DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #416623  autor: arturek2123
 13 lip 2010, 00:22
Witam szanowne grono! :D mam taki mały problem ,który moze was zainteresuje ,a mianowicie utraciłem pewien folder w mojej motce i chciałbym go odzyskać z powrotem.Próbowałem sie połączyć przez Mpt ale nie rozpoznaje telefonu natomiast pc widzi go jako dysk wymienny.Słyszałem cos o jakis seemach i kodzie ale nie kojarze zbyt wiele z tego tematu :roll: .Czy moge liczyć na drobne wsparcie z waszej strony? Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 11:52 przez arturek2123, łącznie zmieniany 1 raz.

 #416983  autor: orB
 14 lip 2010, 18:17
Podłącz V8 jako dysk wymienny i jakimś programem do odzyskiwania danych spróbuj przywrócić folder, jeśli jeszcze nie jest nadpisany.

 #417058  autor: arturek2123
 14 lip 2010, 23:23
Stosowałem recuve ten programik jak i inne(chyba) czyta konkretnie tylko to co komp widzi jako dysk np:g.... ale problem tkwi w tym- jak wejsc do systemu tej motki a nie do tylko przenosnego dysku-wymiennego,dodam ze łaczac sie z kompem nie moge np grzebać w folderach systemowych o tak :roll:

 #417083  autor: orB
 15 lip 2010, 09:16
Motorola V8 jest oparta na Linuxie. Ingerować w jej pliki systemowe można tylko z poziomu systemu operacyjnego Linux. Na nim musisz uruchomić jakiś program do odzyskiwania danych.

 #417174  autor: ciuchcia
 15 lip 2010, 17:33
orB, niekoniecznie. Ja polecam program Ontrack easy recovery. Odzyskuje pliki zapisane w wielu roznych formatach zapisu (rowniez te linuxowe). Recuva jest prostym i uzytecznym programem, jednak nalezy go traktowac bardziej jako zabawke.

 #417192  autor: arturek2123
 15 lip 2010, 18:27
Witam,głównie chodzi mi o folder mms utworzyłem w nim kolejny folder ,który skasowałem omyłkowo-i mysle ze to jest folder systemowy tej motki -czy dobrze rozumuje-ten easy recovery odczyta to?

 #417232  autor: orB
 15 lip 2010, 21:41
ciuchcia pisze:orB, niekoniecznie. Ja polecam program Ontrack easy recovery. Odzyskuje pliki zapisane w wielu roznych formatach zapisu (rowniez te linuxowe). Recuva jest prostym i uzytecznym programem, jednak nalezy go traktowac bardziej jako zabawke.
Ciuchcia, nie zrozumiałeś. Pamięc wewnętrzna(nie ta widoczna jako dysk wymienny) V8 nie jest dostępna z poziomu Windowsa, tak więc żaden program jej nie wykryje i nie będzie miał z czego odzyskiwac.

 #417310  autor: ciuchcia
 16 lip 2010, 10:49
arturek2123 pisze:natomiast pc widzi go jako dysk wymienny
orB pisze:Podłącz V8 jako dysk wymienny
z tego wywnioskowalem, ze normalnie da sie podlaczyc jako pamiec zewnetrzna.

 #418069  autor: arturek2123
 19 lip 2010, 22:43
Witam , z Waszych wypowiedzi rozumiem ,ze nie majac linuxa nie wejde so systemu tej moty .......dziwne zatem ,dają do telefonu płytę a win . nie synchronizuje sie z tym programem (mpt)-nie wykrywa ....tylko jako dysk wymienny .Nie jestem obcykany z linuxem :( Podpowiecie mi o tych "seemach" jakis kod np:9a345c.itd? mpt-daje mozliwosc synchronizacji z outlookiem itp ,wgrywania sms,mms,kalendarz -powinni uprzedzać ze z winem nie da rady ,tak mi sie wydaje

[ Dodano: 2010-07-26, 17:04 ]
Witam tak poczytałem troche i jesli można flashować v8 z poziomu win i grzebac w seemach to jakos może da sie to wykombinować :roll: