DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #372384  autor: kwaziii
 28 lis 2009, 22:40
Mam następujący dylemat. Jak wyłącza się opcję odbierania połączeń klapką ? Chodzi mi o to aby otworzyć klapkę i dopiero po naciśnięciu zielonej słuchawki móc odebrać połączenie.

Z góry dziękuję za pomoc.

 #372418  autor: kowcio
 29 lis 2009, 10:20
kwaziii, szukaj tej opcji w menu, ustawienia : telefon lub połączenia. Dokładnie nie pamiętam.
Poza tym jak oceniasz ten telefon? :)

 #372429  autor: kwaziii
 29 lis 2009, 11:28
w "telefon" jest tylko język i skróty klawiszowe, a "połączeń" w ustawieniach jakoś nie moge znaleźć :(

Co do telefonu, jakby się dało tą opcję co ja chce to by był great, a w ogóle to za bardzo wypasiony nie jest, jest prosty, do wysyłania smsów i dzwonienia wystarczy spokojnie, fajny w dotyku po złożeniu ;p, dość szybki, czego chcieć więcej xD

również pozdrawiam ;p ;)
Ostatnio zmieniony 29 lis 2009, 11:38 przez kwaziii, łącznie zmieniany 1 raz.

 #372437  autor: kowcio
 29 lis 2009, 11:44
Niestety to nie pomogę Ci, bo nie mam teraz Samsunga z klapką... Ale da się i to na 100%. Szukaj wytrwale, telefon az tak skomplikowany nie jest ;) Na pewno w Ustawieniach to jest.
Nie masz menu, ustawienia, ustawienia połaczeń/połaczenia?
Miałem S3600 na tej samej platformie i znalazłem to, ale dopiero na drugi dzień :lol:
kwaziii pisze:Co do telefonu, jakby się dało tą opcję co ja chce to by był great, a w ogóle to za bardzo wypasiony nie jest, jest prosty, do wysyłania smsów i dzwonienia wystarczy spokojnie, fajny w dotyku po złożeniu ;p, dość szybki, czego chcieć więcej xD
Dzieki. Szkoda tylko, że nie ma choćby diody informującej o nowym SMSie/nieodebranym połaczeniu :(

 #372448  autor: kwaziii
 29 lis 2009, 12:06
W ustawieniach mam:

-profile telefonu
-wyświetlacz
-godzina i data
-telefon
-bezpieczeństwo
-aplikacja
-sieć
-pamięć
-ustawienia fabryczne
Szkoda tylko, że nie ma choćby diody informującej o nowym SMSie/nieodebranym połaczeniu :(
w 100 procentach sie zgadzam, to jest olbrzymia wada tego telefonu :(

 #372485  autor: kowcio
 29 lis 2009, 13:53
kwaziii pisze:-aplikacja
A co tam jest?Nie ma odbierania poprzez otworzenie telefonu? Wiem, że to jakoś tak śmiesznie było ukryte w tej nowej platformie :-) Jak masz czas (dzisiaj niedziela jest), to przejrzyj całe podmenu ustawienia i na 100% znajdziesz to. Nie wierzę, aby Samsung zrezygnował bądź zapomniał o tak ważnej opcji. :-)

 #372547  autor: kwaziii
 29 lis 2009, 17:41
Dzięki Ci wielkie :D znalazłem.

menu ---> ustawienia ----> aplikacja ----> połączenia ----> wszystkie ------> tryb odbierania ------> odbiór dowolnym klawiszem


dzięki jeszcze raz wielkie :D

 #372609  autor: kowcio
 29 lis 2009, 21:50
kwaziii, ano widzisz. Wiedziałem, że to sprytnie ukryli :-) Tez się naszukałem i nawkurzałem (nie widziałem, kto dzwonił :| ). I było cos z połaczeniami- hehe :)