DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #27152  autor: WitekT
 24 paź 2005, 22:04
piotrz: a tak przy okazji to podziałaj trochę w dziale, który moderujesz, i poodpowiadaj na posty na privie. Bo na razie to się obijasz. :-D

re

 #27167  autor: Saracen
 25 paź 2005, 06:29
chciałem dodac ze kazdy moze najdziwniejszy pomysł moze sie okazać strzałem w tz 10 ...

[email protected]
Obrazek

 #27176  autor: blom
 25 paź 2005, 11:39
powiadomienia na gygy beda strzalem w 100 :) - tylko abyscie mieli 1 numer gygy - bo sie doda a reszte numerkow zablokuje... bo ile reklam i lancuszkow mozna dostawac....

 #27313  autor: zgreev
 25 paź 2005, 23:30
piotrz pisze:byle, żeby nie było tak, że stracimy wszystkie posty które napisaliśmy tak jak na symbianonline....
nie bede pisał znów 860 postów... :-D
wybacz ze to powiem ale wyglada jakby to mialo znaczenie dla Ciebie ile postow napisales... proponuje przy okazji modernizacji przemyslec fakt usuniecia post counterow.. :)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #27368  autor: piotrz
 26 paź 2005, 16:23
nie ma znaczenia, tylko człowiek który ma 1000postów jest (wg mnie) bardziej znaczący niż taki, który ma 2

aha, na posty odpowiadam :)

re

 #27378  autor: Saracen
 26 paź 2005, 16:55
a jaka jest róznica pomiedzy np takim userem..:
- napisane 487 postów w dziale hydepark-na wesoło
czy
6 konkretnych miarodajnych wypowiedzi..-fachowych...

[email protected]
Obrazek

 #27387  autor: Klusek
 26 paź 2005, 18:26
Nie liczy się ilość postów a ich jakość. Wa wielu forach w działach Humor, Hydepark tym podobnych liczniki postów są wyłączone aby zapobiec nabijaniu postów. Mi osobiście wisi to czy na liczniku postów mam 100 czy 1000, o wiele ważniejsze jest dla mnie to czy któreś z moich wypowiedzi komuś pomogły rozwiązać problem lub wniosły coś znaczącego do dyskusji (tematu).

Obrazek
Obrazek

re

 #27391  autor: Saracen
 26 paź 2005, 18:38
Klusek pisze:Nie liczy się ilość postów a ich jakość. Wa wielu forach w działach Humor, Hydepark tym podobnych liczniki postów są wyłączone aby zapobiec nabijaniu postów. Mi osobiście wisi to czy na liczniku postów mam 100 czy 1000, o wiele ważniejsze jest dla mnie to czy któreś z moich wypowiedzi komuś pomogły rozwiązać problem lub wniosły coś znaczącego do dyskusji (tematu).
zgadzam się z tym od a do zet

[email protected]
Obrazek

 #27413  autor: zgreev
 26 paź 2005, 19:39
opcja na wielu forach - "POMOGL" :)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...
 #27449  autor: Irek
 26 paź 2005, 21:11
PICIA pisze:
Klusek pisze:Nie liczy się ilość postów a ich jakość. Wa wielu forach w działach Humor, Hydepark tym podobnych liczniki postów są wyłączone aby zapobiec nabijaniu postów. Mi osobiście wisi to czy na liczniku postów mam 100 czy 1000, o wiele ważniejsze jest dla mnie to czy któreś z moich wypowiedzi komuś pomogły rozwiązać problem lub wniosły coś znaczącego do dyskusji (tematu).
zgadzam się z tym od a do zet
A idzie tak zrobić, żeby np wyłączyć liczniki przy pisaniu postów w Hydeparku. To jest mozliwe?

 #27450  autor: Frasio
 26 paź 2005, 21:13
Chyba u pici tak jest bo jak coś napisałewm w kawałach to było napisane że mam 0 napisanych postów ;)

Obrazek
 #27463  autor: Saracen
 26 paź 2005, 21:29
jesito pisze:
PICIA pisze:
Klusek pisze:Nie liczy się ilość postów a ich jakość. Wa wielu forach w działach Humor, Hydepark tym podobnych liczniki postów są wyłączone aby zapobiec nabijaniu postów. Mi osobiście wisi to czy na liczniku postów mam 100 czy 1000, o wiele ważniejsze jest dla mnie to czy któreś z moich wypowiedzi komuś pomogły rozwiązać problem lub wniosły coś znaczącego do dyskusji (tematu).
zgadzam się z tym od a do zet
A idzie tak zrobić, żeby np wyłączyć liczniki przy pisaniu postów w Hydeparku. To jest mozliwe?
tak jest takie ustawienie działu nie zliczaj postu np u mnie w dziale na wesoło,kosz itd to opcja przemo,sadzę jak Witek załatwi tą sprawe to ruszymy z wieloma opcjami i bedzie lepiej-jestem przekonany.

ps.
Ja na Forum ustawiłem tak aby śmieszne posty nie były zliczane-bo jakbym mógł porównac dobrego fachowaca na forum z postami a innego co pisze w dziale na wesoło...

[email protected]
Obrazek