DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Bada OS
Wszystko, co związane z Bada OS

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 2 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

 #419465  autor: voyaga
 27 lip 2010, 12:05
Krisu6230i pisze:
voyaga pisze:Asphalt 5 jest na Samsung Apps? Wow, a czy jest chociaz darmowy?
darmowy ale trzeba mieć niebrandowany soft
Łee, w to się nie bawie ;]. Jest sens? Dla kilku płatnych aplikacji, które nie sa aż takie genialne.

Dzięki za odpowiedzi.

Kiedy aplikacje z tego konkursu bada cup pojawią się na Samsung Apps? Ciekawe czy wypuszczą wszystkie czy tylko faworytów.

Btw. Ktoś potrafi wymienić wszystkie różnice dzielące Wave`a i ip4?
 #419572  autor: ulmus102
 27 lip 2010, 20:19
Na ile wam trzyma bateria w telefonie, jak już pierwsze emocje zakupu opadną i nie bawicie się non stop telefonem?

 #419668  autor: Krisu6230i
 28 lip 2010, 09:27
ulmus102 pisze:Btw. Ktoś potrafi wymienić wszystkie różnice dzielące Wave`a i ip4?
żartujesz, tak? :) poszukaj sobie porównań w necie, albo wejdz na jakąś bazę słuchawkę chocby tu na TP i użyj funkcji compare.
voyaga pisze:Jest sens? Dla kilku płatnych aplikacji, które nie sa aż takie genialne.
napewno nie ma sensu dla asphalta - znacznie lepszy jest NFS i można brać go za free.

ulmus102 pisze:Na ile wam trzyma bateria w telefonie, jak już pierwsze emocje zakupu opadną i nie bawicie się non stop telefonem?
trudno powiedzieć, w pracy go podpinam pod kompa, ciągle zapięte mam wifi i push maila. w domu trochę nfs'a męczę. w efekcie nie pada nigdy :) ale myślę że 2 dni by wytrzymał takiego użytkowania jak moje - galaxy spica padała po dobie czasem nawet krócej.

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #419828  autor: voyaga
 29 lip 2010, 01:12
Krisu6230i pisze: żartujesz, tak? :) poszukaj sobie porównań w necie, albo wejdz na jakąś bazę słuchawkę chocby tu na TP i użyj funkcji compare.
No właśnie nie żartuje. Chciałem znać dokładne różnice. Z tego co widze to zupełnie inny ekran w innej technologii z troche wiekszą rozdzielczością, troche wiekszy ekran o te 0,2", system operacyjny ios, cena :P i co jeszcze?
krisu6230i pisze:napewno nie ma sensu dla asphalta - znacznie lepszy jest NFS i można brać go za free.
A oprocz asphalta?

 #420054  autor: Krisu6230i
 30 lip 2010, 12:01
voyaga, poszukaj dobrze, za dużo tego jest bo jest różnic od cholery. ekran większy trochę ale rozdzielczość nie jest wcale niewiele mniejsza a wiele mniejsza niestety (w wave). inna technologia wykonania ekranu. akcelerator grafiki inny, wejdz np na gsmarena.com i tam zobaczysz comparision.

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #420109  autor: ulmus102
 30 lip 2010, 17:53
jakoś nigdzie nie moge znalezc (pewnie zle szukam, albo za leniwy jestem) czy Wave ma auto focus? Ciekawi mnie to w kontekscie robienia fotek tekstom, ponoć zdecydowanie ostrzejsze sa gdy jest auto focus

 #420112  autor: dr184
 30 lip 2010, 18:24
Raczej kiepsko szukasz :P Oczywiście Wave ma autofocus i touchfocus (dobieranie ostrości w miejscu którego się dotknie na ekranie) :wink:

 #420121  autor: ulmus102
 30 lip 2010, 19:42
mowiłem, że leniwy jestem :)
Dzięki za info.
Szkoda, że aplikacji na ten telefon jest mizerna ilość i jakoś nie widać, żeby ich podaż stopniowo się powiększała.

 #420476  autor: Krisu6230i
 02 sie 2010, 09:13
ulmus102 pisze:ponoć zdecydowanie ostrzejsze sa gdy jest auto focus
generalnie to bardziej przydaje się tryb macro. także dostępny w wave i właśnie pod opcją AF.

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/
 #420780  autor: MarcinBalzer
 03 sie 2010, 21:54
Witam,
Chciałem uzyskać opinii o tym telefonie zastanawiam się na kupnem tego telefonu jednak chciałem poznać opinie innych. Zależy mi na przejrzystym obrazie z dużym wyświetlaczem.
Chętnie poznam opinie użytkowników lub osób które miały styczność z tym telefonem.

www.MarcinBalzer.pl Blog mojego autorstwa

 #420805  autor: kondziu
 03 sie 2010, 23:10
A to proszę bardzo. Moja opinia.
Obraz jest piękny, nie ma obecnie lepszego wyświetlacza w żadnym telefonie. Jak biore jakiś inny telefon do ręki to zastanawiam się gdzie się podziały w nim kolory :)

Co do wielkości to zależy od preferencji użytkownika. Do internetu to zawsze im większy tym lepszy. Rozmiar 3,3 cala w wave to taki kompromis pomiędzy telefonem cegłą, a normalnym. Mi strony i fora internetowe przegląda się bardzo wygodnie, niemal tak szybko jak na kompie. Czasem zamiast podejść do kompa wole włączyć przeglądarke w telefonie i cos na szybko sprawdzić. Jest więc ok. :)

 #420967  autor: MarcinBalzer
 04 sie 2010, 18:08
Aha to świetnie bo zastanawiam się nad tym telefonem a to dlaczego? Ma duży wyświetlacz opcja HD tak jak wspomniałeś podłączenie do internetu. Jednak nigdy wcześniej nie posiadałem Samsunga i również poznam opinie na temat Samsunga i tego konkretnego modelu myślałem o modelu monte jednak wydaję mi się że warto zainwestować w wave. Co myślicie? ;-)

www.MarcinBalzer.pl Blog mojego autorstwa

 #421104  autor: adamex
 05 sie 2010, 11:30
Jak nagrywać filmy w HD? Wystarczy po prostu ustawić najlepszą jakość i rozdzielczość? Da się jakoś zmienić format nagrywania z mp4 na inny?

 #421119  autor: kondziu
 05 sie 2010, 12:16
Tak, max rozdzielczość to już jest HD, a jakość pewnie polepsza ... coś tam. Bitrate pewnie większy ;)

MarcinBalzer, wave jest 2x droższy od Monte. Czy warto dołożyć musisz sam ocenić :)
(oczywiście warto)

 #421121  autor: Krisu6230i
 05 sie 2010, 12:31
adamex pisze:Jak nagrywać filmy w HD? Wystarczy po prostu ustawić najlepszą jakość i rozdzielczość? Da się jakoś zmienić format nagrywania z mp4 na inny?
tak ustawiasz maxa i leci w HD
formatu nie zmienisz, jest taki domyślnie
kondziu pisze: wave jest 2x droższy od Monte. Czy warto dołożyć musisz sam ocenić
tylko że to są dwa różne telefony. rozpatrywanie monte i wave to zły pomysł. raczej pomyśl co chcesz mieć smartphoe czy zaawansowaną słuchawkę....

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #421256  autor: MarcinBalzer
 05 sie 2010, 20:22
Wiem o tym, że jest 2 razy droższy ( kasa nie gra roli) chodzi o o na prawdę dobry telefon HD duży wyświetlacz internet zakres 3g. Nowy tel który jest na prawde solidny

www.MarcinBalzer.pl Blog mojego autorstwa

 #421355  autor: Krisu6230i
 06 sie 2010, 09:35
to może HD2 (Leo)?
wave jest solidny i jest ok, jest szybki i jest fajny w użytowaniu, ale braki w sklepie z softem, nie ma za dużo ciekawych dobrych aplikacji. jeśli to ma być narzędzie pracy to winda da radę, bada na razie nie...

/*Boris the Blade, or Boris "the Bullet Dodger." As bent as the Soviet's sickle, and as hard as the hammer that crosses it. Apparently, it's impossible to kill the bastard.*/
http://ag.bocznica.org/

 #421461  autor: kowcio
 06 sie 2010, 15:21
Panowie, od wyboru telefonu jest dział Jaki Telefon Wybrać. Prosze tam założyć temat i tam pisać, a tutaj nie robić mi zamieszania. Piszmy tutaj tylko o Wave.

 #421661  autor: ulmus102
 07 sie 2010, 13:13
Krisu6230i pisze:to może HD2 (Leo)?
wave jest solidny i jest ok, jest szybki i jest fajny w użytowaniu, ale braki w sklepie z softem, nie ma za dużo ciekawych dobrych aplikacji. jeśli to ma być narzędzie pracy to winda da radę, bada na razie nie...
tak z ciekawości zapytam, jakich aplikacji brakuje ci w sklepie? Bo 99,99% aplikacji na androida to śmieci. Więc czego potrzebujesz?

 #421684  autor: wtd
 07 sie 2010, 15:59
ulmus102 pisze:tak z ciekawości zapytam, jakich aplikacji brakuje ci w sklepie?
-porządny czytnik rss (z tego co ostatnio patrzyłem to jest jeden, ale obsługuje raptem 5 kanałów i jeszcze chcą za to pieniądze)
-więcej ciekawych gier
-wydaje mi się że natywne google maps byłoby niezłym pomysłem, ale nie sprawdzałem javowej wersji, więc się nie wypowiadam.
-fajne by były natywne aplikacje do niektórych serwisów np. wykop czy allegro
-nie wiem jak to wygląda na telefonie, ale przeglądając appsy przez stronę nie ma możliwości wyboru języka - skutkiem jest tona aplikacji po francusku/turecku/chińsku.
  • Strona 2 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24