D

Pozdrawiam :)

 #527255  autor: Maniek99
 10 sty 2012, 15:23
Ciekawe czy w tym pakiecie komórki są naliczane sekundowo od pierwszej sekundy, czy po pierwszej minucie, jak w zwykłym NonStop.

 #527317  autor: Tabaluga
 10 sty 2012, 20:00
pakierhakierxd pisze:To taka sama oferta jak na stronie tej
http://www.netia.pl/oferta-dom/promocje ... -stop.html
tylko że dają mi abonament zamiast 109,90 /99,90 (taki jest dla klientów na ich sieci ale ja mam na linii tp)
+30 minut gratis na komórkę oprócz tego

wcześniej mi proponowali to samo za 109,90 i bez 30 minut na komórkę :D,więc jakiś postęp jest ;prawie 300zł taniej :D
Mi chcą wcisnąć wszystkie miesiące po 99 zł.

 #527318  autor: pakierhakierxd
 10 sty 2012, 20:09
1 kiedy nowy klient 4 ale trudno :P,jednak przedłużam umowę może jeszcze coś lepszego dadzą bo tak pani z chatu powiedziała że jak zgłasza się przez formularz ich to można jeszcze lepszą ofertę dostać ...,wysłałem dzisiaj zgłoszenie mamę poinformowałem o ofercie więc jej kitu nie wcisną podałem jej też imię i nazwisko osoby z chatu.

Ja dzisiaj przeprowadziłem taką rozmowę :D

Zapis rozmowy:
Konsultant: Witaj xxx, . W czym mogę pomóc? W trosce o najwyższą jakość rozmów prowadzonych na chacie, są one rejestrowane.
xxx: Witam do kiedy mam umowę i co możecie mi zaproponować na przedłużenie?
Konsultant: witam
Konsultant: juz sprawdzam
xxx: ok
Konsultant: telefon do 16.02.
Konsultant: internet do 16.04
Konsultant: mobilny internet do 16.04
xxx: ok a co na przedłużenie??
Konsultant: na czym Pani zależy?
xxx: internet + telefon
xxx: możliwie jak najtaniej
Konsultant: sprawdzę jakie opłaty teraz Pani uiszcza
xxx: ok
Konsultant: widzę, że dopłaca Pani do telefonu za połączenia
xxx: zdarzyło się tak tylko ostatnio właściwie bo było dzwonione za granice ale tak to się nie wykorzystuje abonamentu telefonicznego i starczyłoby 60 minut
Konsultant: prędkość internetu nie ulegnie zmianie
Konsultant: dam Pani pakiet za 99,90 brutto w tym internet bez limitu oraz połączenia na numery stacjonarne w ramach abonamentu za 109,90 brutto + 1 miesiąc za 2 zł + 30 minut na komórki
Konsultant: możemy kontynuować?
xxx: Muszę się zastanowić i jak coś dam znać ale na 90 % przedłużę
Konsultant: może Pani również złożyć takie zlecenie na naszej stronie
xxx: Ok,dziękuję :) ,życzę miłego dnia i pozdrawiam
Konsultant: wtedy skontaktuje się nasz pracownik
Konsultant: i ustali z Panią jeszcze korzystniejsze warunki:)
xxx: Ok :)
xxx: Do widzenia :)
Konsultant: dziękuję i życzę miłego dnia

Umowa jest na moją mamę ale to ja rozmawiałem bo ona nie wie o co chodzi :D

Pozdrawiam :)

 #616263  autor: piotr2802
 24 lut 2013, 13:23
Ja właśnie po 7 latach internetu w Multimo stoję przed decyzją przejścia na Neostradę w Orange. Mam obecnie internet w Multimo do 10 Mb/s i praktycznie te prędkości są osiągalne.
Do przejścia do Orange zmuszają mnie względy finansowe. Obecnie płacę za internet w multimo 67 zł/miesiąc i mam abonament "socjalny" w Orange (dawne TP S.A.) za 32 zł.
Bedąc w Orange i mając 3 usługi mam szansę na program "Orange Open" i duże zniżki , nawet do 30 zł na miesiąc. A nawet i mały pakiecik Orange free 2 GB będę miał za friko.

Zastanawia mnie tylko jedno, czy jak przejdę na Neostradę do 10 Mb/s to prędkości będą takie same jak w Multimo ??? słyszałem , że wielu użytkowników w Neostradzie narzeka na tę usługę
Mam do centrali niecałe 2 km i mieszkam na wsi.

Proszę więc o konkretne porady: Czy warto przejść do Neostrady ???
 #616350  autor: marcinkoleksl
 24 lut 2013, 19:44
piotr2802 pisze:Proszę więc o konkretne porady: Czy warto przejść do Neostrady ???
ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował. sam mam multimo kilka lat i nie narzekam. przeniosłem jednak dla oszczędności numer z tpsa (tez socjalny) do multimo i teraz za tel i net 20m place niecałe 92pln. jak byś przeniósł tel do multimo, to z konfiguratora usług wynika, iż płaciłbyś jakieś 84pln łącznie (umowa na 24mies.), ale możesz jeszcze wyrwać jakiś mały rabat (rzędu 3-5pln), w konu 7 lat im kasę dawałeś. przedstaw wyliczenia, ile za tel i net będziesz płacił w orange, może dadzą sensowną cenę.
także zadzwoń i się spytaj lub wyślij formularz, do mnie oddzwaniali przeważnie w ciągu 1 dnia, jak załatwiałem sprawy z przejściem z tpsa do nich.
osobiście awarii zero, net stabilny, na szczęście nigdy nie musiałem składać reklamacji, a to podobno kuleje w multimo.

 #616398  autor: pakierhakierxd
 24 lut 2013, 23:10
Obyś tylko nie miał takich problemów jak ja z przejściem z Multimo na Netię,2 miesiące byłem bez neta,szczegóły w tym wątku :D

Pozdrawiam :)
 #616550  autor: piotr2802
 25 lut 2013, 15:59
marcinkoleksl pisze:
piotr2802 pisze:Proszę więc o konkretne porady: Czy warto przejść do Neostrady ???
ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował. sam mam multimo kilka lat i nie narzekam. przeniosłem jednak dla oszczędności numer z tpsa (tez socjalny) do multimo i teraz za tel i net 20m place niecałe 92pln. jak byś przeniósł tel do multimo, to z konfiguratora usług wynika, iż płaciłbyś jakieś 84pln łącznie (umowa na 24mies.), ale możesz jeszcze wyrwać jakiś mały rabat (rzędu 3-5pln), w konu 7 lat im kasę dawałeś. .
Oczywiście , że przedstawiłem multimo inne oferty z Netia i Orange, ale niestety staneło na tych 84 zł i dalej chyba juz nic nie da się urwać. Zarówno w Orange jak i w Netia z wyliczeń wynika że płaciłbym za telefon i internet 10 Mb/s duzo mniej niż 80 zł.
Niestety ale multimo odpowiedziało mi , że juz nic nie popuszczą i moge złożyć rezygnację jeśli nie odpowiada mi ich oferta.
 #829198  autor: smikel
 16 paź 2015, 09:47
Tak, warto przejść z Multimo na Neostradę. Jakość usługi multimo ( niestety) mocno spadła. Już Nie polecam (byłem klientem ponad 6 lat). Niski transfer. Brak zrozumienia problemu ze strony obsługi klienta.