DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #554865  autor: pawel_m
 18 maja 2012, 08:11
witam, posiadam aktywną usługę w Play Fresh ZBIERAJ MINUTY. Usługa była aktywowana jakieś 2 lata temu i nie mam za nią miesięcznej opłaty. W tym momencie osiągnąłem pułap 16666 darmowych minut i dalsze minuty nie chcę się naliczać. Usługa nadal jest aktywna (sprawdzałem w play24). Czy istnieje jakiś górny limit ilość minut? Regulamin nic o tym nie mówi.
pozdr

.

 #554868  autor: warczanek
 18 maja 2012, 08:41
o matko trochę tych minut ci się nazbierało , pewnie jak ci nie nabija to istnieje , bądz zrób zgłoszenie przez play24 , i uważaj lepiej nie zmieniaj taryfy bo ci wszystko przepadnie

 #554870  autor: pawel_m
 18 maja 2012, 08:44
mój tel prywatny robi jako służbówka w firmie i mam masę rozmów przychodzących od klientów :)

.

 #554872  autor: Kryniczanin
 18 maja 2012, 09:32
Puść jakąś dłuższą rozmowę żeby choć 100 minut Ci zeszło i zobacz czy się zmniejszy i doliczy po odebraniu przychodzącej.

 #554874  autor: pawel_m
 18 maja 2012, 09:35
juz tak zrobiłem - wydzwoniłem 10 min i "dobiło" nowe minuty dalej tylko do poziomu 16666, więc pewnie to jest górna granica tej usługi :( Napisałem jeszcze zapytanie do BOK Play - zobaczymy co odpiszą choć jak znam życie to nie odpiszą albo odpiszą za miesiąc :(

.

 #554911  autor: Sig
 18 maja 2012, 13:17
Prawie dwa lata temu, gdy pytałem z ciekawości, P4Y2 odpisał mi (mam jeszcze wiadomość PW :-)), że:
Limit ilości sek przewidziany dla usługi zbieraj minuty wynosi 999999 sekund/okolo16666 min.

Jest to więc ograniczenie systemowe i więcej ci nie zbierze.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #554912  autor: Edmund
 18 maja 2012, 13:21
Widocznie baza danych pozwala na zapisywanie maksymalnie 6 cyfr sekund.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #554913  autor: Sig
 18 maja 2012, 13:23
W praktyce to nie jest ograniczenie, bo, żeby dobić do tego wyniku, trzeba by odebrac z 550 godzin połączenia, czyli w praktyce rozmawiać non-stop z 23 DNI. Na numerze firmowym, który robi za infolinię - jest to jak najbardziej do osiągnięcia, co więcej, nie łamie warunków ZM.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #554914  autor: pawel_m
 18 maja 2012, 13:32
Sig pisze:W praktyce to nie jest ograniczenie, bo, żeby dobić do tego wyniku, trzeba by odebrac z 550 godzin połączenia, czyli w praktyce rozmawiać non-stop z 23 DNI. Na numerze firmowym, który robi za infolinię - jest to jak najbardziej do osiągnięcia, co więcej, nie łamie warunków ZM.
ja moje minuty zbieram juz od dośc dawna przy czym ok 10x więcej odbieram niż dzwonię dlatego taka mega skarbonka się uzbierała :)

[ Dodano: 2012-05-18, 13:43 ]
no dobra, a jak to jest z tą nową usługa NOWE ZBIERAJ MINUTY? usługa polega na aktywacji za 3zł zbierania minut które jest ważne przez 90 dni. Usługa nie przedłuża się automatycznie po 90 dniach tylko wygasa i trzeba ją aktywować ponownie płaca znów 3zł (to nie problem :). No ale co z minutami które zebrałem? po wygaśnięciu usługi one przepadają? czy jesli np. usługa wygaśnie mi dziś a ja za kilka dni ją aktywuje ponownie to zebrane minuty bede miał ponownie?

.

 #554967  autor: ms93
 18 maja 2012, 16:53
no dobra, a jak to jest z tą nową usługa NOWE ZBIERAJ MINUTY? usługa polega na aktywacji za 3zł zbierania minut które jest ważne przez 90 dni. Usługa nie przedłuża się automatycznie po 90 dniach tylko wygasa i trzeba ją aktywować ponownie płaca znów 3zł (to nie problem . No ale co z minutami które zebrałem? po wygaśnięciu usługi one przepadają? czy jesli np. usługa wygaśnie mi dziś a ja za kilka dni ją aktywuje ponownie to zebrane minuty bede miał ponownie?
Minuty działają tak samo, jak w starej wersji usługi. Jedyną różnicą jest konieczność aktywacji ich naliczania, przy czym ich wykorzystywanie jest całkowicie niezależne od wykupienia usługi. Jednym słowem - możesz korzystać z tych minut, nawet jak skończy się ważność tego pakietu na 90 dni.

 #555098  autor: zoltan666
 19 maja 2012, 11:01
A co w sytuacji, gdy Play całkowicie zlikwiduje usługę Zbieraj minuty, bo pewnie kiedyś to nastąpi? Przy tak dużej ilości nazbieranych minut to co niewykorzystane przepadnie po pewnym czasie? Przeciez nie bedzie jak ich przedłuzyć.

