DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

 #410665  autor: Stefek
 16 cze 2010, 10:19
do juniorów to normalne!moj przyjaciel tez grął ze mna w druzynie! seniorzy tak samo graja gdzies w a klasie a teraz gra w juniorach zaglebia lubin!


ale z a klasy do pierwszej ligi w wieku np 22 lat sie raczej nie przebijesz

 #410681  autor: Jaca
 16 cze 2010, 11:18
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

 #410690  autor: orson_dzi
 16 cze 2010, 12:06
To może kontynuując wywody...
Znam dość dobrze drużynę z rocznika 92 Jagielloni. I weźmy zawodnika, który gra tam stopera. Chłop 18 lat, szybki, z powalającą techniką, potężnym strzałem, spokojnie grałby też na środku pomocy. Regularnie gra w reprezentacji województwa, jak i reprezentacji kraju. Ale co z tego, jak w tym wieku za granicą ludzie debiutują w największych klubach Europy, zarabiają potężne pieniądze, a u nas nic...

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #410696  autor: staruch
 16 cze 2010, 12:46
orson_dzi pisze:zarabiają potężne pieniądze, a u nas nic...
ile orientacyjnie zarabiają Wasi koledzy w 4 lidze?
Ile w okręgówce?(chodzi mi o płatne mecze bo sporadycznie sie zdarzają)

pozdro

 #410699  autor: Stefek
 16 cze 2010, 12:51
nie wiem wiem ze ziomek z okręgówki może koło 5 stów moze 3 ale to nie potwierdzone tak gdzies slyszalem:) reszta jeszcze gra w juniorach z tego co wiem to nie zarabiaja nic:)

 #410701  autor: orson_dzi
 16 cze 2010, 12:54
staruch pisze:ile orientacyjnie zarabiają Wasi koledzy w 4 lidze?
Nie mam pojęcia ale w większości nic.
staruch pisze:Ile w okręgówce?
Kompletnie nic.
Ale zdarzają się drużyny, gdzie płatne jest od zwycięstwa np. 50zł. Ale są to przeważnie drużyny, które w sezonie notują góra jedno, dwa zwycięstwa.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #410707  autor: staruch
 16 cze 2010, 13:07
mialem motywacje zeby jezdzic na treningi w okregowce...była taka że zawijałem lanki i więcej mnie nie było:P

pozdro

 #410744  autor: Dudi00
 16 cze 2010, 15:41
Może to zbyt popularna opinia, a może tylko moja ale na to co się dzieje z Polską piłką nożną.

SUCKS

PS.
Nie uważam się za znawcę
Nie interesuję się głębiej piłką nożna, jedyna obserwacja to TV kadra narodowa

 #410776  autor: staruch
 16 cze 2010, 17:08
Dudi00 pisze:Nie uważam się za znawcę
Nie interesuję się głębiej piłką nożna,
a potrafisz obiektywnie ocenic :D

pozdro

 #410872  autor: Stefek
 17 cze 2010, 09:14
Myślę że Korea Północna by nas rozjechała ja na dziś!

 #410970  autor: staruch
 17 cze 2010, 18:11
Stefek pisze:Myślę że Korea Północna by nas rozjechała ja na dziś!
a za Koreą stoi nieprzewidywalne San Marino...

pozdro

 #410974  autor: Dudi00
 17 cze 2010, 18:48
@staruch
Nazwa tematu to " Wasze stanowasko n atemat polskiej piłki nożnej" a nie " Obiektywna rozprawka o sytuacji polskiej piłce nożnej".
Moja opinia jest jedna. Pokażą klasę na meczu tak by było warto postawić na nich jakieś pieniądze -- to może je zmienię.

 #410977  autor: arti2006
 17 cze 2010, 19:27
moje stanowisko: żal..

