DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #561118  autor: thonka
 16 cze 2012, 17:21
kwistas, my naprawde tez mamy zycie po za tym co Ty bys chcial zebysmy robili.

osobiscie uwazam, ze lepiej jest jak udzieli sie w temacie JTW 4-5 osob, ale rzeczowo, niz 20 ale powielajac wypowiedz poprzednikow. i zeby nie bylo - przedstawilem swoje zdanie, a nie wszystkich ktorzy moga akceptowac posty w JTW.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #561120  autor: Maniiiek
 16 cze 2012, 17:25
Ale przydałoby się przetrzebić nieaktywnych modów i na ich miejsce dać tych aktywniejszych VIP-ów. Forum na pewno by to nie zaszkodziło, i to nie tylko w dziale JTW.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #561166  autor: kwistas
 16 cze 2012, 23:08
thonka pisze:kwistas, my naprawde tez mamy zycie po za tym co Ty bys chcial zebysmy robili.

osobiscie uwazam, ze lepiej jest jak udzieli sie w temacie JTW 4-5 osob, ale rzeczowo, niz 20 ale powielajac wypowiedz poprzednikow. i zeby nie bylo - przedstawilem swoje zdanie, a nie wszystkich ktorzy moga akceptowac posty w JTW.
Ok macie swoje życie, ale nie może być takiej sytuacji, że od godz 16 do końca dnia nikt nie jest łaskaw zaakceptować postow, które w 99% są zgodne z tematem dyskusji. Czas zwracać bardziej uwagę na aktywność moderatorów na forum, bo jakąś robotę na tym forum mają, przypomnę że moderatorów na tym forum jest 14, nie 4. Według mnie ze zniesienia akceptacji postów będzie więcej dobrego niż złego, argumentacja o strachu przed fanboyami nie jest trafiona inne fora jakoś nie mają problemu.

 #561169  autor: znawca
 16 cze 2012, 23:18
Ładnie to tak obgadywać? Po nickach?! :-D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #561567  autor: user_delete34
 18 cze 2012, 18:02
A może by tak (prawie) normalnie pokazywać posty w JTW? Jak by tak ustawić autoformatowanie tekstu w nich (sorry, ja się na tym nie znam, może oczekuję cudów?) np. na małą szarą czcionkę dopóki nie zostaną oficjalnie zaakceptowane? Przynajmniej można by je odczytać bez długiego oczekiwania na odsłonięcie. Ja myślę, że nie często zdarzają się posty wymagające odrzucenia.

 #561590  autor: Maniiiek
 18 cze 2012, 20:10
Markadiusz, ale takie coś byłoby bez sensu. A raczej akceptacja w takim wypadku.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #561609  autor: kwistas
 18 cze 2012, 21:03
Koncepcja dobra, posty, które nie będą raportowane po 2 godzinach od dodania będą już normalnie widoczne.
Według mnie moderatorzy nie powinni tak wtrącać się w ten dział, ich interwencja powinna być tylko ostatecznością jak w innych wątkach.

 #561767  autor: user_delete34
 19 cze 2012, 13:41
Ewentualnie można dorzucić pokazanie postu tylko po kliknięciu w przycisk (normalnie post byłby zwinięty i tylko napis "Oczekuje na akceptację."), możliwość odsłonięcia tylko dla zalogowanych... albo najprostszą rzecz: widoczność nowych postów (i tematów) i powiadomień o nich tylko dla moderatorów do czasu zaakceptowania.
Fakt, modzi mają swoje życie, jest ich niewielu (i podobne pierdoły) ale sądzę, że cała ta akceptacja postów to tylko rozwiązanie dla leniwych. W moim odczuciu na forum dyskusja powinna być bardziej dynamiczna ("Te pościgi, te wybuchy", lol), a nie takie oczekiwanie nie wiadomo na co. Nawet jeśli to nie jest czat ani płatne, jakieś porządne biuro obsługi (e-mailem itp). Jest pomysł -> użytkownik pisze -> jest błąd/coś niedoprecyzowane -> inny doprecyzowuje/poprawia czyjąś podpowiedź -> podziękowanie.
Tako rzecze Markadiuszu i tyle z jego strony.

 #561802  autor: Maniiiek
 19 cze 2012, 16:07
Ładnie to tak obgadywać? Po nickach?!
Wiesz, jak mnie gość wyzywa od najgorszych i jeszcze się pyszni mi na PW jaki on genialny a ja głupi tylko bardziej rynsztokowym językiem to co będę go ukrywał?

[ Dodano: 2012-06-19, 16:11 ]
Jest pomysł -> użytkownik pisze -> jest błąd/coś niedoprecyzowane -> inny doprecyzowuje/poprawia czyjąś podpowiedź -> podziękowanie.
A jakby jeszcze dopracować regulamin i za jakiś tam stosunek rad głupich do mądrych bo nie oszukujmy się, każdy czasem z czymś głupim wyskoczy, oczywiście nie z premedytacją) ban. Miałoby to ręce i nogi.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #561807  autor: user_delete34
 19 cze 2012, 16:24
Maniiiek, myślisz o czymś takim jak punktowa ocena postu w JTW? Jeśli tak, to jeżeli oceniali by tylko moderatorzy - czemu nie, może by i dobre było.

