DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #3943  autor: Sirmark
 20 kwie 2005, 14:29
na pewno idzie zauwazyc zwolniona szybkosc ladowania sie stron serwisu.
Sprawa niezalezna jest od nas, sa probleny na laczu w Gemiusie.
Nie mozemy ich odlaczyc bo robia badanie ogladalnosci.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #3944  autor: xlord
 20 kwie 2005, 17:12
Ja mialem problemy z szybkoscia Telepolis wczoraj, ale dzis nie zauwazylem :o

Pozdrawiam

 #4088  autor: pajorro
 22 kwie 2005, 10:55
Kiedyś serwis chodził bardzo powoli, teraz jest bardzo dobrze. Tak trzymać! Jeszcze połączcie konta użytkowników z forum tak, żeby mozna było dopisywać komentarze przy newsach z pod tego konta i bedzie super :-)

 #4090  autor: Sirmark
 22 kwie 2005, 11:12
pajorro pisze:Kiedyś serwis chodził bardzo powoli, teraz jest bardzo dobrze. Tak trzymać! Jeszcze połączcie konta użytkowników z forum tak, żeby mozna było dopisywać komentarze przy newsach z pod tego konta i bedzie super :-)
staram sie to zrobic, ale co sie zabieram, to wyskakuje inna pilna sprawa :(
ale ma to bardzo wysoki piorytet

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4092  autor: pajorro
 22 kwie 2005, 11:16
OK, 2 ludzi + moderator na forum to nie jest zbyt duża ekipa, a tyle jest na głowie. I tak już odnieśliście sukces :-) Coraz lepiej jest...

 #4100  autor: Sirmark
 22 kwie 2005, 11:47
pajorro pisze:OK, 2 ludzi + moderator na forum to nie jest zbyt duża ekipa, a tyle jest na głowie. I tak już odnieśliście sukces :-) Coraz lepiej jest...
dzieki, :)
no sukcesywnie powinno byc ciagle lepiej

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4101  autor: pajorro
 22 kwie 2005, 11:51
SirmarK pisze:
pajorro pisze:OK, 2 ludzi + moderator na forum to nie jest zbyt duża ekipa, a tyle jest na głowie. I tak już odnieśliście sukces :-) Coraz lepiej jest...
dzieki, :)
no sukcesywnie powinno byc ciagle lepiej
Napewno, coraz więcej czytelników, coraz więcej forumowiczów i coraz więcej postów :-)

 #4125  autor: Piotr
 22 kwie 2005, 12:23
Myślałem, że to u mnie coś jest nie tak - no nie ma się czemu dziwić łącze zapchane prawie cały czas na maxa :-D Ale wczoraj postanowiłem przeprowadzić mini teścik i muszę wam przyznać, że rzeczywiście www.telepolis.pl ma czkawki z ładowaniem.

No ale ja cierpliwy człowiek jestem więc mogę sobie poczekać 8)

 #4159  autor: xlord
 22 kwie 2005, 21:52
pajorro pisze: Napewno, coraz więcej czytelników, coraz więcej forumowiczów i coraz więcej postów :-)
Z pierwszym i trzecim sie zgodze, ale co do drugiego to mam pewne watpliwosci. Obawiam sie, ze nowowchodzacy na forum moze nas odbierac jako towarzystwo wzajemnej adoracji :-D

Pozdrawiam

 #4293  autor: Piotr
 25 kwie 2005, 19:34
Będzie teraz poważnie :!:

Czy ktoś może mi powiedzieć co się działo między 19 - 19.30 ze serwisem Telepolis? Próbowałem się tutaj dostać i za żadne skarby mi ta sztuka się nie udawała. Dopiero teraz - przed chwilą mozolnie udało mi się wejść na stronę główną...

Czyż by serwer, na którym znajduje się strona ledwo już zipie a może wina leży na innym podłożu?

Pozdrawiam serdecznie.

 #4301  autor: WitekT
 25 kwie 2005, 20:59
Był problem w sieci TP i coś schrzanione z routingiem - pakiety niezbyt chciały iść zagranicę. ;)

 #4310  autor: xlord
 25 kwie 2005, 22:11
Piotr pisze:Próbowałem się tutaj dostać i za żadne skarby mi ta sztuka się nie udawała. ...
Bedzie teraz niepowanie :!: ;-)

Zostales przez pomylke zbanowany. 8)

Pozdrawiam

 #4321  autor: Piotr
 26 kwie 2005, 08:28
WitekT pisze:Był problem w sieci TP i coś schrzanione z routingiem - pakiety niezbyt chciały iść zagranicę. ;)
Ha ha ha ha toś mnie zrobił obcokrajowcem :-D

 #4322  autor: Piotr
 26 kwie 2005, 08:29
xlord pisze:Zostales przez pomylke zbanowany. 8)
Znając życie pewnie miałeś w tym swój udział łobuzie jeden :-D

Pozdrawiam serdecznie.

 #4389  autor: xlord
 26 kwie 2005, 17:15
Piotr pisze: Znając życie pewnie miałeś w tym swój udział łobuzie jeden :-D

Pozdrawiam serdecznie.
No co Ty ? :shock: :shock: Ja nie umiem. :?
A poza tym nie znam kodu dostepu :wink:

Pozdrawiam

 #4428  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 08:46
xlord pisze:No co Ty ? :shock: :shock: Ja nie umiem. :?
A poza tym nie znam kodu dostepu :wink:
Dobra, dobra. Gadaj sobie zdrów. Ja dobrze wiem, że Ty i Witek chcecie się mnie pozbyć, wyciągnąć jak najwięcej kasy od strategicznego i potem sami kręci telekomunikacyjnym młynkiem :wink:

Oj nieładnie Panowie. Chyba będziemy musieli się pogniewać na siebie :-D

 #4434  autor: xlord
 27 kwie 2005, 09:36
Piotr pisze: ... potem sami kręci telekomunikacyjnym młynkiem :wink:
...
Nie mlynkiem, tylko GIGANTEM :-D

Pozdrawiam

 #4443  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 10:43
Gigantem to my będziemy za jakiś czas. Sam jednak wiesz, że początki zawsze są trudne.

 #4526  autor: xlord
 28 kwie 2005, 00:26
Ty sie zdecyduj, czy sie obrazasz za ciagle proby wyciagniecia kasy, czy bedziesz ciagle pisal MY i MY ;-)

Witek to przynajmniej jak rasowy prezes od poczatku robi dobra mine i siedzi cicho :smt033

Pozdrawiam

 #4527  autor: WitekT
 28 kwie 2005, 00:28
Ja tam swoje po cichu robię. Teraz zasadniczo-pobieżnie jestem zajęty paleniem papierosa. ;)