DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

Moderator: Moderatorzy

 #31545  autor: pawelek32
 22 lis 2005, 19:03
jaki wg Was jest najsprawiedliwszy polityk (o ile taki istnieje)????????
mój typ to zbychu ziobro>>> nowy minister sprawiedliwości, sprawia wrażenie jakby chciał zrobić coś dobrego dla polski. myślę że weźmie się mocno za milera...

z poważaniem

 #31549  autor: Vin
 22 lis 2005, 19:10
A ja myśle że napisałeś ten temat tylko po to żeby nabijąć sobie postów.

 #31550  autor: pawelek32
 22 lis 2005, 19:14
brawo!!!!!! rozgryzłeś mnie. przecież tak samo jak ty dostaje całe 1,20zł za 1 posta!!!
można wywnioskować, że to właśnie ty masz takie podejście, bo zamiast wysilić się i odpowiedzieć na dany temat piszesz bzdurnego posta!!!

PS: tak akurat wyszło że interesuje się polityką (...)
PS2: mądry jesteś chłopcze?

z poważaniem
 #31551  autor: WitekT
 22 lis 2005, 19:16
pawelek32 pisze:jaki wg Was jest najsprawiedliwszy polityk (o ile taki istnieje)????????
mój typ to zbychu ziobro>>> nowy minister sprawiedliwości, sprawia wrażenie jakby chciał zrobić coś dobrego dla polski. myślę że weźmie się mocno za milera...
Nie lubię go za sposób bycia - butę i wielką pewność siebie, kiedy o czymś mówi. Nie budzi zdecydowanie mojej sympatii...

 #31557  autor: Vin
 22 lis 2005, 19:26
Przepraszam za tego posta :oops:Troche nie lubie takich tematów bo o polityce nie mam pojęcia :oops:

 #31585  autor: kubako
 22 lis 2005, 21:18
A ja uważam, że sprawiedliwy (przynajmniej wobec siebie) jest Lepper - przynajmniej mówi prosto z mostu - "polityk taki jak ja musi dbać o szpitale i więzienia, bo prędzej czy później trafi albo tu albo tu". To oczywiście taki żart, bo nie mam ochoty na forum o gsm wywlekać tematów politycznych :-) Telefony są o wiele bardziej przyjemne, a jak przeszkadzają to można je po prostu wyłączyć...

 #31589  autor: WitekT
 22 lis 2005, 21:22
Ale on wali truizmami i nic więcej! Wogóle nie ma poglądów, czego dowodem jest ostatni wywiad dla Pulsu Biznesu, gdzie nagle okazał się socjoliberałem...

 #31592  autor: kalin
 22 lis 2005, 21:30
Popieram to co powiedzial WiteK.Przed wyborami mowil cos innego a po juz cos zgola odmiennego.Taka choragiewka ktora ustawia sie do tego ktory moze jej cos dac.

Co do Ziobra to dopiero zaczal prace i pare spraw naglasnianych w TV jeszcze o niczym nie swiadczy.Kazdy polityk na poczatku jest dobry.O swojej przydatnosci pokaze za rok czy dwa.Zobaczymy czy wtedy tez bedzie tak skuteczny czy skonczy sie tylko na slowach.

Ogolnie rzecz biorac nie widze w Polsce polityka ktora ma realny wplyw na wladze i mozna o nim powiedziec ze jest sprawiedliwy.Na kazdego sie cos znajdzie.Ale coz mam nikla nadzieje ze sie myle i obecny rzad pokaze na co ich stac,oczywiscie z pozytywnej strony!

 #31595  autor: kubako
 22 lis 2005, 21:47
Hehe - wiedziałem, że tak będzie... Ja absolutnie nie popieram A. Leppera, jak również innych radykałów na scenie politycznej... To co napisałem to była po prostu ironia bo w tej chwili tylko na tyle mogę sobie pozwolić...

 #31602  autor: Rogal
 22 lis 2005, 22:33
Andrzej Leper nowy prezydent Rzeczpospolitej Polski Ludowej :D :D :D :D :wink:

 #31617  autor: Irek
 22 lis 2005, 23:14
Tia tak na poważnie z ludzi Kaczogrodu to Ziobro. Ps. Drogi do Radia Maryja już wybudowane? :mrgreen:

"And one more thing..."

 #31623  autor: kubako
 22 lis 2005, 23:38
jesito pisze:Ps. Drogi do Radia Maryja już wybudowane?
Od razu zaznaczam, że nie jestem słuchaczem tejże stacji, i nie lubie "ojca dyrektora". Ale śmiać mi się chciało jak zobaczyłem tą manipulację dziennikarską, na którą dało się złapać wiele osób... Bo o co chodzi z tymi drogami do Radia Maryja? Minister powiedział, że wyremontuje ulicę, która prowadzi do Radia? Nie. Chodziło o to, że prowadzący (albo o. Rydzyk) zapytał o to kiedy w Polsce powstaną porządne drogi ekspresowe i autostrady, bo mimo, że odległość niewielka, to z np. Torunia do Warszawy jedzie się bardzo długo. A pracownik ministerstwa powiedział, że zrobią wszystko, aby powstały jak najszybciej... I tyle... Ale dziennikarze, żeby dali chwytliwy (wyrwany z kontekstu) tytuł i już...
Nie bierz mnie za michnikofila (dziennikarze GW opublikowali ten artykuł), gdyż GW jest jedynym z moich ulubionych dzienników, ale i tu zdarzają się głupie i naiwne publikacje a osoba rozsądna powinna mieć na tyle oleju w głowie aby umieć oddzielić tanią sensację od faktów...

 #31646  autor: Skarpyta
 23 lis 2005, 08:25
w Polsce jest wg mnie mało sprawiedliwych polityków ale jak juz cos to Andzej Leppper ;-)

Obrazek
Obrazek

 #31681  autor: Irek
 23 lis 2005, 15:17
kubako nie słyszałem tej wypowiedzi, gdzieś mi się tylko o uszy obiło. Dzięki za wytłumaczenie!

"And one more thing..."