 #561810  autor: Maniiiek
 19 cze 2012, 16:36
Maniiiek, myślisz o czymś takim jak punktowa ocena postu w JTW?
Nie do końca punktowa może. Po prostu jeśli moderator zauważyłby kogoś produkującego herezje za herezją aby świat uszczęśliwić swoim ukochanym telefonem nawet wtedy kiedy ma się nijak do wymagań to żeby zgodnie z regulaminem mógł ostudzić jego zapędy.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #564802  autor: kowcio
 02 lip 2012, 20:26
A co Wam się tak spieszy z tymi postami? Kupujecie telefon tego dnia co zakładacie temat?
Wszystko ma swoje plusy i minusy. Te forum coraz większe się robi, to i problemy są inne/ większe niż kiedyś. Jest dużo spamu i trzeba z tym walczyć. Np. w taki sposób.
Ja jak bedę miał czas to postaram się wejść i zaakceptować coś, ale z czasem różnie, jak sie pracuje dużo to i się nie chce na forum włazić i bawić w moderatora. Zrozumie to ten, kto będzie pracował po 12h dziennie.

 #565613  autor: NokiaUser
 05 lip 2012, 16:14
Dlaczego właściwie w dziale "Jaki telefon wybrać?" posty ukazują się dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora i dlaczego akurat w TYM dziale?

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia

 #565615  autor: Maniiiek
 05 lip 2012, 16:23
NokiaUser pisze:Dlaczego właściwie w dziale "Jaki telefon wybrać?" posty ukazują się dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora i dlaczego akurat w TYM dziale?
Przeczytaj cały temat, bo powody były tu już wałkowane.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #565838  autor: kowcio
 06 lip 2012, 11:08
heh właśnie dlatego, właśnie dlatego..
Ludzie czasami nawet czytać nie chcą.

 #589273  autor: salleh
 18 paź 2012, 16:03
Mam prosbe do moderatorow...
Nie uwazacie Panowie,ze akceptacja postow po 10h jest troche dziwna?
Zrobcie wiecej moderatorow, wyznaczcie jakies dyzury, panujcie nad tym :)

 #589280  autor: jarekb11
 18 paź 2012, 16:20
Zgadzam się z kol.salleh, czas oczekiwaniia na akceptacje jest często zbyt długi.

Zresztą po co akceptacja??
Ktoś napisze post nie zgodny z regulaminem to walnąć osta delikwentowi.
W rażących przypadkach (jakaś reklama czy coś) ban.
I wy bedziecie mieć mniej roboty,tak że wszyscy zyskają.

 #589292  autor: Sirmark
 18 paź 2012, 17:47
salleh pisze:Mam prosbe do moderatorow...
Nie uwazacie Panowie,ze akceptacja postow po 10h jest troche dziwna?
Zrobcie wiecej moderatorow, wyznaczcie jakies dyzury, panujcie nad tym
nie 10h, a było niecałe 7h. Poza tym poszczególne zadania wykonujemy na tyle na ile nam czas pozwala, zaczynając od tych najpilniejszych.
jarekb11 pisze:Zresztą po co akceptacja??
Ktoś napisze post nie zgodny z regulaminem to walnąć osta delikwentowi.
W rażących przypadkach (jakaś reklama czy coś) ban.
I wy bedziecie mieć mniej roboty,tak że wszyscy zyskają.
Akceptacja po to została wprowadzona, bo był po prostu smietnik, a wielu osobom nawet nie chciało się przejrzeć paru postów niżej z takim samym pytaniem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #589349  autor: salleh
 18 paź 2012, 21:46
SirmarK pisze:
salleh pisze:Mam prosbe do moderatorow...
Nie uwazacie Panowie,ze akceptacja postow po 10h jest troche dziwna?
Zrobcie wiecej moderatorow, wyznaczcie jakies dyzury, panujcie nad tym
nie 10h, a było niecałe 7h. Poza tym poszczególne zadania wykonujemy na tyle na ile nam czas pozwala, zaczynając od tych najpilniejszych.
Nie kazdy ma czas czekac 7h na udzielenie odpowiedzi.
Po to jest forum zeby szybko uzyskac odpowiedz.

Na prawde nie wiem czego sie obawiacie? Gdy ktos chcial napsocic to zrobil by to w dzialach, ktore nie wymagaja akceptacji ;]

Ufajcie bardziej userom, nie kazdy ma tu 13 lat ;)

 #600135  autor: Sirmark
 10 gru 2012, 02:53
No więc po przemyśleniu tematu, wprowadzamy testowo zmiany w JTW. Posty nie muszą być już akceptowane przez moderatora. Mamy nadzieję, że użytkownicy będą się trzymali zasad i nie trzeba będzie zbyt dużo "sprzątać".

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew