DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #317723  autor: Mlody_PudziaNeQ
 15 lut 2009, 22:43
Moja kuzynka jak wysyłam jej coś prze Bt. to zapisuje jej się to na karcie pamięci
a jak ja dostaje cos z Bt. to zapisuje mi sie to na tel. jak to zmienić ?! prosze pomocy !!!:)

 #317725  autor: kowcio
 15 lut 2009, 22:49
Mlody_PudziaNeQ pisze:jak to zmienić ?!
Niestety tak musi zostać :)

 #317727  autor: Mlody_PudziaNeQ
 15 lut 2009, 22:53
no co Ty :/ da się to jakoś zmienić na pewno! :roll:

 #317732  autor: kowcio
 15 lut 2009, 23:17
Mlody_PudziaNeQ pisze:da się to jakoś zmienić na pewno! :roll:
To sobie zmień jak się da, życzę powodzenia ;) Miałem D900i, mam E590 na tej samej platformie i mówię Ci, że się nie da zrobić tak, żeby pliki zapisywały się na karcie pamięci. Chyba, że pamięć będzie full to w ten czas może zapisywać pliki na karcie pamięci, ale nie wiem... Na pewno nie da się włączyć tego na stałe.

Także jak mówisz że się da na pewno, to nie wiem po co ten temat :P Ale jak dojdziesz do tego to napisz, może i mnie olśni... :P

 #317733  autor: elrond
 15 lut 2009, 23:23
Moze w jakimś modyfikowanym sofcie sie da...? Ale z poziomu menu na pewno nie. Jedna z najuciążliwszych wad tego telefonu..

 #317734  autor: kowcio
 15 lut 2009, 23:30
elrond pisze:Moze w jakimś modyfikowanym sofcie sie da...?
Tego nie wykluczam, ale od razu odradzam zabawę z oprogramowaniem- dwie osoby uwaliły sobie w ten sposób telefon ;/
elrond pisze:Jedna z najuciążliwszych wad tego telefonu..
Niewątpliwie... Choć w D900i gdzie miałem 70 MB pamięci, albo tu w E590 gdzie jest 90 albo nawet 100 mega nie jest to takie straszne, da się żyć ;) Ale E250 to taki telefon, który ma wszystko i nic, z niskiej półki, więc nie wymagajmy od niego zbyt wiele ;] Także Mlody_PudziaNeQ, pozostaje tylko opcje i przenieś -> Karta pamięci ;)