DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 2 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45

 #365966  autor: kowcio
 21 paź 2009, 18:39
Ja korzystam z takiej samej przeglądarki jak Ty i nie mam jakichkolwiek problemów. Spróbuj ją odinstalować usuwając wszystkie dane aplikacji i zainstaluj ponownie.

 #366035  autor: Sirmark
 21 paź 2009, 23:45
Wczoraj chyba z jedna osobom cos wyjasnialem i napisal mi, ze odinstalowal adblock i wszystko zaczelo dzialac.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #370148  autor: babeo
 16 lis 2009, 15:18
Podczepię się tu.
Codziennie śledzę kilka portali, ale tylko telepolis.pl gdy zaloguje się w pracy i zaznaczę "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie' to po powrocie do domu muszę się od nowa logować. Inne serwisy działają ok, tzn. w domu i pracy mogę być zalogowany na stałę i się to nie gryzie ze sobą....

...gdzie może leżeć przyczyna? w ciastkach?

 #370154  autor: kowcio
 16 lis 2009, 15:34
babeo pisze:Podczepię się tu.
Codziennie śledzę kilka portali, ale tylko telepolis.pl gdy zaloguje się w pracy i zaznaczę "zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie' to po powrocie do domu muszę się od nowa logować. Inne serwisy działają ok, tzn. w domu i pracy mogę być zalogowany na stałę i się to nie gryzie ze sobą....

...gdzie może leżeć przyczyna? w ciastkach?
Widocznie telepolis.pl ma takie zabezpieczenie. Ja też tak mam np. z Gmail'em, jak na netbooku uruchomię w przeglądarce to musze sie logować, jesli na laptopie wcześniej zaznaczyłem, żeby logowało mnie z automatu...

PS. Ale już np. moderator telepolis.pl nie może korzystac z opcji automatycznego logowania. Tak widocznie jest ustawione.

 #370198  autor: babeo
 16 lis 2009, 18:55
kowcio pisze: PS. Ale już np. moderator telepolis.pl nie może korzystac z opcji automatycznego logowania. Tak widocznie jest ustawione.
tak tylko luknąłem przez opere mini i zle przeczytalem, bo zrozumialem że zostalem moderatorem :-P

 #373863  autor: kowcio
 07 gru 2009, 19:52
Ostatnio krew mnie zalewa. Ciągle trzeba odświeżyć stronę, czasami forum wczytuje się bez koloru, czasami jakieś rozjechane, a najczęściej mam komunikat, że upłynął czas żądania....

Screen:
Obrazek

Nie wiem czy to coś Wam da. W tym czasie nic nie robiłem na komputerze. Łączę się za pomocą Orange Freedom, opcja 1Mb/s, przez kable TP. Problem nie występuje tylko na moim internecie. Z innymi stronami niż telepolis.pl nie mam problemu.

 #373869  autor: Prometo
 07 gru 2009, 20:05
U mnie bodajże w piątek takie coś występowało i widziałem wtedy na forum 2 albo 3 użytkowników.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #374099  autor: Sirmark
 09 gru 2009, 00:45
kowcio pisze:Nie wiem czy to coś Wam da. W tym czasie nic nie robiłem na komputerze. Łączę się za pomocą Orange Freedom, opcja 1Mb/s, przez kable TP. Problem nie występuje tylko na moim internecie. Z innymi stronami niż telepolis.pl nie mam problemu.
jak sam widzisz na zalaczonym obrazku polaczenie do serwa urywa sie za granica.
W takim przy zawsze wyslij do mnie maila, wtedy mam pewne mozliwosci reakcji.

M.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #374157  autor: kowcio
 09 gru 2009, 15:38
SirmarK pisze:jak sam widzisz na zalaczonym obrazku polaczenie do serwa urywa sie za granica.
W takim przy zawsze wyslij do mnie maila, wtedy mam pewne mozliwosci reakcji.
Oki. Następnym razem napiszę. A dlaczego łaczymy się przez zagranicę?
Teraz też wyszło mi, że łączę się przez Berlin und Frankfurt, a teraz telepolis.pl wyśmienicie się wczytuje :)

 #374563  autor: Sirmark
 12 gru 2009, 02:48
kowcio pisze:Oki. Następnym razem napiszę. A dlaczego łaczymy się przez zagranicę?
no bo tak Twoj operator ustawil routing

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #380918  autor: kowcio
 15 sty 2010, 20:05
Dzisiaj co jakiś czas mam taki komunikat:
Kod: Zaznacz cały
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Too many connections 
Ale odświeżenie strony na razie pomaga ;-)

 #380923  autor: Prometo
 15 sty 2010, 20:20
U mnie jest to samo.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #380930  autor: alex1155
 15 sty 2010, 20:32
U mnie też.

 #380975  autor: orson_dzi
 15 sty 2010, 23:46
Może i to niewielki problem ale przeglądając Telepolis na ekranie telefonu zauważyłem coś takiego... Na shoutbox-ie pokazują się wszystkie wpisy i aby dojechać do ostatniego, trzeba sporo namachać się przy liście. Najlepiej oczywiście, żeby od razu wyświetlał się ostatni wspis.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #381046  autor: babeo
 16 sty 2010, 14:43
orson_dzi pisze:Na shoutbox-ie pokazują się wszystkie wpisy i aby dojechać do ostatniego, trzeba sporo namachać się przy liście. Najlepiej oczywiście, żeby od razu wyświetlał się ostatni wspis.
Tak jest od kiedy tylko pamiętam...

PS nie działało mi wczoraj mTelepolis.... dziś nie wiem.

 #381081  autor: thonka
 16 sty 2010, 18:13
wczoraj byla przerwa techniczna na mtelepolis, sam chcialem przeczytac ;)
rowniez wczoraj mialem ten komunikat critical error, dzisiaj juz jest ok.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #381112  autor: kowcio
 16 sty 2010, 20:30
Z SB to fakt. Dzisiaj z błedem jest OK. A wczoraj była przerwa w działaniu portalu- potwierdzam :)

 #381777  autor: thonka
 20 sty 2010, 16:31
od pol godziny najczesciej wyswietla sie komunikat "Serwis chwilowo niedostępny. Zapraszamy za chwilę.', za ktoryms razem dopiero wchodzi.

na forum dalej critical error czesciej niz forum :(

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #381835  autor: Sirmark
 20 sty 2010, 19:48
thonka pisze:od pol godziny najczesciej wyswietla sie komunikat "Serwis chwilowo niedostępny. Zapraszamy za chwilę.', za ktoryms razem dopiero wchodzi.

na forum dalej critical error czesciej niz forum
hmm. a to juz cos nie tak :-/

ale ja tego tak nie obserwuje.. moze nie trafiam. musialbys zminitorowac, czy to tyko sie forum wywala, czy caly serwis nie chodzi.. i ja wyglada trasa od ciebie do serwera.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #381837  autor: thonka
 20 sty 2010, 19:56
teraz juz dziala ok.
beda informowac jakby cos bylo nie tak.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
  • Strona 2 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45