DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

Moderator: Moderatorzy

 #31149  autor: Frasio
 20 lis 2005, 09:55
Myślałem czy dać to do HP czy do Dyskusji ogólnej ale w końcu dałem to tu. ;)

Jak w prosty i, co najważniejsze, darmowy sposób komunikować się ze znajomymi przy pomocy telefonu komórkowego który znalazłem kiedyś w necie

Dzielę się tą wiedzą...

Niestety możliwość prezentowana przeze mnie nie jest dla wszystkich. Ale na pewno dla wszelkiej maści poszukiwaczy darmowych kodów, generatorów zdrapek, klonowanych simów będzie jak znalazł. Do darmowych rozmów potrzeba jedynie dresu, kumpli z którymi będziemy konwersować i kilku skrojonych gostkom telefonów pre-paid (im wiecej tym rozmowa ciekawsza).
Przygotowanie systemu nie jest sprawą łatwą ale wyrobiony dres po przeczytaniu (niektórzy nawet i to potrafią) tej instrukcji da sobie radę.
A oto co musimy zrobić by komunikować się przez komórkę ze znajomymi za zupełną darmochę:
na początek zaopatrujemy się w najtańsze komóry na allegro , zbieramy stare nie używane od znajomych im więcej uzbieramy tym lepiej lub robimy to co podałem wyżej
1) Zaczynamy od ponumerowania zgromadzonych telefonów flamastrem, który używamy do paskudzenia ścian w windzie w kolejnosci od 1 do 10 lub do 20 jeżeli już mamy tyle aparatów

2) Wybieramy jeden aparat i piszemy na nim (baza) w książce telefonicznej karty sim bazy zapisujemy numery pozostałych telefonów które posiadamy w kolejności od 1 do 9 czy 19 jeżeli juz mamy tyle aparatów

I teraz najważniejsze musimy poszczególnym numerom w książce bazy dopisać właściwe opisy co robimy nastepująco:

Nr telefonu i opis:

1. k**wa

2. wypad

3. spoko

4. szmal

5. gliny

6. dzieło

7. walić

8. jadę

9. dziwki

Te dziewięć wpisów wystarczy do prowadzenia właściwej i normalnej konwersacji. Tak ustawioną książkę SIM kopiujemy np. Ericssonem dla wszystkich kolesi i już możemy z nimi rozmawiać za free bo czarną robotę odwali za nas identyfikacja numeru dzwoniącego czyli CLIP.

I tak aby powiedziec znajomym, ze powinnismy opuścić Hotel Sheraton i przenieść się do Forum wykonamy sekwencje dzwonienia z natychmiastowym rozłączeniem za pomocą telefonów 1, 2 i 5, co u kolesi w nieodebranych połączeniach da jasny komunikat: "k**wa" "wypad" "gliny".

Aby przekazać: "nie mam czasu bo idę na randkę z dziewczyną" wystarczy "dryndnąć" z telefonów 1, 8, 7, 9.

Przydatne terminy:


Pracuje - 4, 7 lub 6,7


Wypoczywam - 2, 1, 3


Tak - 3, 1


Nie - 2, 1


Czy byłbyś łaskaw oddać mi pieniądze? - 1, 4, 1

Jak widać z telefonu nr 1 korzystamy najczęściej więc musi być trwały.

Aby wykorzystać całe słownictwo jakim porządny dres dysponuje wystarczy zdefiniowac pozostałych 10 telefonów. No ale wtedy to już można Mickiewicza cytować.

Wiem, że udostępnianie darmowych sposobów może się komuś nie podobać zwłaszcza jeżeli płaci abonament w Centertelu i jeszcze trzy w Idei ale takich to 7,1,7 i 2

Życzę satysfakcji z darmowej komunikacji!

Obrazek

 #31169  autor: mol
 20 lis 2005, 13:50
Ekhm no cóż - ciekawy sposób :D:D

 #31224  autor: piotrz
 20 lis 2005, 21:27
tylko trochę...ciężki do noszenia w kieszeni... :-D

 #31241  autor: pawelek32
 20 lis 2005, 21:48
sposób beznadziejny ze stu dwudziestu siedmiu rozmaitych powodów.
oto kilka z nich:
1 posiadanie 10 lub 20 aktywnych numerów nie jest dokońca darmowe...
2 noszenie 10 lub więcej telefonów nie jest dobrym pomysłem
3 czasami może brakować słów
4 inwestycja związana z kupnem tylu telefonów
5 wysoki rachunek za prąd- jak to mają być stare telefony- to trzeba ładowac co 2 godziny
6 obecne czasy- IV RP >>> SMSy po 1 gr w popie (nie takie strasznie drogie)
7 obawa przed kradzieżą owych "cennych" antyków
8 kłopotliwe manewrowanie kilkoma telefonami- istoty ludzkie mają tylko 2 ręce.
reszte sami dopiszcie

z poważaniem

 #31246  autor: Frasio
 20 lis 2005, 21:55
Pawelek
1. Nie wszyscy bo tylko jeden bedzie musiał tyle nosić.
2. Nie muszą to być antyki z muzeum . ;)
3. To nie jest na serio :D

Obrazek

 #31248  autor: pawelek32
 20 lis 2005, 22:04
wszyscy nie muszą nosić ale jak będzie nosić tylko jeden to żadem interes.
lepiej zamiast zawracać głowę takimi pierdołami powiedzcie jak zarobić przez neta lub gdzie kupić telefony taniej niż na allegro!!!



z poważaniem

z poważaniem

 #31249  autor: sinister_stirrer
 20 lis 2005, 22:22
pawelek32 ty to na serio wzioles?
Ty to masz zero poczucia humoru, albo jestes za glupi by to zrozumiec :) albo jestes dresem :) zartowalem i nie bierz tego na powaznie czasem :)
Ps. Bardzo ciekawy sposob.. :D

 #31262  autor: Frasio
 21 lis 2005, 06:38
No (sorry za OT'a) Pawelek raz jest za poważny, a czasem było wrecz odwrotnie. ;)

Obrazek

 #31269  autor: sinister_stirrer
 21 lis 2005, 10:51
ale wiesz .. to jest dział humor wiec nie rozumiem jak mozna takie rzeczy na powarznie brac :)

 #31275  autor: Vin
 21 lis 2005, 13:45
Też nie rozumiem Pawełka.To jest dla śmiechu 8) , a pomyślcie jaki by był szpan jak by sie z 10 komami wyskoczyło :-D :)

 #31311  autor: piotrz
 21 lis 2005, 16:06
szczególnie TAKIMI :shock:
ja swoim ericssonem robie furore 8) a dziesięcioma??? :shock:

 #31313  autor: aNaX_Ax2500*
 21 lis 2005, 16:10
Kiedyś jechałep w wakacje pociągiem SKM w Gdańsku i był taki typ co miał z 7 albo 8 telefonów(dresik oczywiście) I zaczoł iść w moim kierunku ja już taki wydygani że zaraz będzie miał i mój telefon ale naszczęście szedł do wyjścia. Ale najbardziej co mi sie podobało to to w jaki sposób trzymał te telefony i że żaden mu nie zleciał

.::d(-_-)b::.

 #31346  autor: pawelek32
 21 lis 2005, 17:55
oj chłopczyki, chłopczyki...

nisko mnie oceniacie- mylicie się. poprostu miałem gorszy dzień i wczoraj byłem realistą.
dzisiaj jest już inaczej.
macie gratis super dowcip:
-czemu murzyn ma białe rece?
- bo się trzymał na drążku gdy go wędzili...

z poważaniem