DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #5848  autor: Piotr
 23 maja 2005, 13:59
Na bilbordach w mieście na stronie Telepolis piszę o akcji zdejmowania SIM LOCKów z telefonów jaką będzie na dniach przeprowadzała Heyah w dużych miastach itp.

Powstaje tutaj jednak pytanie czy w tej "promocji" nie jest ukryty jakiś haczyk? Żyjąc trochę na tym świecie przyzwyczaiłem się, że np. w naszym kraju za darmo można tylko dostać po gębie i nic po za tym.

Osobiście uważam, że owa akcja jest OK. Jednak czy np. okaże się, że aby zdjąc SIM LOCKa trzeba będzie np. kupić jakiś starter itp.

Pozdrawiam serdecznie czekając z niecierpliwością na odpowiedź.

PS. Jeżeli ten temat nie pasuje do tego działu to prośba do Admina lub Moderatora o przeniesienie tego wątku na odpowiednie miejsce.

 #5850  autor: WitekT
 23 maja 2005, 14:35
Właściwie to nie wiadomo do jakiego działu to pasuje - ale ten jest chyba ok. :)

Co do promocji - można zdjąć za darmo i nic nie trzeba kupować.

Nieoficjalnym celem kampanii jest to, żeby o Heyah znów było głośno - tym razem niekoniecznie ze względu na ceny.

Oficjalnym celem - zdobycia kolejnych klientów poprzez uświadomienie im, że mogą wyjąć z szuflad nieużywane telefony, odsmoczyć je i używać tanio z Heyah.

 #5852  autor: gudcezar
 23 maja 2005, 15:13
fajnie ale mogli by obniżyć ceny bo ja mam simlocka zdiętego i mi to rybka z takich, niewiem jak to nazwać może "promoci"

 #5854  autor: Piotr
 23 maja 2005, 16:20
Jak widać Heyah znowu zaczyna robić medialny szum wokół siebie i dobrze 8) Jak by na to nie spojrzeć jest to jedyna sieć, która tak na prawdę weszła na rynek z impetem i nadal utrzymuje prawie na takim samym poziomie swoj społeczny i medialny wizerunek. Wszechobecne czerwone łapy na kioskach ruchu w większości miast Polski itp. sprawiają, że o tej sieci w przeciwieństwie do innych nie jest sposób zapomnieć :wink:

Można by powiedzieć, że były chude miesiące kiedy owszem o Heyahu było cicho. Teraz jednak przez te akcję z SIM LOCKami na nowo chyba rozkręci się medialno - marketingowy rynek czerwonej łapy. Miejmy nadzieję, że po za akacjami, o których mowa w tym temacie Heyah dodatkowo obniży ceny i na nowo rozbuja trochę zaspany rynek telefoni na kartę.

Pozdrawiam.

 #5919  autor: Dragon
 24 maja 2005, 20:22
a jest jzu jaksi regulamin promocji? Byc moze bedzie mozna sciagnac sim-lock tylkoz jednego tel (slyszalem jzu jak ludzie planowali "hurtowe sciganie sim-lockow calej rodzinie") Jakie modele beda obslugiwane itp ?

P.S przerzucilem ten temat jeszcze do "inne" nie usuwajac go z Telefonia komorkowa bo wlasciwie zgadza sie z oboma dzialami :P

 #5920  autor: WitekT
 24 maja 2005, 20:48
Na pewno za jednym razem jeden telefon - potem powrót na koniec kolejki. Nie wiem czy można zdjąć więcej razy i jak notują imię i nazwisko - pewnie każą pokazać dowód.

 #5945  autor: Piotr
 25 maja 2005, 18:05
Mnie najbardziej ciekawi jak będzie wygląda weryfikacja czy telefon nie jest dziubany :wink: 8)

 #5950  autor: WitekT
 25 maja 2005, 18:41
Będą sprawdzali czy IMEI jest na czarnej liście. Dodatkowo będzie podpisywało się stosowne oświadczenie (dane najprawdopodobniej spiane z dowodu).

 #5961  autor: Piotr
 25 maja 2005, 20:13
Czyli mam rozumieć, że dzieciarnia ubrana w sportowe stroje (czyt. dresy) z dziubanymi telefonami w rączkach raczej nie ma co liczyć na darmowe ściągnięcie SIM LOCKa :wink: 8)

 #5967  autor: WitekT
 25 maja 2005, 20:34
Ściśle na pewno nigdy nie uda się nad tym zapanować - ale będzie bardzo ciężko zdjąć smoka z "lewego" telefonu.

 #5970  autor: Piotr
 25 maja 2005, 20:41
Jeżeli poruszyliśmy wątek dokumentów to według ciebie jak będzie przedstawiała się sprawa ze zdjęciem SIM LOCKa z telefonu, który przyprowadzi w dniu kiedy Heyah za free oferuje społeczeństu taką usługę jakiś młody piegowaty gimazjalista ze spodniami z krokiem przy kostach, bluzie z kapturem o 5 numerów za dużej oraz gumą w ustach będąco imitacją papierosa :wink: 8) :D

 #5989  autor: WitekT
 26 maja 2005, 10:27
Nie wiem. ;)

 #5999  autor: Dragon
 26 maja 2005, 13:28
raczej bedzie potrzebny dowdo osobisty, wiec trzeba bedzie byc pelnoletnim

 #6063  autor: Irek
 27 maja 2005, 13:33
Piotr pisze:Czyli mam rozumieć, że dzieciarnia ubrana w sportowe stroje (czyt. dresy) z dziubanymi telefonami w rączkach raczej nie ma co liczyć na darmowe ściągnięcie SIM LOCKa :wink: 8)
No chyba nie znajdzie się, żaden idiota, który stwierdzi, że można iść ściągnąć sima z kradzionego telefonu!

 #6069  autor: snuffi
 27 maja 2005, 13:52
Nie byl bym taki pewien, na mojej dzielnicy pelno takich imbecyli :/

 #6077  autor: Irek
 27 maja 2005, 14:02
... chodzi o dresów? :D

 #6118  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:18
jesito pisze: No chyba nie znajdzie się, żaden idiota, który stwierdzi, że można iść ściągnąć sima z kradzionego telefonu!
Ogólnie w Polsce mamy dużo takich "przypadków" :wink: 8) :D

 #6120  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:18
jesito pisze:... chodzi o dresów? :D
To zbyt dosadne słowo mój przyjacielu :wink: :-D :twisted:

 #6121  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:19
No dobrze, a jak możesz je zastąpić?

 #6138  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:45
"Sportowi chłopcy" :wink: 8)