DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #566759  autor: Y2J
 10 lip 2012, 22:17
Witam.

Kilka dni temu wyświetlacz w moim telefonie po upadku zrobił się biały. Musiałem wykonać pilny telefon, więc stuknąłem nim o ścianę. Nie było to mocne uderzenie, ale wyświetlacz zaczął działać jak należy. Wczoraj podczas przeglądania internetu telefon zaciął się i nie reagował na NIC. Nawet na próbę wyłączenie. Wyjąłem baterię, włączyłem znowu, wszystko jak należy. Włączyem Operę Mini i... znów się zaciął, znów pomogło wyjęcie baterii. Powtarzałem czynność kilka razy, czasem telefon zacinał się od razu po wejściu do menu, czasem dopiero podczas ładowania strony. Przy innych czynnościach typu włączenie zdjęcia itp. działo się to samo. Potem telefon zacinał się podczas włączania się, przy pokazywaniu logo Sony Ericsson lub przy pokazywaniu logo Orange (telefon był u nich kupiony). Ja, głupi, w przypływie złości na ten złom po prostu znów nim stuknąłem jak ostatnio. Nadal zacinał się na logo podczas uruchamiania. Wkurzony, po prostu upuściłem go (nie rzuciłem) na ręcznik, który był na podłodze, myśląc, że to coś da, jak ostatnio :smt021 ... Po tym upadku telefon po prostu przestał się uruchamiać. Nawet po kilkugodzinnym odpoczynku i podładowaniu na maksa baterii (w zewnętrznej ładowarce, wejście od ładowarki ledwo działa, trzeba się nagimnastykować, aby ustawić kabel w takiej pozycji, by telefon się ładował). I nic. Po podłączeniu kabla USB również nie reaguje. Przy próbie włączenia go nie wydaje żadnych dźwięków. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, proszę pisać. Za pomoc będę bardzo wdzięczny!

 #566769  autor: Maniiiek
 10 lip 2012, 22:39
próbuj mu soft wgrać od nowa. Chociaż wątpię, czy to coś da. A i nie zrażaj się, że komputer go nie wykrywa, i tak soft da się wgrać. Przechodziłem to już na K510

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #567228  autor: Y2J
 12 lip 2012, 22:10
Problem rozwiązany, okazało się, że procek się spalił ;/

 #567231  autor: Maniiiek
 12 lip 2012, 22:20
No to czeka Cię wydatek z 50zł jak chcesz kolejny K510 kupić

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.