 #555104  autor: pawel_m
 19 maja 2012, 11:38
zoltan666 pisze:A co w sytuacji, gdy Play całkowicie zlikwiduje usługę Zbieraj minuty, bo pewnie kiedyś to nastąpi? Przy tak dużej ilości nazbieranych minut to co niewykorzystane przepadnie po pewnym czasie? Przeciez nie bedzie jak ich przedłuzyć.
przepadnie to co i tak jest darmowe wiec mała strata. jesli play zlikwiduje ZM to wtedy ich oferta nie bedzie lepszejsza niz konkurencji a zliwiduja pewnie jak wyrowna sie mtr

.

 #555113  autor: Andrzej24
 19 maja 2012, 12:27
Stare zbieraj minuty nie może wyłączyć tym co juz je maja. Jedynie nowe zbieraj minuty mogą usunąć a ci co je maja po trzech miesiącach same sie wyłączą.

 #555115  autor: pawel_m
 19 maja 2012, 12:30
Andrzej24 pisze:Stare zbieraj minuty nie może wyłączyć tym co juz je maja. Jedynie nowe zbieraj minuty mogą usunąć a ci co je maja po trzech miesiącach same sie wyłączą.
teoretycznie to można wszystko, nawet wyłaczyć takie usługi, w końcu przecież może być "chwilowa awaria" która wyłaczy wszystkie pakiety a potem niech każdy reklamuje, że mu wyłaczyli i udowadnia ile minut miał przed awarią. Dzisiaj wszystko jest mozliwe o ile tylko operator moze na tym zarobić :(

.

 #555119  autor: Blank
 19 maja 2012, 12:50
Andrzej24, pawel_m,

Bzdurą jest, że nie może. Może wprowadzić nowy cennik usług, albo regulamin usługi, jednocześnie zastrzegając, że jeżeli nie zgadzamy się na zmiany, mamy prawo rozwiązać umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

BTW, minuty można przedłużać na 3 sposoby:
= otrzymaniem kolejnych minut w ramach usługi ZM
= aktywacją pakietu 30 minut do wszystkich sieci za 6zł [raz miesięcznie]
= aktywacją pakietu 30 minut do wszystkich sieci w ramach Programu Doładowań (próg 60 zł) [raz miesięcznie]

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #555125  autor: Edmund
 19 maja 2012, 12:59
divhashmorex pisze:BTW, minuty można przedłużać na 3 sposoby:
...
= aktywacją pakietu 30 minut do wszystkich sieci za 6zł [raz miesięcznie]
= aktywacją pakietu 30 minut do wszystkich sieci w ramach Programu Doładowań (próg 60 zł) [raz miesięcznie]
Mi się wydaje, że nie da się w ten sposób wydłużyć ważności gdyż te minuty są na dwóch różnych kontach i są liczone oddzielnie, zatem ich ważność może być różna.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2
 #555127  autor: Nokiusz
 19 maja 2012, 13:07
Jak będziesz miał odpowiedź w play to daj znać jaka jej treść bo mi nie wiele brakuje minut do tego pułapu...

Operator jest jak taryfa - wybieram opcje która MI pasuje. Lojalność wobec OPA jest gorsza jak nadgorliwość.

 #555255  autor: Tomsoon
 19 maja 2012, 23:25
Edmund pisze:
divhashmorex pisze:BTW, minuty można przedłużać na 3 sposoby:
...
= aktywacją pakietu 30 minut do wszystkich sieci za 6zł [raz miesięcznie]
= aktywacją pakietu 30 minut do wszystkich sieci w ramach Programu Doładowań (próg 60 zł) [raz miesięcznie]
Mi się wydaje, że nie da się w ten sposób wydłużyć ważności gdyż te minuty są na dwóch różnych kontach i są liczone oddzielnie, zatem ich ważność może być różna.
dwa konta są Minuty do wszystkich - tam trafiaja minuty z pakietów o ktorych mówisz, za próg i z pakietu i są Promocyjne minuty tam trafiaja minuty za gadke

 #555257  autor: ms93
 19 maja 2012, 23:40
Najciekawsze jest to, że w taryfie "Lubię to" Play24 pokazuje zebrane minuty jako "Promocyjne minuty do Play i na stacjonarne", chociaż w praktyce są do wszystkich.
Minuty z "Programu doładowań" są liczone na osobnym koncie "Minuty do wszystkich" - kiedyś włączyłem sobie tą promocję i 30 minut przepadło, bo miałem jeszcze znacznie więcej uzbieranych, które mają wyższy priorytet przy wykorzystywaniu.

 #555265  autor: thonka
 20 maja 2012, 00:11
Stare zbieraj minuty nie może wyłączyć tym co juz je maja. Jedynie nowe zbieraj minuty mogą usunąć a ci co je maja po trzech miesiącach same sie wyłączą.
bzdura. stare zmieniaja na zasadzie zmiany cennika.

nowe - po prostu likwiduja promocje.

o ile te pierwsze musza dac z 30 dniowym wyprzedzeniem i zarejestrowanym wyslac poczta, to nowe moga wylaczyc z dnia na dzien z zastrzezeniem, ze po prostu nie bedzie mozliwa ponowna aktywacja promocji wygaszajac w ten sposob kolejnych uzytkownikow.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet