DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #552907  autor: ManiacGSM
 08 maja 2012, 23:53
Witam jak w temacie , coraz bardziej mnie to irytuje i czy da się w to jakiś sposób wyłaczyć. Dodam ,że mam w profilu wyłaczone powiadoniena -więc po kiego czorta mi powiadomienia w tematach których nie brałem udziału.Przykład wklejam poniżej ,bez linku z odnośnikiem.



''Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "MTV MOBILE PL - powered
by T-Mobile" na TELEPOLIS.PL. W tym temacie użytkownik napisał
odpowiedź. Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć
odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego
tematu.''
Ostatnio zmieniony 09 maja 2012, 00:35 przez ManiacGSM, łącznie zmieniany 1 raz.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #552910  autor: orson_dzi
 09 maja 2012, 00:09
A pod tematem, po prawej na dole masz czerwonymi literami m.in. śledzenie odpowiedzi w temacie. Odznacz.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #552912  autor: ManiacGSM
 09 maja 2012, 00:18
Okej ,wielkie dzięki, już odznaczyłem to-jeszcze małe sprostowanie ,jednak brałem udział w tej dyskusji.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #552915  autor: thonka
 09 maja 2012, 00:34
gdy nie klikniesz w link z maila, i nie odwiedzisz bezposrednio poprzez forum tego konkretnego tematu wiecej powiadomienie Tobie nie przyjdzie.

widocznie omylkowo kiedys kliknales.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #913956  autor: majkelloo
 03 mar 2017, 15:18
wątek stary, ale pociągnę. żeby nie zakładać nowego w tym samym temacie.
A co w sytuacji kiedy obserwuję wątek, anie chcę otrzymywać wiadomości email?

Wystarczy mi tapatalk
a czasami przy dynamicznym wątku robi się nieciekawie

przekopałem FAQ, ustawienia, szukałem na forum
może mało dokładnie :wink:
 #913973  autor: Sirmark
 03 mar 2017, 17:18
majkelloo, chyba nie ma takiej możliwości. Włączenie śledzenia związane jest z wysyłaniem maili z powiadomieniem. Tapatalk jest tu tylko dodatkiem, więc bazuje na tym co udostępnia forum.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #913976  autor: majkelloo
 03 mar 2017, 17:21
Dzięki. Zdaję sobie sprawę z roli tapatalka. Ale powiadomienia mailowe potrafią zirytować.

Funkcjonalność pozwalająca na zarządzanie formą powiadomień mocno by się przydała. Nawet już nie patrząc na tapatalka
 #916128  autor: trecik
 15 mar 2017, 23:32
Na gmailu można utworzyć nowy tag i filtrować wiadomości do niego z pominięciem "odebranych"