DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

 #530443  autor: major
 24 sty 2012, 20:11
Witam
W tamtym tygodniu padł mi wyświetlacz w moim wavie. Cały dzień jezdziłem samochodem, rano wszystko było ok, po kilku godzinach gdy go wyjełem z kieszeni to na ekranie nic nie było widać tylko mienił sie różnymi kolorami. Aparat że jest na gwaracji to poszedłem do puntku Play i go oddałem, dziś mi zadzwonili i powiedzieli że to uszkodzenie mechaniczne, nie podlega gwaracji i jak chcę to moga to naprawić za jedyne 500zł. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić, a może ktoś był w podobnej sytuacji?

 #530451  autor: kerim36
 24 sty 2012, 20:49
major pisze:nic nie było widać tylko mienił sie różnymi kolorami.
nic mi to nie mowi

gdyby bylo zdjecie, jak ten ekran wygladal to moznaby stwierdzic czy byl wylany (co nie podlega gwarancji), czy bylo cos innego

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #530460  autor: Maniiiek
 24 sty 2012, 21:40
gdyby bylo zdjecie, jak ten ekran wygladal to moznaby stwierdzic czy byl wylany (co nie podlega gwarancji), czy bylo cos innego
Nie był. Wave ma SAMOLED. Nie wiem jaka usterka mechaniczna ekran diodowy mogła by do czegoś takiego doprowadzić, ale na pewno ekran byłby zbity. W Play najprawdopodobniej robić im się nie chce i jelenia szukają :roll:

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #530501  autor: major
 25 sty 2012, 07:05
Niestety nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcie bo jest jeszcze w serwisie. Na pewno wyświetlacz nie był zbity. Jak włacze telefon to pojawiaja sie tylko różno kolorowe paski.

 #530525  autor: Niezgodna7
 25 sty 2012, 10:31
Może inny serwis wyda drugą expertyze? * Raczej wyświetlacz padł samoistnie, tak strzelam...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #530530  autor: Maniiiek
 25 sty 2012, 10:56
Calm7 pisze:Może inny serwis wyda drugą expertyze? * Raczej wyświetlacz padł samoistnie, tak strzelam...
Albo softu wina tylko spece się nie znają.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #530534  autor: thonka
 25 sty 2012, 11:16
Maniiiek pisze:W Play najprawdopodobniej robić im się nie chce i jelenia szukają :roll:
przeciez takie rzeczy ida na serwis producenta, play nie ma tu nic do rzeczy... pytanie do jakiego serwisu to oddali. bo jak do lokalnego to jeszcze jest zawsze glowny czyli regenersis.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #530536  autor: Maniiiek
 25 sty 2012, 11:27
thonka pisze:
Maniiiek pisze:W Play najprawdopodobniej robić im się nie chce i jelenia szukają :roll:
przeciez takie rzeczy ida na serwis producenta, play nie ma tu nic do rzeczy... pytanie do jakiego serwisu to oddali. bo jak do lokalnego to jeszcze jest zawsze glowny czyli regenersis.
To w serwisie robić im się nie chce. Na jedno wychodzi.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #530548  autor: major
 25 sty 2012, 12:46
to co radzicie zrobić. Odebrać telefon i iść samemu do serwisu, czy przez inny salon Play to załatwić?

 #530550  autor: Maniiiek
 25 sty 2012, 12:54
Sam idź. A jak stwierdzą usterkę mechaniczną to zapytaj co zostało niby uszkodzone i w jaki sposób.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #530554  autor: thonka
 25 sty 2012, 13:16
pytanie czy nie dostanie telefonu z karta gwarancyjna z napisem "anulowano"...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #530590  autor: Maniiiek
 25 sty 2012, 16:24
I tak mogą zrobić. Ja w takim wypadku.... zmieniłbym soft. Bo nic na fizyczną usterkę nie wskazuje, a zmiana softu może problem rozwiązać. A jeśli nie pomoże to na pewno i nie zaszkodzi.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #531296  autor: major
 29 sty 2012, 09:31
Panowie samsungiem zajme się w wolnej chwili. Teraz mam HTC hero i chciał bym przegrać aby kontakty z samsunga dziłały właśnie na htc. Tak jak wczesniej piszałem nie ma możliwości aby połączyć wavea z kies bo miałem ustawienie z "palca", ale kontakty są na karcie pamięci niestety hero ich nie chce czytać. Co mogę zrobić?

 #531299  autor: Maniiiek
 29 sty 2012, 09:41
Znaleźć plik z kontaktami, otworzyć za pomocą notatnika i ręcznie przepisać.