DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
 #608362  autor: belciu
 17 sty 2013, 17:15
hej co sadzicie o nowej odslonie strony?
osobiscie wolalem stara
ps. chyba jestem tu pierwszy bo przed chwila serwis nie dzialal :)

 #608368  autor: BravoJ
 17 sty 2013, 19:11
Więcej reklam na samym środku się nie dało dać... dajcie co belkę jedną reklamę będą bardziej widoczne !! ;]

Sama strona główna dostosowana do ostatnich trendów designerskich. Baza telefonów z tymi reklamami tragedia.

 #608369  autor: kwistas
 17 sty 2013, 19:17
5zł to nie majątek, a można się pozbyć reklam na stałe od odpalenia premium nie mam reklam kompletnie.
Nowy wygląd ciekawy, może szału nie robi, ale nadal jest prosty i czytelny.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2013, 19:17 przez kwistas, łącznie zmieniany 1 raz.

 #608370  autor: user_delete34
 17 sty 2013, 19:17
Z cyklu Polak narzeka - moja opinia.
Strona była skromna ale czytelna, wszystko na swoim miejscu ładnie poukładane choć nie odziane w super grafikę itp; imho była to jedna z lepiej zorganizowanych stron w sieci.
Nowa odsłona niestety zupełnie nie przypada mi do gustu, jestem zawiedziony taką (r)ewolucją ale pozostaje tylko jakoś się przyzwyczaić. W pełni rozumiem tymczasową niestabilność.

[ Dodano: 2013-01-17, 19:18 ]
A gdzie opcja edycji?!
Czy zmiana czcionki, jej koloru a także jej wielkości - w przypadku nicków - to tylko tymczasowy zabieg?
EDIT: No teraz się pojawiła edycja.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2013, 19:39 przez user_delete34, łącznie zmieniany 1 raz.

 #608375  autor: kamail86
 17 sty 2013, 19:42
Mi również stara wersja bardziej się podobała. W dodatku ze starą nie było problemów z wyświetlaniem jej w oknie niezmaksymalizowanym. Natomiast obecna strona w niezmaksymalizowanym oknie się nie mieści i pojawia się poziomy pasek przewinienia. Dobrze że przynajmniej po bokach nie ma niczego ciekawego to niech sobie to siedzi poza oknem przeglądarki.

 #608378  autor: butterfly
 17 sty 2013, 20:09
Każdy nowy post jest teraz "wycentrowany"? Okropność.

[ Dodano: 2013-01-17, 20:27 ]
Nie mogę zaznaczyć w katalogu telefonów, że mam czy chcę dany telefon...

 #608381  autor: zygikuleczka
 17 sty 2013, 20:49
A ja na ff 18 nie mogę się zalogować do forum-nie wyskakuje mi błąd tylko nie loguje.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #608384  autor: wtd
 17 sty 2013, 21:03
zygikuleczka pisze:A ja na ff 18 nie mogę się zalogować do forum-nie wyskakuje mi błąd tylko nie loguje.
Ja odpaliłem starego FF 9.0.1 i działa, ale na aktualnym chrome, którego używam na co dzień też jest ten błąd. Po wpisaniu złego hasła wywala komunikat o błędzie, po wpisaniu dobrego, po prostu nie loguje i czyści pola nazwa i hasło.

 #608387  autor: BravoJ
 17 sty 2013, 21:06
kwistas pisze:5zł to nie majątek, a można się pozbyć reklam na stałe od odpalenia premium nie mam reklam kompletnie.
Nowy wygląd ciekawy, może szału nie robi, ale nadal jest prosty i czytelny.
Chyba kpisz, że będę jeszcze płacił za przeglądanie stron ;) Nie twierdze, że strona ma nic nie zarabiać ale wpieniczenie reklam na sam środek jest tragiczne

http://www.telepolis.pl/telefony,4,1,0.html?p=2

i

http://www.telepolis.pl/telefony/nokia- ... ,2272.html

w ogóle jak to wygląda ? zero estetyki... ani ładu ani składu :) szczególnie to z linku nr 1

 #608388  autor: user_delete19
 17 sty 2013, 21:10
Strasznie podoba mi się nowa funkcja forum - centrowanie absolutnie wszystkiego -- szalenie poprawia czytelność ;-)

 #608390  autor: kamail86
 17 sty 2013, 21:37
zygikuleczka, wtd, Też miałem ten problem z logowaniem i pomogło wyczyszczenie ciasteczek. Ale profilaktycznie radzę wyczyścić również pamięć podręczną.

