• Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #325268  autor: zawi_23
 24 mar 2009, 21:34
Witam.

Posiadam BlueConnect z Ery. Podczas korzystania z tego "cudu" wyskakuje mi pewien komunikat... Szczerze nie mam pojęcia co on znaczy ale jak nacisnę zakończ mogę dalej korzystać z internetu... Ale czasami jest tak, że wyskakuje co minutę i to jest bardzo denerwujące. A dodam jeszcze, że jak wyskakuje ten komunikat zatrzymuje się działanie całego neta, po kliknięciu na "zakończ" działa wszystko... Oto ten komunikat:

Obrazek

Ps. Korzystam z Win Vista Home Edition (jeżeli ma to jakieś znaczenie) :)

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #325277  autor: Btk_Tomas
 24 mar 2009, 21:59
Mam podobnie ale bardzo rzadko.

 #325323  autor: yagi
 25 mar 2009, 08:21
Wg mnie Windows sie pogubil w ilosci polaczen z Internetem i pyta, z ktorego korzystac.

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #325341  autor: Btk_Tomas
 25 mar 2009, 10:44
yagi pisze:Wg mnie Windows sie pogubil w ilosci polaczen z Internetem i pyta, z ktorego korzystac.
Też tak właśnie myślałem.

 #325388  autor: tajniak
 25 mar 2009, 14:15
1. Rozwiń listę i napisz co tam się znajduje.
2. Kiedy się to pojawia? Czymś to jest poprzedzone (mrygnieciem diody, przełączeniem strony)?

 #325456  autor: zawi_23
 25 mar 2009, 19:31
1. Oto co się pojawia

Obrazek

Korzystam jeszcze czasami z internetu iPlusa ale to tylko jak jestem w domu na wsi bo mam tam lepszy zasięg plusa a modem z plusa jest na EDGE

2. Pojawia mi się to np. przy odświeżaniu strony, bądź na klikaniu na cokolwiek na danej stronie...

Irytuje mnie to coraz bardziej

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #325466  autor: Kaczy
 25 mar 2009, 19:51
zawi_23 pisze:2. Pojawia mi się to np. przy odświeżaniu strony, bądź na klikaniu na cokolwiek na danej stronie...
Takie rzeczy to chyba inicjuje przeglądarka lub inny program, który chce się połączyć z netem i napotyka na jakiś problem.
Czasami mam podobną sytuację. Niestety jedyne wyjście jakie ja znalazłem to usunięcie tych połączeń z listy i wtedy problem zniknął.

...::: Made for loneliness :::...

 #325537  autor: Vieslav
 25 mar 2009, 22:13
Usunięcie z listy albo ustawienie w panelu sterowania domyślnego i odznaczenie opcji "pytaj za każdym razem". Nie mam visty więc nie powiem, gdzie tego szukać ale szwagier miał podobnie (tylko z osiedlówką) i właśnie w taki sposób problem rozwiązałem. Poszukaj w opcje internetowe, połączenia, jeśli coś takiego w viscie jest.

 #325708  autor: zawi_23
 26 mar 2009, 19:59
Dziękuje za pomoc. Usunięcie tych trzech połączeń wystarczyło. Teraz mi już nic nie przeszkadza w łączeniu się z netem :)

Dzięki wielkie :D

jak żyć aby nie umrzeć...?