DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #555150  autor: micho1984
 19 maja 2012, 13:58
Siemanko,
Ponieważ sporo wysyłam maili zastanawiam się nad jakimś telefonikiem do maili. Myślę o Galaxy Note ale też BlacBerry przeszło mi przez myśl. Pytanie tylko czy za rok, dwa BlacBerry nie zbankrutuje bo obroty spadają ich z roku na rok. Czy warto inwestować w platformę BlackBerry?

Pozdrawiam,
Marcin
Telefony, tablety, GSM

 #555285  autor: code
 20 maja 2012, 09:41
Warto, ale tylko wtedy, jak chcesz używać telefonu przede wszystkim do komunikacji (telefony, smsy, maile, komunikowanie się przez FB i twitter)

 #557017  autor: Tomasz2020
 28 maja 2012, 10:39
Nie jest raczej prawdopodobre by tak duzy gracz jak Rim zniknal bez sladu w najgorszym razie zostanie wykupiony ale nadal bedzie dzialal pod ta sama marka.

 #557264  autor: micho1984
 29 maja 2012, 10:27
Ja nie mówię, że RIM zniknie ale ich innowacyjność skończyła się w pewnym momencie. Kiedyś mieli dużo klientów biznesowych że względu na push mail. Teraz każdy telefon iOS czy Android z aplikacją może to zastąpić. Sęk w tym, że wydaje mi się że Blackberry ma ten sam problem co Nokia jeszcze rok temu - nie ma pomysłu na przyszłość. Nokia instaluje Windowsy - to może być jakiś pomysł na przyszłość a Blackberry?

Pozdrawiam,
Marcin
Telefony, tablety, GSM

 #557267  autor: konsultantemeryt
 29 maja 2012, 10:32
Osoby, które znam i korzystają z BlackBerry nie zamieniliby tego systemu operacyjnego na żaden inny. To co ważne jest czyli meile/internet. Mam nadzieję, że nie zniknie to z rynku :)

 #558028  autor: Gscon
 02 cze 2012, 08:08
Blackberry dalej sie rozwija, teraz stworzyło bb10 ma wzór oprogramowania z tabletu blackberry. Ale w starsze wersje oczywiście, że można inwestować. Na pewno ten system Cie nie zawiedzie, nawet na słabych podzespołach działa sprawnie, ale jak juz będziesz kupować jakiś terminal z BB to raczej coś z blackberry 7 ponieważ tam masz za darmo juz na starcie czego nie ma w poprzednich wersjach program do pdf oraz możesz zrobić hotspot, niestety w poprzednich wersjach trzeba zakupić jakiś czytnik pdf a udostępnić internetu nie można. Chyba najtańszy z ta wersją systemu jest na obecną chwile BB9360, juz za 500-600zł kupisz bez problemu, na allegro. Oczywiście możesz troche dopłacic i kupić bb9790 ale to juz wszystko zalezy od Ciebie jaki model Ci bedzie odpowiadał. Ale paść na pewno ta firma nie padnie. Motorola też nie padła tylko została kupiona, nokia też nie padła.

 #578165  autor: doradcaorange.
 28 sie 2012, 11:57
moim zdaniem najlepsze BB jakie wyszło bateria troszkę krótko trzyma ale w tych czasach trzeba sie przyzwyczaić że ładowarke masz w domu biurze i samochodzie :-)

www.twojdoradca.biz.pl
Doradca RWE The energy to lead
Agent PZU S.A
Doradca Orange