DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #396006  autor: htrz
 28 mar 2010, 17:57
Witam!

Problem dotyczy Motoroli VE66. Używana jest przez osobę dzwoniącą i przyjmującą połączenia sporadyczne (ok. 10 min rozmowy dziennie) i jest to jedyna funkcja, jaką spełnia telefon. Poziom baterii spadał do zera po około 2 tygodniach takiego używania (telefon ciągle włączony), jednak 2 razy telefonowi zdarzyło się "zjeść" baterię np. w 3 dni (widać było, że stan baterii na wskaźniku leci jak oszalały). Teraz taki stan jest już na stałe - telefon rozładowuje się w szaleńczym tempie. Wszystkie aplikacje są zamknięte, poziom wyszukiwania jest ustawiony na średni, Bluetooth i Wi-Fi są wyłączone, telefon nie posiada 3G, zasięg sieci jest pełny i telefon nie jest na granicy zasięgu dwóch BTS-ów. Czas ładowania nie zmienił się, a bateria z tego telefonu włożona do innego egzemplarza spisuje się znakomicie.

Jaka może być jeszcze przyczyna po stronie użytkownika? Co mogę jeszcze zrobić, żeby wykluczyć awarię telefonu?

Pozdrawiam :)

 #396080  autor: kowcio
 28 mar 2010, 22:19
Ja coś czuję, że trzeba będzie serwisować telefon. Albo oprogramowanie, albo coś ze sprzętem, albo bateria (w ostateczności ładowarka jest walnięta). Masz gwarancję? Inne pierdołki nie są w stanie rozładować tego telefonu w ciągu 3 dni przy takim użytkowaniu...

 #417657  autor: maqs6
 18 lip 2010, 01:04
hmmm mi ten model od nowości trzymał 3 dni przy małym użytkowaniu (bez wifi, mp3, aparatu) i max 10 min połączeń.
Nie wróże powodzenia, ale jak ci się chce - próbuj.