 #608391  autor: nconnor
 17 sty 2013, 21:47
jestem ciekawy co za mistrz wymyślił szarą czcionkę
nie dało się dać białej?

jeszcze jakbyście przeszli na nowe forum, najlepiej takie które potrafiłoby się dostosować do rozmiarów ekranu...

 #608392  autor: user_delete34
 17 sty 2013, 21:48
kamail86 i ja też. Za to na chrumie strona działała w miarę dobrze bez niczego. W FF miałem komunikaty dot. nieprawidłowego przekierowania.
Odnośnie płatności - wsparłbym... starą wersję, nic innego.
Mam nadzieję, że choć forum i wersja mobilna zostaną poprawione ze skutkiem bardziej zadowalającym niż nie.

 #608398  autor: pacman
 17 sty 2013, 22:28
Z raportów dot. błędów, wybierając cytuj na forum przenosi na główną stronę forum...może jakiś temat dotyczący samych błędów, który będzie pod obserwacją osób odpowiedzialnych za portal ?

Działa po usunięciu cookies z Telepolis.
http://postimage.org/image/atjn6emr1/ Jak dla mnie trochę za duże te zdjęcia, zajmują połowę strony w pionie, mogłyby być trochę mniejsze.

Kilka uwag:
http://postimage.org/image/apinetvvp/
1 - obramowanie obrazów, na białym tle obrazek z Asusem i Sferią gdzie też tłem jest biel wygląda słabo, obramowanie trochę grubsze lub/i ciemniejsze dla obrazków.
2 - tak samo tutaj, linia oddzielająca "artykuły" od "wiadomości" trochę grubsza lub/i ciemniejsza.
3 - blok "artykuły" od "najnowsze telefony" jw, linia trochę grubsza lub/i ciemniejsza.
4 - jw

I dalej:
http://postimage.org/image/5mu7p3u3b/
1 - puste miejsce i "najnowsze telefony", tak ma być ? Przesunąłbym telefony w wolną przestrzeń, a w to miejsce dał...patrz niżej
2 - "ostatnie komentarze" do góry
3 - "ostatnio na forum" tak samo do góry
4 - wtedy można "najpopularniejsze wiadomości" dać wyżej po prawo, np. w miejsce "ostatnio na forum"
Te rzeczy powinny pójść wyżej, a poszczególne części powinny być lepiej oddzielone, bardziej widocznie. Na starej wersji http://s2.postimage.org/53n1jagfd/telepolis.png linie były grube, więc to że były bardzo jasno szare nie robiło problemu, ale tutaj poszczególnie sekcje są za mało widoczne.
To nie narzekanie, a raczej uwagi co można zrobić jeszcze lepiej ;)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2013, 00:08 przez pacman, łącznie zmieniany 1 raz.

 #608399  autor: maniek
 17 sty 2013, 22:37
Stara wersja zdecydowanie lepsza. Nowy serwis jest nieczytelny. Kompletnie mi nie odpowiada do tego stopnia, że chyba zlikwiduje telepolis z ulubionych jeśli nic nie zostanie poprawione. W dzisiejszych czasach jest wiele portali o tematyce telekomunikacyjnej więc wersja premium to jakaś pomyłka.

 #608400  autor: Niezgodna7
 17 sty 2013, 22:47
W starej wersji po zalogowaniu na forum, wracając do wiadomości dalej byłem zalogowany. Teraz już nie, wpis jest anonimowy / opera mini.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #608402  autor: wtd
 17 sty 2013, 22:55
kamail86 pisze:zygikuleczka, wtd, Też miałem ten problem z logowaniem i pomogło wyczyszczenie ciasteczek. Ale profilaktycznie radzę wyczyścić również pamięć podręczną.
Ok, dzięki, pomogło.

Cały czas pozostaje problem prędkości działania. Jak design poszedł to przodu, to teraz czasy ładowania przypominają o radosnych czasach modemowego internetu. To kwestia tego że userzy walą drzwiami i oknami zobaczyć nowe telepolis, czy jakiś niedoróbek strony?

 #608408  autor: dziedziel
 17 sty 2013, 23:25
Ja nie mogę dodać telefonu jako "miałem" itp. czy to tylko mi nie działa ??. A ogółny wygląd na plus, wymaga przyzwyczajenia ale jest ok ;)

Pozdrawiam Dziedziel

 #608410  autor: greenrs
 17 sty 2013, 23:26
Strona kompletnie nieczytelna, trudno znaleźć telefon w bazie - ułożone zupełnie przypadkowo. Porównywarka nie działa...
Chyba to koniec mojej kilkuletniej przygody z Telepolis :(
  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13