DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 692
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 692

 #610689  autor: respol
 29 sty 2013, 10:30
do tych co już mają kontakt z GU w nowych ofertach w starej części tematu gość
hara napisał ze dostał upust 350zł na telefon+ 5zł na abo - strona 240 może spróbujcie więcej wydusić z tych konsultantów;) no chyba że ten koleś nas oszukał
stary temat
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... start=3585

 #610691  autor: tomulus
 29 sty 2013, 10:44
Dzisiaj lub jutro będą dzwonili z GU ( tak się umówiliśmy) w sprawie przedłużenia umowy. Zdecydowałem się na ofertę bez tel ale jeśli to możliwe dowiem się , pomęczę konsultanta a jeśli nie jego to kierownika co do większych upustów niż 5zł oraz czy istnieją zniżki na tel. i napiszę.

 #610727  autor: Marcinmateusz
 29 sty 2013, 12:46
Przed chwilą dzwonił do mnie pan z gu proponując za 64 pln 400 minut wymiennych na smsy, stan darmowy do końca, 1,5GB transferu plus plus L9 za 399 z możliwością rabatu w wysokości 140 pln, czyli w cenie sprzed paru tygodni.
Oferta imho nie powala.

 #610733  autor: glaniu
 29 sty 2013, 13:14
Marcinmateusz pisze:Przed chwilą dzwonił do mnie pan z gu proponując za 64 pln 400 minut wymiennych na smsy, stan darmowy do końca, 1,5GB transferu plus plus L9 za 399 z możliwością rabatu w wysokości 140 pln, czyli w cenie sprzed paru tygodni.
Oferta imho nie powala.
Ten telefon jest normalnie po 259 w tej taryfie.

 #610738  autor: phone
 29 sty 2013, 13:20
Mam dwa numery w PLAY zarejestrowane na siebie. Jeden abonament kwat 49 zł, drugi Na Kartę. Abonament mam na czas nieokreślony. Myślę nad zmianą abonamentu bez telefonu cos w okolicach 39 zł i tego na karte przenieść na abonament kwota cos do ok 15 - 19 zł. Jeśli połącze abonamenty i podpisze umowe na dwa numery na 12 miesięcy to myslicie ze moge coś korzystniejszego wywalczyć?

 #610762  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 15:35
tomulus pisze:Witam dla zainteresowanych w sprawie przedłużenia poprzez GU ( po dzisiejszej rozmowie).
2) Bez telefonu
Formuła M - 24zł, jak wiadomo 400min + darmowe do play.
- dodatkowo można otrzymać darmowe sms lub na stacjonarne.
W moim przypadku nie wysyłam dużo sms, około 20-40max. a mam darmowe na stacjonarke i play.
Internet płatny +10zł za 0,5GB i tutaj żadnego rabatu nie można niestety uzyskać.
Podsumowując 24 formuła M (free play, stacjonarka, 400min) + 10zł za 0,5GB = 34zł
To jest umowa na 12 miesięcy ?
nelson pisze:Są to dodatkowe pakiety, więc mając abo bez netu nie możesz z nich korzystać. Z regulaminu:
Cytat:
1. Z usługi „Pakiety Internet” (zwanej dalej „usługą”) mogą skorzystać Abonenci Oferty FORMUŁA
posiadający aktywny Pakiet Smartfon lub pakiet Specjalny Smartfon.
Tak więc bardziej opłaca się wziąć te 500GB za 10zł.
Nelson: tzn sugerujesz, że bardziej się opłaca kupić Formułę z małym (0.5 GB, a nie 500GB jak Ty piszesz) pakietem Internetowym niż korzystać z usługi Bezpieczny Internet w telefonie w Formule bez pakietu Internetowego gdzie ceny są jak niżej:
Abonent w ramach niniejszej Oferty Promocyjnej korzysta z mechanizmu „Bezpieczny
Internet”.
b) Mechanizm „Bezpieczny Internet” polega na naliczaniu opłaty za transmisję danych w
zaleŜności od uŜycia, zgodnie z przedziałami poniŜej :
i. powyŜej 100 kb do 5 MB – 5 PLN
ii. powyŜej 5 MB do 250 MB – 5 PLN
iii. powyŜej 250 MB do 1 GB – 10 PLN
Bo jak dla mnie za te +10 zł różnicy w abo z pakietem dostajemy tylko 500mb, a w abo bez pakiety Internetowego dostajemy za te +10 zł 1GB ? Dobrze to zrozumiałem ?

