DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #264220  autor: Pb
 29 kwie 2008, 20:45
Witam 8-)
Problem jak w tytule.Od jakiegoś czasu mam w heyah.Pogodziłem się już z tym,że usługa heyahgg nie działa na moim sagemie,ale myślałem że normalne mobilne gadu-gadu (które w plusie działało bezproblemowo).GPRS mi już działa,odpalam uaktualnioną wersję a tu ZONK!wyświetla mi na wyświetlaczu przez chwilę DATA,po chwili wraca do GPRS i nawet nie wczyta do końca programu o połączeniu nie wspominając :( ...niewiem gdzie tkwi problem,może w konfiguracji połączenia JAVY z GPRS-em (wcześniej miałem cały czas w +,teraz mam w heyah to może się coś pop****rzyło?).Jeżeli trzeba na nowo skonfigurować to połączenie java/gprs to jak to zrobić,żeby działało?Aha,jak już wspomniałem-GPRS jest skonfigurowany i działa (profile mam heyahwap i heyahinternet).

Niedługo mam zamiar zmienić fona,ale nabywców dużo jak psikuta :/...nikt go niechce,więc cieszyłbym sie jakby to gg na nim działało-bo widać że jeszcze trochę ztym sagemkiem pożyję:)...a bez gg baaardzo ciężko:|.

Pozdr.

 #264407  autor: kamil1221
 01 maja 2008, 18:06
To ściągnij mobideska a nie jakies gg... może ono zadziała.

 #264414  autor: Pb
 01 maja 2008, 19:11
Ok,ale tym mobideskiem połączę sie z nrami gg?no i ile to kosztuje?

 #264435  autor: kowcio
 01 maja 2008, 21:34
Połączysz się. Aplikacja jest darmową, płacisz tylko za przesył danych. Sam korzystam i jestem zadowolony :-) Kamil pisał tutaj na forum skąd można pobrać tą aplikacje, użyj funkcji szukaj :-) Pozdrawiam :-)

 #264454  autor: Pb
 02 maja 2008, 13:01
Dzięki;],zobaczymy czy bdzie działać hehe;]

[ Dodano: 2008-05-04, 19:21 ]
No i niedziała:/
 #264760  autor: Pb
 04 maja 2008, 17:03
Problem jest taki,że odpalam mobideska i sam sie wyłącza.Wszystko mam skonfigurowane (w heyah) ale i tak nie działa :(.co się dzieje,bo załamka mnie bierze,jak chce z kimś pogadac na gg to musze sie wykłócac o kompa :/:/:/...pomocy,ani mobilne gg niedziała,ani mobidesk...
pobrałem wersję oczywiście na starsze modele marek innych niż nokia i se.

cholera mnie już bierze:(,pomocy.

[ Dodano: 2008-05-04, 23:15 ]
Co moze być przyczyną takiego stanu rzeczy????proszę o pomoc

[ Dodano: 2008-05-05, 22:04 ]
no odpiszcie pleaz!!!!może to wina tego,że mam w heyah????