DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #384337  autor: Żyleta
 31 sty 2010, 17:30
Witam. Chcialabym wiedziec jak to jest z blokowaniem przychodzacych polaczen i smsow. Czy mozliwe jest ustawienie, ze telefon odrzuca polaczenia od jednego wybranego numeru? Moj kolega tak zablokowal moj numer, jak do niego dzwonie, to nie ma sygnalu i odrazu mam ponowne wybieranie, skutek jest taki ze sie do niego nie dodzwonie (z zastrzezonego numeru mozna sie dodzwonic). On ponadto twierdzi ze ta blokada dziala tez na smsy, ze wrzucil moj numer na jakas czarna liste, ode mnie nie dostaje polaczen a nawet

Dodano: 2010-01-31, 17:40
a nawet smsow. Ja jednak dostaje raporty dostarczenia od smsow do niego wyslanych. Jak to mozliwe?Telefon odbiera smsy i je odrazu usuwa?W mojej v9 mozna ustawic blokade polaczen,mozna ustawic ze beda przychodzace wszystkie, zadne, albo tylko od kontaktow z ksiazki adresowej. Ale na smsy nie znalazlam zadnej opcji blokowania. Moze poprostu tylko usunal moj kontakt i ustawil ta opcje, ale on uparcie twierdzi ze moich smsow tez nie dostaje. Bardzo prosze o wyjasnienie uzytkownikow tego modelu:)