DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #305931  autor: Mika
 25 gru 2008, 12:49
Witam to znowu ja (xD) mam problem... (jak zawsze..) Przed chwilą spojrzalam na karton od telefonu i jest tam napisane że zestaw zawiera : Samsung SGH-E250 ; Bateria , Ładowarka ' Zestaw słuchawkowy , Instrukcja obsługi ; Czytnik kart pamięci

Tyle że ja chyba czytnika kart pamięci nie mam xD (zapodzialam? albo pies mi zjadl xD , albo moze faktycznie go tam nie bylo ^^ ) i teraz pytanie... czy jak dokupie ten czytnik kart pamięci to czy będzie mi potrzebny kabel USB? Bo kartę pamięci mam EMTEC micro SD 2GB.

Czy może iść do salonu i się dowiedzieć o ten czytnik?

 #305946  autor: user_delete3
 25 gru 2008, 14:29
Czytnik ma wejście USB bezpośrednio do kompa. Kabla nie potrzeba :wink:

 #305947  autor: Mika
 25 gru 2008, 14:30
oo xD to po co ludzie kupują kabel? ;> Jaki jest koszt takiego kabla a jaki koszt czytnika? xD

 #305985  autor: user_delete3
 25 gru 2008, 19:25
kabel kupują jak chcą połączyć bezpośrednio fona z kompem. koszt to pewnie 20 zł. czytnik podobnie. o ile się nie mylę, to na E250 gry idzie wgrać tylko za pomocą kabla.

 #306002  autor: Mika
 25 gru 2008, 20:56
czyli że lepiej kupić i to i to czy tylko kabel? xD

 #306009  autor: kowcio
 25 gru 2008, 21:38
Mika pisze:czyli że lepiej kupić i to i to czy tylko kabel? xD
Czytnik kart kup. Pliki będą się strasznie dugo kopiować przez kabel, a poza tym gry java najlepiej wgrywać przez WAP i stronkę www.laduj.pl

 #306010  autor: Mika
 25 gru 2008, 21:42
Aha... więc kabel niekoniecznie? ^^ Aha więc powiedzmy że juz kupilam ten czytnik.. i czy prosto będzie się z niego pliki dodawac czy trzeba bedzie sciągać jakieś niewiadomo jakie programy... itp?

 #306011  autor: kowcio
 25 gru 2008, 21:45
Nic nie trzeba. Podłączasz do USB, wkładasz kartę i powinno wykryć jako dysk wymienny. Jak nie, to będzie płytka do niego z programem i w ten czas zainstalujesz jak będzie taka konieczność ;)

 #306014  autor: Mika
 25 gru 2008, 21:50
e no to super xD To po co ludziom ten kabel jeżeli przez czytnik kart to takie proste? :D Dzięki kowcio :) Jesteś wielki ;o

PS.Pomijając fakt ze czytnik powinnam mieć w zestawie ale nie bylo (albo posialam)... ale to nic.. dokupie drugi.. Mam nadzieje ze bedzie dzialac... ^^

I przez czytnik można także zgrywać gry??

 #308005  autor: kowcio
 04 sty 2009, 13:18
Mika pisze:I przez czytnik można także zgrywać gry??
Nie. Gry wgrywaj przez WAP. Powiem Ci tyle- bez kabla to nie ma co kopać się z koniem ;)

 #308013  autor: Klombik
 04 sty 2009, 13:32
jezeli chcesz cos wgrywac na telefon to jakies aplikacje lub gry lub jeszcze co innego to tak jak Ci koledzemy mowia, powinnas robic to przez kabel. ale jesli chcesz tylko wymieniac dane typy muzyka zdjecia i itd...no to najlepiej czytnik...poza tym czytnik zawsze sie przyda do innych urzadzen :)

[ Dodano: 2009-01-05, 17:03 ]
i jeszcze jedno :) ze swojej strony bardzo odradzam uzywania czytnika kart.
Ciągłe wyjmowanie i wkladanie karty szkodzi gniazdu karty pamieci i samej kart!!!!!!
przestrzegam przed tym bo naprawde mozna sobie narobic biedy a to naprawde fajny telefon a ja go uszkodzilem przez wlasnie zle kozystanie. karta powinna byc na swoim miejscu caly czas, albo wogole.

wiec bardzo polecam Ci kupno kabla do samsunga. korzystniej dla sprzetu i wiecej funkcji :)
pzdrawiam.