DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #588653  autor: UndiscloseD
 15 paź 2012, 11:03
Witam,
Przeglądając forum coraz częściej natrafiam na zapytania "jaki tablet wybrać*". Są one umieszczane w dziale "Jaki telefon wybrać". A może by tak stworzyć właśnie nowy dział/temat poświęcony tabletom? Mam na mysli coś w tym stylu: "Jaki tablet wybrać?"
Jakie macie zdanie na ten temat? No i oczywiście pytanie to kieruję również do administratorów jak i moderatorów, bo to głównie oni sprawują opiekę nad forum. ;)




*Jeżeli już wcześniej było to poruszane to przepraszam
Ostatnio zmieniony 15 paź 2012, 11:35 przez UndiscloseD, łącznie zmieniany 3 razy.

 #588654  autor: Sharly
 15 paź 2012, 11:20
Kierować takie pytanie powinno się do wszystkim bez podziału na to kto ma głos w danej sprawie i jak dużo ta osoba może namieszać w funkcjonowaniu forum :)

Mam mieszane uczucia,może dlatego,że ilość działów jest już wystarczająca dla mojego oka. Nie chciałbym przewijać 10 sekund strony by znaleźć dział Hyde Park'u ale z drugiej strony masz rację odnośnie ilości zapytań co do tabletów.

Osobiście mi nie przeszkadza syf tabletów w dziale tel.kom ale czekam na Wasze opinie,może właśnie to one przekonają mnei do tego by być za tym pomysłem.

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #588659  autor: UndiscloseD
 15 paź 2012, 11:29
Sharly pisze:Kierować takie pytanie powinno się do wszystkim bez podziału na to kto ma głos w danej sprawie i jak dużo ta osoba może namieszać w funkcjonowaniu forum :)
Przecież napisałem "jakie macie zdanie na ten temat?". Resztę ciut zmieniłem :P

Sharly pisze:Nie chciałbym przewijać 10 sekund strony by znaleźć dział Hyde Park'u ale z drugiej strony masz rację odnośnie ilości zapytań co do tabletów.
W sumie chodziło mi o coś w stylu "jaki tablet wybrać", coś jak "jaki telefon wybrać".
Chyba źle to ująłem. Zamiast dział może powinno być temat, albo jak to się tam zwie. ;)

 #588660  autor: Sharly
 15 paź 2012, 11:35
Przyklejony temat byłby chyba najlepszym rozwiązaniem.
Gdybyśmy po jakimś czasie znaleźli w nim masę zapytań - wtedy byłoby można myśleć poważnie o dziale tylko dla tabletów

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #588670  autor: Sirmark
 15 paź 2012, 12:18
UndiscloseD pisze:A może by tak stworzyć właśnie nowy dział/temat poświęcony tabletom? Mam na mysli coś w tym stylu: "Jaki tablet wybrać?"
Nie widze sensu tworzyć do tego specjalnego działu. Zapewne wystarczy zmodyfikowac nazwę obecnego działu na "Jaki telefon / smartfon / tablet wybrać?"

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #588674  autor: jarekb11
 15 paź 2012, 12:45
A ja jestem za tym aby taki dział został utworzony i do niego można by wszystkie pytania odnośnie tabletów poprzesuwać bo teraz jest problem poprzeglądać posty w dziale o telefonach.

 #588722  autor: UndiscloseD
 15 paź 2012, 17:42
Ja byłbym jednak za utworzeniem takiego działu/poddziału czy coś takiego, żeby móc łatwo w jednym miejscu znaleźć wszystko o tabletach. Też nieraz spotkałem się z postami dotyczącymi problemów z tabletami. Myślę, że byłoby wszystkim łatwiej. No, ale cóż nie będę się kłócił z adminem.

 #588776  autor: Sirmark
 15 paź 2012, 21:29
UndiscloseD, uściślijmy o jakie posty chodzi. Jeżeli chodzi o takie posty jak "jaki tablet wybrać" to po prostu trzeba zmienić nazwe działu "jaki telefon wybrać".
Inna sprawa to wydzielony dział tabletowy. Być może ma to sens. Pytanie ile takich tematów w ogóle jest, bo dla 2 tematów się nie opłaca nic robić, jesli jest tego większa ilość to należy to przedyskutować.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #588794  autor: wtd
 15 paź 2012, 22:30
"Jaki tablet wybrać" w sumie nie ma sensu. Raz że tematów tam pewnie by nie było dużo a dwa, że wiadomo, jak ktoś chce wydać 1k to nexus 7 a jak 2k to ipad :D

Ale osobne podforum na dyskusje o tabletach można chyba stworzyć. Bez żadnego daleszego kombinowania, bo pewnie ruchu dużego tam na razie nie będzie, więc nie ma sensu bawić się w jakieś podziały na ios/android/inne.

