DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #16649  autor: annihil
 10 wrz 2005, 19:41
Szukam darmowych gier jawa na samsunga. W tym intenetowym śmietnisku niestety wiekszośc płatne :x

prosze o wrzucanie linków :-D a nepewno sporo ludzi na tym skorzysta. Pozdrawiam

 #16710  autor: avarax
 11 wrz 2005, 10:12
Spróbuj w sieciach p2p. Tam jest tego masa :-D

 #16867  autor: Pablo Romero
 12 wrz 2005, 16:12
mozna jasniej? (p2p)?

"Chcieliście wydymać Freda? Teraz Fred wydyma was..."

 #16871  autor: Irek
 12 wrz 2005, 17:01
peer to peer

"And one more thing..."

 #16981  autor: avarax
 13 wrz 2005, 16:32
Chodzi o to, aby skorzystać z jakiegoś programu p2p (kazaa , emule itp) i wyszukać "Game pack samsung"

 #17107  autor: johnq
 14 wrz 2005, 13:39
ja osobiscie polecam emule i wpisz samo samsung lub z modelem i ci znajdzie duzo ciekawych pozycji

 #17306  autor: Pablo Romero
 14 wrz 2005, 21:37
To jesli chodzi o darmoche, ale na allegro jest duzo ciekawych propozycji na CD z wszystkimi zeczami do wybranych modeli telefonow. Kumpel kupil ostatnio za 15PLN CD do K300i i wszystkie tapety sa naprawde rewelacyjnie dopasowane do tego fonu. Pomijam juz mnustwo gier java, dzwonkow wszelkiego rodzaju i motywow... Taka inwestycja (jesli kogos kreca takie zeczy) to tez nie jest zly pomysl

"Chcieliście wydymać Freda? Teraz Fred wydyma was..."

 #22322  autor: deadman_kein
 03 paź 2005, 22:19
Pablo Romero pisze:Pomijam juz mnustwo gier java, dzwonkow wszelkiego rodzaju i motywow... Taka inwestycja (jesli kogos kreca takie zeczy) to tez nie jest zly pomysl
Wiesz, sciagniecie piratow za friko z netu to jedno, ale zaplacenie jakiemus palantowi, ktory bogaci sie na czyjejs pracy to co innego.

Nie chce tu zabrzmiec jak jakas swieta matrona. Piractwo to norma i zjawisko nie do wytepienia (zreszta, nie widze powodow zeby walczyc z sieciami p2p, to bez sensu). Ale jest roznica miedzy kolesiem, ktory piraty udostepnia za friko a kolesiem ktory żąda za to kasę i się na tym bogaci. Ten drugi jest takim samym zlodziejem jak ten *&#%* ktory podprowadzil mi dzisiaj komorke. Wiec nie utrzymujcie takiego cwaniaka.

A dla tych co nie moga zyc bez gierek, to polecam zainteresowac sie tematem BitTorrent a bez problemu znajdziecie to co was interesuje. A z legali to polecam:

- moja stronka z moja gierka :-D http://mobile.kompromis.pl
- http://www.getjar.com
- http://jamos.sourceforge.net - klon tetrisa (open source na dodatek)

 #22413  autor: Dragon
 04 paź 2005, 15:23
no jesli chodzi o te CD to placisz zawsze za "prace wlozona w zebranie tego wszystkiego w jedan calosc" :P

 #23112  autor: piotrz
 07 paź 2005, 08:12
deadman_kein pisze:
Pablo Romero pisze:Pomijam juz mnustwo gier java, dzwonkow wszelkiego rodzaju i motywow... Taka inwestycja (jesli kogos kreca takie zeczy) to tez nie jest zly pomysl
Wiesz, sciagniecie piratow za friko z netu to jedno, ale zaplacenie jakiemus palantowi, ktory bogaci sie na czyjejs pracy to co innego.

Nie chce tu zabrzmiec jak jakas swieta matrona. Piractwo to norma i zjawisko nie do wytepienia (zreszta, nie widze powodow zeby walczyc z sieciami p2p, to bez sensu). Ale jest roznica miedzy kolesiem, ktory piraty udostepnia za friko a kolesiem ktory żąda za to kasę i się na tym bogaci
no niby tak, ale np. ja wolałem sobie wydać 9zł za 2 gb softu, niż szukać to wszystko w internecie przez 2 lata... :)

 #29836  autor: Rogal
 12 lis 2005, 19:14
Nie któży wolą bawic się i szukać w necie i sieciach p2p tapet, motywóch, dzwonków,gier java, itp. a inni wolą zapłacić i nie tracić czasu na szukanie tego wszystkiego.... taka jest prawda.. 8)

 #59314  autor: wujekm
 08 mar 2006, 01:17
Szukam pliku z gierką 2005realfootball do samsunga D600.

Wgrałem tą gierkę przeznaczoną dla innego telefonu do mojego i na moim D600 nie jest na całym ekranie.

Ma ktoś?