 #410982  autor: staruch
 17 cze 2010, 19:59
Dudi00 pisze:@staruch
Nazwa tematu to " Wasze stanowasko n atemat polskiej piłki nożnej" a nie " Obiektywna rozprawka o sytuacji polskiej piłce nożnej".
Moja opinia jest jedna. Pokażą klasę na meczu tak by było warto postawić na nich jakieś pieniądze -- to może je zmienię.
Radze siegnac po materialy naukowe i poczytac czym jest rozprawka.
A jezeli zamiana słowa stanowiska na słowo opinia przyniesie Ci ulge to zwróć sie do moderatorów.
Albo załóż własny temat...

pozdro

 #411057  autor: Dudi00
 18 cze 2010, 00:33
Jak na razie to tobie nie odpowiadała wypowiedź, a ulgę przyniesie mi że będziesz trzymał się tematu bez zbędnego OT.

 #411090  autor: staruch
 18 cze 2010, 10:21
Dudi00 pisze:Jak na razie to tobie nie odpowiadała wypowiedź, a ulgę przyniesie mi że będziesz trzymał się tematu bez zbędnego OT.
dobra nie mrucz itak nie zablysniesz-
-na szczescie tylko Ty widzisz nieprawidłowości w temacie;)
moze powinienes zmienic forum

pozdro

 #411366  autor: Dudi00
 19 cze 2010, 11:40
Ja widzę nieprawidłowości w twojej wypowiedzi. Co do forum to raczej tu jeszcze po siedzę co by po pilnować twoich wypowiedzi.

 #411370  autor: aizo
 19 cze 2010, 11:56
Nasza piłka hm no cóż ,gorzej już być nie może.

Klubowe drużyny odpadają z klubami z Estonii,Litwy,Dani,Belgi

Reprezentacja nie potrafi sobie poradzić między innymi Finami ,

Wygrali z Tajlandia i Singapurem a także z Kanadą śmiech na sali i są z tego dumni:D

Młodzieżówka przegrywa z Luksemburgiem w towarzyskim(u21)
Jak w narodowej rep.Luksemburga grają ,,kelnerzy,, to kto gra w u21:> ?

Nie ma drugiego Państwa na świecie gdzie piłka nożna jest prawie sportem narodowym a stoi na poziomie zerowym czy nawet poniźej tego poziomu.

I nie jest to tylko wina PZPN jak każdy myśli ale samych piłkarzy, wybiegną sobie na boisko bez większy motywacji, pokulają piłke i wracają do swoich klubów.

Polska gra mecz otwarcia na ME2012, będzie ciekawie :D
Głowna wina brak kasy która co jest jednym głównych motywacji do życia w dzisiejszym świecie.

Na razie mamy MS i nie ma co o tym myśleć.

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #411382  autor: orson_dzi
 19 cze 2010, 12:33
aizo pisze:Głowna wina brak kasy
Kasa jest ale jest tyle przekrętów, że kasa się rozpływa w niewiadomym miejscu.
Wszelkiej maści związku i zarządy są zrobione tak, że siedzą w nich delikatnie mówiąc emeryci. Dziadki pokroju Laty, którzy kiedyś tam coś osiągnęli i nadal się robi z nich Bogów.

Beenhakker w jednym z wywiadów mówił, że każda rozmowa z polskimi działaczami wyglądała tak: "Leo, a pamiętasz rok 73?". Ona na to, że pamięta ale jesteśmy prawie czterdzieści lat później, a u nas ciągle żyje tym, co było prawie pół wieku temu.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #411387  autor: Forest150
 19 cze 2010, 12:54
orson_dzi pisze:"Leo, a pamiętasz rok 73?"
Z tym się zgodzę bo oglądałem wywiad z nim i jeszcze mówił że u nas nie ma organizacji i nie idzie się dogadać z zarządem :)

[ Dodano: 2010-06-19, 12:58 ]
aizo pisze:Głowna wina brak kasy która co jest jednym głównych motywacji do życia w dzisiejszym świecie
No tak bo jakoś w innych klubach zagranicznych potrafią grać dobrze i odnosić sukcesy no ale tam mają inaczej płatne...