DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #492  autor: Irek
 26 sty 2005, 21:55
MOIM ZDANIEM NOWYCH PAKIETÓW TAKICH JAK W ERZE, ZA OKREŚLONĄ CENĘ DARMOWE ROZMOWY W SIECIE I DO SIECI STACJONARNYCH MOŻE NAWET W NIŻSZYCH TARYFACH LUB NAWET WPROWADZENI NA STAŁE GODZIN GDZIE BĘDZIE SIĘ ROZMAWIAĆ ZA DARMO. CENY SMSÓW SIĘ CHYBA NIE ZMIENIĄ BO JUŻ I TAK SĄ NISKIE! JAK MYŚLICIE?
 #496  autor: Sirmark
 26 sty 2005, 22:03
jesito pisze:MOIM ZDANIEM NOWYCH PAKIETÓW TAKICH JAK W ERZE, ZA OKREŚLONĄ CENĘ DARMOWE ROZMOWY W SIECIE I DO SIECI STACJONARNYCH MOŻE NAWET W NIŻSZYCH TARYFACH LUB NAWET WPROWADZENI NA STAŁE GODZIN GDZIE BĘDZIE SIĘ ROZMAWIAĆ ZA DARMO. CENY SMSÓW SIĘ CHYBA NIE ZMIENIĄ BO JUŻ I TAK SĄ NISKIE! JAK MYŚLICIE?
ja stawiam na darmowe wieczory i wekendy ..

nie wydaje mi sie aby oni teraz jakies wieksze zmiany robili...
wydaje mi sie ze tylko pewna korekte zrobia.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #500  autor: WitekT
 26 sty 2005, 22:32
Najpewniej dodatkowe pakiety, a aktaulne może potanieją?

 #502  autor: pajorro
 27 sty 2005, 14:05
Na pewno nie będzie rewolucji. Mnie ciekawi natomiast kiedy coś się ruszy w Plusie...

 #510  autor: Irek
 28 sty 2005, 09:44
PO JAKIM PLUSIE, HM + TO NIE JEST SIEĆ, PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE, NIGDY NIE MIELI NIC CIEKAWEGO W OFERCIE!

 #519  autor: M.Piech
 28 sty 2005, 12:44
HN+?

 #520  autor: Irek
 28 sty 2005, 13:29
HM CZYLI HHHMMMM ....... +(PLUS)
CZY TO TAKIE TRUDNE?

 #521  autor: WitekT
 28 sty 2005, 13:33
jesito pisze:PO JAKIM PLUSIE, HM + TO NIE JEST SIEĆ, PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE, NIGDY NIE MIELI NIC CIEKAWEGO W OFERCIE!
A Strefa Plus? A Swojaki? A kto pierwszy wprowadził pakiety kwotowe? :)

 #523  autor: Irek
 28 sty 2005, 13:41
ETAM MOŻESZ MNIE PRZEKONYWAĆ, A JA I TAK NIE ZMIENIĘ SWOJEJ OPINII O PLUSIE! NO CHYBA, ŻE WPROWADZĄ OPŁATĘ ZA MINUTĘ POŁĄCZENIA W GRANICACH 10 GROSZY ZA MINUTĘ!

 #528  autor: WitekT
 28 sty 2005, 16:25
Tego żadna sieć nie wprowadzi. Plus ma swojaków po 10/20gr - źle? :)
Strefa Plus - wszystkie stacjonarki i telefony w Plusie po 20 gr. No jak to Ci się nie podoba biorąc pod uwagę, że minuta jak u reszty kosztuje ~75gr brutto to słucham argumentów ZA Ideą. :)

 #539  autor: Irek
 29 sty 2005, 12:53
TAK TYLKO ZOBACZ SOBIE JAKIE SĄ CENY DO INNYCH SIECI W ABONAMENTACH ZE STREFĄ PLUSA! :-D STREFA PLUSA TO JEST DOBRE ROZWIĄZANIE DLA LUDZI GADAJĄCYCH TYLKO W SIECI! PO CZĘŚCI MASZ RACJE.

 #540  autor: Sirmark
 29 sty 2005, 13:18
jesito pisze:TAK TYLKO ZOBACZ SOBIE JAKIE SĄ CENY DO INNYCH SIECI W ABONAMENTACH ZE STREFĄ PLUSA! :-D STREFA PLUSA TO JEST DOBRE ROZWIĄZANIE DLA LUDZI GADAJĄCYCH TYLKO W SIECI! PO CZĘŚCI MASZ RACJE.
zauwaz ze po chwilowych plaskich taryfach u wszystkich opow , znow przyszedl czas ze oferuja oni tansze polaczenia wewnatrzsieciowe..

znow sie oplaca byc w sieci do ktorej sie dzwoni.. mi to pasuje.. ja wole miec 2-3 telefony i dzwonic tanio... plaskie taryfy sa bardzo niedobre..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #541  autor: WitekT
 29 sty 2005, 14:59
jesito pisze:TAK TYLKO ZOBACZ SOBIE JAKIE SĄ CENY DO INNYCH SIECI W ABONAMENTACH ZE STREFĄ PLUSA! :-D STREFA PLUSA TO JEST DOBRE ROZWIĄZANIE DLA LUDZI GADAJĄCYCH TYLKO W SIECI! PO CZĘŚCI MASZ RACJE.
A z Ery masz tanie rozmowy do Plusa i Idei? A z Idei do Plusa i Ery? :)

 #591  autor: Bartosz
 31 sty 2005, 14:28
no to nic ciekawego Idea nie pokazała a jak dla mnie to kibel i niepotrzebnie wokół tego robili taki szum . Idea o fee

 #592  autor: WitekT
 31 sty 2005, 14:29
Poczekamy na Plusa - maxProfit! naprawdę jest niezłe, a tu ma być dodatkowo "stuningowane". :)

 #594  autor: Sirmark
 31 sty 2005, 16:06
WitekT pisze:Poczekamy na Plusa - maxProfit! naprawdę jest niezłe, a tu ma być dodatkowo "stuningowane". :)
przestan. plus juz nie raz pokazal ze oczekiwanie na jego rewelacyjne taryfy nie ma sensu..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #595  autor: WitekT
 31 sty 2005, 16:22
Nie sądzę, żeby nowa oferta była gorsza od maxProfit! - sam przyznasz, że te taryfy są całkiem ok.

 #597  autor: Sirmark
 31 sty 2005, 16:44
WitekT pisze:Nie sądzę, żeby nowa oferta była gorsza od maxProfit! - sam przyznasz, że te taryfy są całkiem ok.
ok. ale dla nowych oraz tych cos sie wykloca w PWA...

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #604  autor: Dragon
 31 sty 2005, 17:12
wykloca z PWA ? Czyli co ?

 #605  autor: WitekT
 31 sty 2005, 17:14
Czyli Ci, którym kończy się cyrograf i "odpowiednio" pogadają z Działem Utrzymania Klienta. ;)