Poza tym kowcio & tomulus: 6. Tylko w Sklepie Internetowym dodatkowy pakiet 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci za 0 zł przez 6 miesięcy.

Pytaliście o to GU ? Dostaliście coś takiego ? Czy nie byliście zainteresowani ?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2013, 16:08 przez pmkuba, łącznie zmieniany 1 raz.

 #610768  autor: sote
 29 sty 2013, 15:52
w bezpiecznym internecie to nie jest +10zl za 1GB
tylko musisz poskladac 5zl do 5MB, dodajesz kolejne 5zl do 250MB i +10zl za (max) 1GB,
czyli jesli chcesz miec pakiet 1GB dokladasz do interesu 20zl.

 #610774  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 16:14
Macie rację. Zwracam honor. Nie doczytałem:
Kod: Zaznacz cały
c) Opłaty za wykorzystanie danych zgodnie z przedziałami opisanymi w pkt II ust. 10 lit b) sumują się oraz są naliczane po przekroczeniu wartości transmisji danych otwierającej kaŜdy kolejny przedział.

 #610780  autor: smolar007
 29 sty 2013, 16:38
tomulus pisze:Witam dla zainteresowanych w sprawie przedłużenia poprzez GU ( po dzisiejszej rozmowie).

1) Z telefonem wygląda to niestety gorzej.

Podsumowując rabat 10zł.
59zł -> 400min + internet 1,5GB + np LG L9 w cenie 259zł

nie mają niższej oferty np z 0,5GB internetu. Możliwe że można jeszcze wynegocjować darmowe sms lub stacjonarne jednak nie pytałem już o to ponieważ w porównaniu do AIM65 >>45 wypada niekorzystnie ( DLA MNIE).
z tego wynika ze mozna miec rabat 10zł

 #610784  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 17:10
Ok, już wszystko wiem. Zadzwoniłem przed chwilą pod *500 i wcisnąłem "8" dla przedłużających umowę. Dostałem takie warunki jak tomulus (bez telefonu), z tym że ja wybrałem darmowe SMS/MMS do wszystkich sieci przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo dostałem dodatkowy pakiet 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci za 0 zł przez 6 miesięcy, o którym pisałem powyżej. Bez żadnego wypowiadania umowy i kontaktu z GU. Konsultantka powiedziała mi, że skoro znam tą ofertę to taką dostanę.

Dziękuję chłopaki za pomoc ! Dobra robota !

P. S. Nie wiem czy dla niektórych nie będzie opłacalna opcja Red Bull MOBILE na kartę 5zł. Przy załadowaniu konta za min. 30 zł dostaje się: pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich ważny 30 dni, bezpieczny Internet 1GB, w ramach promocji możesz oglądać filmy na www.youtube.pl, m.youtube.pl oraz przez aplikację YouTube bez opłat za transmisję danych. Minuta za połączenie trochę drożej po 0,29 zł, smsy po 0.09 zł ale saldo konta nie przepada jak minuty w abo w następnym miesiącu, ale to nie ten temat :P

[ Dodano: 2013-01-29, 17:10 ]
Ok, już wszystko wiem. Zadzwoniłem przed chwilą pod *500 i wcisnąłem "8" dla przedłużających umowę. Dostałem takie warunki jak tomulus (bez telefonu), z tym że ja wybrałem darmowe SMS/MMS do wszystkich sieci przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo dostałem dodatkowy pakiet 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci za 0 zł przez 6 miesięcy, o którym pisałem powyżej. Bez żadnego wypowiadania umowy i kontaktu z GU. Konsultantka powiedziała mi, że skoro znam tą ofertę to taką dostanę.

Dziękuję chłopaki za pomoc ! Dobra robota !

P. S. Nie wiem czy dla niektórych nie będzie opłacalna opcja Red Bull MOBILE na kartę 5zł. Przy załadowaniu konta za min. 30 zł dostaje się: pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich ważny 30 dni, bezpieczny Internet 1GB, w ramach promocji możesz oglądać filmy na www.youtube.pl, m.youtube.pl oraz przez aplikację YouTube bez opłat za transmisję danych. Minuta za połączenie trochę drożej po 0,29 zł, smsy po 0.09 zł ale saldo konta nie przepada jak minuty w abo w następnym miesiącu, ale to nie ten temat :P

P. S. 2 - Moder czemu 3 razy mi się to wysłało to samo ? Skróć proszę !

 #610808  autor: Marens
 29 sty 2013, 18:55
tomulus pisze:Podsumowując 24 formuła M (free play, stacjonarka, 400min) + 10zł za 0,5GB = 34zł
Ciekawe czy udałoby się na bazie tego dostać od nich Formułę S za 4zł?
Mam tu na myśli nielimitowany Play, nielimitowane SMSy do wszystkich a do tego 200min za 10zł oraz 500MB za 10zł to byłaby dla mnie taryfa idealna.

 #610810  autor: smolar007
 29 sty 2013, 19:04
Mi właśnie przed chwilą zaproponowano:
- Formuła M (bez telefonu) 24zł-5zł(efaktura)=19zł
-smsy do wszystkich sieci (przez 3 msc) -upierałem się że powinno być na cały okres
-internet 1,5GB 20 zł. (chciałem 0.5GB, Pani jednak się upierała że nie ma takiej opcji..)
W końcu się nie zdecydowałem. Myślicie żeby napisać zgłoszenie? Co konkretnie chce ? Oczywiście wypowiedzenie zostało złożone

 #610826  autor: VICTORious
 29 sty 2013, 21:00
Ja wczoraj dostałem ofertę:
Nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy do play przez cały okres umowy.
Nielimitowane rozmowy na stacjonarne przez cały okres umowy.
1000 min do wszystkich.
Czas trwania umowy - 24m
Abonament - 37,5zł netto czyli 46,13 zł brutto.
Dodatkowo jeszcze jakiś tel. (zapomniałem zapytać jakie tel)

Nie wziąłem tej oferty - nie potrzebuje tylu min - zaproponowałem by dali pakiet internetowy.

Mam Longplay'a 69 na firmę.
Okres wypowiedzenia kończy się 31 stycznia.
Czekam dalej.

 #610833  autor: zygikuleczka
 29 sty 2013, 21:17
Jeśli nawet doliczyć do tego internet za 20 zł to i tak dobrze jak za tyle minut. Zresztą na pewno można wziąć niższy pakiet i wtedy minut będzie mniej.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #610834  autor: Kaczy
 29 sty 2013, 21:20
respol pisze:Gdzie ci moderatorzy....
Wzywałeś milordzie? :rr:

...::: Made for loneliness :::...

 #610894  autor: pmkuba
 30 sty 2013, 12:26
A wcześniej dostałem coś takiego jeszcze na Play24:
Szanowny Panie,

(...) wpłynęło do nas zgłoszenie dotyczące wycofania złożonego wniosku o przeniesienie numeru 48XXXXXXXXX do innego Operatora.

Korzystając z okazji chcemy podziękować za dotychczasową współpracę, a tym samym za obdarzenie naszej firmy zaufaniem.

Specjalnie dla Pana przygotowaliśmy poniższą ofertę. W ramach Abonamentu Formuła L oferujemy nawet 800 minut do wszystkich sieci krajowych za jedyne 54 zł. Umowa, którą polecamy trwałaby 24 miesiące.
Dodatkowo:
-nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y w Play
-nielimitowane połączenia na numery stacjonarne lub nielimitowane SMS-y/ MMS-y do wszystkich sieci.
Do powyższej promocji polecamy atrakcyjne telefony już od złotówki.

 #610907  autor: infernovip
 30 sty 2013, 13:18
ATRAKCYJNE? Przecież to abonament z telefonem bez pakietu internetowego. Cena ze strony internetowej 59zł ,czyli tutaj 5zł zniżki na całą umowę co daje 54zł miesięcznie.
Po 1-sze kiepsko w porównaniu AIM 65(za 45zł) po 2 ktoś wcześniej pisał o upuście 10zł.
Z tego co pamiętam
AIM 65 GU za 45zł
24 miesiące
400 minut do wszystkich
lub
644 smsy
1GB internetu

Teraz (NIBY) można liczyć na zniżkę 10zł na abonamencie (formuła L za 69zł) 69zł na 59zł.
Ta informacja była gdzieś na forum.

Gdzie jest:
400 minut lub 400 smsów
1,5GB internetu
stan darmowy do wszystkich w PLAY.

Ktoś powie masz tu stan darmowy no ale wcześniej w AIM można było go dokupić za 10zł co by finalnie dało kwotę 55zł miesięcznie( AIM65 za 45zł +10zl za SD do play=55zł)
Wychodziło taniej i miało się to samo. No 500MB mniej internetu jednak jest to mi zbędne, a 500MB(w niższej formule) jest już za mało,a i tak przy niższej formule niby nie ma na razie żadnych zniżek. Ten 1GB był dla mnie idealny. Dla innych osób w moim otoczeniu także. Ponieważ przekraczało się 500MB jednak nie 1GB, dzięki czemu internet był ciągle szybki.

To co było wcześniej do wyboru(SD za 10zł) stał się czymś obowiązkowym i dodatkowo sumując wszystko wychodzi to mniej korzystnie niż wcześniej. SZOK! JESTEM W SZOKU!
Naprawdę zawsze mnie PLAY przy zmianie ofert pozytywnie zaskakiwał. Dając wybór w kształtowaniu abonamentu. Teraz nie dość,że narzucają coś na siłę do tego wychodzi mniej korzystnie,a liczyłem ,że w takiej sytuacji będzie choć trochę lepiej.

Mam cichą nadzieje,że oferty GU się zmienią lub zmodyfikują trochę te nowe formuły. Mam taką nadzieję ponieważ nie wiem ile będę zwlekać z przedłużeniem. Jeszcze zacznę się interesować orange i ich zniżkami związanymi z posiadaniem neostrady itp...

Finalnie wygląda na to ,że dostaliśmy to samo tylko inaczej opakowane. Przynajmniej w formułach do 69zł.

 #610941  autor: numer1
 30 sty 2013, 16:07
Właśnie przedłużyłem umowę.

Formuła M:
400 min do wszystkich
play za darmo
stacjonarne za darmo
0,5 GB
umowa na 12 mies.
wszystko 34 zł./mies.

Rewelacji nie ma, ale jestem zadowolony.
Dzwoniłem wczoraj spytać o ofertę i przedłużenie bez telefonu nie było możliwe (umowa do lipca). Dzisiaj zadzwonili i sami zaproponowali bez telefonu.

 #610951  autor: infernovip
 30 sty 2013, 17:02
No to jak już wyżej zwróciłem na to uwagę dostałeś abonament formuła M 39 za 34zł czyli 5 zł taniej. Te nielimitowane na stacjonarne będą przez 3 miesiące. Chyba,że konsultant zapewniał cię inaczej? jeśli tak mam nadzieję,że się nie pomylił.

 #610952  autor: BarthezzLodz
 30 sty 2013, 17:03
Dzwonili dziś i zaproponowali mi:

Formułę M + 1,5 GB Internetu + nielimitowane SMSy do wszystkich + Stan Darmowy za 59 zł.

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB
  • Strona 5 z 692
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 692
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 692