DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #285347  autor: samsung
 28 sie 2008, 01:17
chciałbym sie dowiedzieć jak dużą kartę SDHC może aktualnie obsłużyć Samsung G800 oraz czy możliwości tego telefonu w tym zakresie będą poszerzane poprzez aktualizacje oprogramowania w tym telefonie.

P.S.
gdzie można znaleść nowsze wersje oprogramowania do samsung'ów? (na stronie producenta nie ma)
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2008, 10:32 przez samsung, łącznie zmieniany 1 raz.

samsung

 #285370  autor: grobelas
 28 sie 2008, 10:09
Witam!
Jeżeli chodzi o pojemność kart, które obsługuje SAMSUNG G800, tomożesz to sprawdzić na stronie http://www.sandisk.com/Compatibility/Ma ... ypeID=1007 i wychodzo na to ,że 4 GB to max.
 #285401  autor: samsung
 28 sie 2008, 11:56
grobelas pisze:Witam!
Jeżeli chodzi o pojemność kart, które obsługuje SAMSUNG G800, tomożesz to sprawdzić na stronie http://www.sandisk.com/Compatibility/Ma ... ypeID=1007 i wychodzo na to ,że 4 GB to max.
czy ta lista jest sprawdzona? bo wysłałem pytanie do Samsunga i tam konsultant napisał że G800 obsługuje tylko karty SD do 2GB. szczena mi opadła bo byłem pewien że karty SDHC są obsługiwane przez niego, tylko niewiedziałem jak duże. na wielu serwisach polskich i zagranicznych pisze że karty SDHC wchodzą do niego. jak byś mógł to podaj jeszcze inne strony gdzie mógł to sprawdzić

samsung

 #285418  autor: Marek
 28 sie 2008, 12:38
musisz się zapytać użytkowników G800 czy wogóle działają karty SDHC, np. na noki n73 i lg viewty nie działają

największa karta SD nie SDHC ma pojemność 2GB, zwróć uwagę na to że mniejsze karty mogą być SDHC
 #285419  autor: samsung
 28 sie 2008, 12:45
Marek pisze:musisz się zapytać użytkowników G800 czy wogóle działają karty SDHC, np. na noki n73 i lg viewty nie działają

największa karta SD nie SDHC ma pojemność 2GB, zwróć uwagę na to że mniejsze karty mogą być SDHC
Najmniejsze karty w standardzie SDHC to 4GB

[ Dodano: 2008-08-28, 12:49 ]
i gdzie znaleść użytkowników Samsunga G800? na forum telepolis nie ma wyszczególnionej serii G.

samsung

 #285440  autor: grobelas
 28 sie 2008, 13:59
Jeżeli chodzi o adres, który Tobie podałem, to natrafiłem na niego przeglądając allegro. Tam jeden z użytkowników oferujący karty pamięci w standardzie SDHC podał właśnie ten link pod którym można sprawdzić kompatybilność. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem (choć pewnie utrudnionym) będzie zaczerpnięcie informacji od innych posiadaczy Twojego tel. lub ewentualnie poproś o tą informację osoby, które sprzedają na allegro takie właśnie karty, bo być może ktoś z G800 już taką kartę u nich kupował.

Wiadomo również jak to może być z "pracownikami" którzy są w pewnym sensie przedstawicielami firm np. ORANGE jak i również nie wykluczone że tak jest i w firmie SAMSUNG, czyli mogą być w błędzie i posiadają nieaktualną wiedzę. Pozdrawiam
 #285602  autor: samsung
 28 sie 2008, 23:49
dzieki za odpowiedzi Grobelas.

jak ktoś ma Samsunga G800 to byłbym wdzięczny za jakąkolwiek informacje o kartach pamięci w tym telefonie.

[ Dodano: 2008-08-29, 01:50 ]
mam coraz większy mętlik w głowie, bo drugi raz napisałem do Samsunga, i napisali znów że G800 nie obsługuje kart SDHC. Z dugiej strony trafiłem na ten konfigurator: http://ultramed2-pclweb.systemb2b.com/p ... start.aspx

samsung
 #290819  autor: samsung
 02 paź 2008, 23:37
miałem kiedyś ten problem więc teraz chętnie udziele informacji.
samsung g800 obsługuje karty SDHC, ja sam używam karty SanDisk 8GB.
po zakupieniu karty trzeba ją w komputerze sformatować, poczym włożyć do telefonu, dobrze byloby wylaczyc i wlaczyc telefon.
nie radze pytac Obsługi Klienta w Samsungu bo ja przed zakupem karty sie pytalem i odpisali mi ze ten telefon nieobsluguje kart SDHC, zaryzykowalem i kupilem. DZIAŁA.

samsung

 #291024  autor: user_delete10
 04 paź 2008, 15:26
SDHC to do 32 GB,co za różnica jaki telefon.Po co to pytanie w ogóle.Czy będzie działać poprawnie to nikt nie wie,trzeba zrobić test,ale w teorii to wchodzi 32GB i koniec kropka,skoro jest SDHC.