 #588845  autor: UndiscloseD
 16 paź 2012, 08:31
SirmarK,
wtd,
Czyli w sumie bardziej chodzi o pierwotny pomysl utworzenia "dzialu" poswieconego tabletom, a np. w "srodku" bylby przyklejony temat jaki tablet wybrac. Chodzi o ogolna problematyke zwiazana z tabletami bez podzialu na syatemy operacyjne bo zrobilby sie jeszcze wiekszy sajgon. Po prostu trsfialyby tam wszystkie posty dot. tabletow, czy to awarie i problemy czy opinie uzytkownikow. Moze na poczatku nie byloby duzo tematow, ale mysle, ze z czasem bylo by ich coraz wiecej, bo jak wiadomo rynek tabletow sie dopiero rozrasta. Teraz sie zrozumielismy? Po prostu nie wiedzialem jak ten problem nazwac czy dzial, poddzial, podtemat.

 #588977  autor: babeo
 16 paź 2012, 20:09
Ja ogólnie jestem za wszelkimi zmianami. Wszelkimi. Na forum jestem od ponad 6 lat. Od tego czasu na forum nie zmieniło się nic. Powoli czas zacząć i ukierunkować forum w kierunku, w jakim rozwija się telekomunikacja.

Wrzucanie tabletów/smartfonów/telefonów do jednego wora (w którym już i tak jest lekki bałagan delikatnie mówiąc) to tak jakby prowadzić forum muzyczne i z jednym działem muzyka, a w nim trans, rock i klasyka.

Możecie powiedzieć, że znowu mące i nagabuje, ale jak wspomniałem, 6 lat bez zmian, z moderatorami, którzy od ponad roku nie napisali nic na forum.

Odpowiadając awansem na znane zarzuty ze strony Adminów, tak narzekam i równocześnie nie proponuję nic, bo nie taka moja rola, przekazuje tylko swoje subiektywne oświadczenia. A nawiązując do misji zarobkowej, im fajniejszy i nowocześniejszy serwis, tym więcej osób odwiedzających, a to oznacza więcej klików w reklamy, ale o tym to już pewnie sami wiece najlepiej.

Reasumując, na forum przydałby się zmiany. Małe, powolne ale zmiany. Niech się zaczną, tego Wam życzę :)

 #589366  autor: orson_dzi
 18 paź 2012, 22:33
Wątpię, żeby przez ostatnie dwa tygodnie się coś zmieniło, ale do tej pory przez ostatnich kilka miesięcy tematów z cyklu "Jaki tablet wybrać" nie było więcej jak dziesięć.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #589457  autor: kwistas
 19 paź 2012, 01:52
Bo od tabletow są inne strony/fora, ktoś kto tylko zgubił się w internecie założy post o tablecie na Telepolis. Niepotrzebnie jeszcze byśmy pracy moderatorom robili, a akceptacja postow w jednym dziale trochę godzin im zajmuje, więc niech zostanie tak jak jest :]

 #592235  autor: Mila89
 31 paź 2012, 10:37
A ja mam inny pomysl... zamiast dawac dzial "jaki tablet wybrac" moze lepiej dac ogolnie dzial "tablety"??? tak jak sa teraz dzialy dla poszczegolnych producentow telefonow i systemow operacyjnych. Taki dzial ze wszystkimi tabletami w jednym miejscu bylby napewno korzystny bo teraz sa one porozrzucane po dzialach apple android itd a takto w jednym miejscu by byly i latwiej byloby znalesc informacje na ich temat :)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #606908  autor: macc
 10 sty 2013, 00:34
Jestem za utworzeniem działu internetowa telefonia voip

 #607342  autor: UndiscloseD
 12 sty 2013, 13:48
macc pisze:Jestem za utworzeniem działu internetowa telefonia voip
Może nie tyle działu, co przypiętego tematu, w którym byłoby zestawienie ofert voip.