DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #254208  autor: stz
 01 mar 2008, 22:41
Jestem posiadaczem tego Samsunga od ponad dwóch lat. Był on przeze mnie intensywnie użytkowany (ponad pół godz. rozmów dziennie). Od pewnego czasu głos w słuchawce zrobił się bardzo cichy mimo ustawienia głośności na maksa. Podczas jazdy samochodem rozmowa prawie jest niemożliwa. Czy wymiana głośniczka w tym przypadku pomoże?

 #254568  autor: kornat
 04 mar 2008, 21:52
powinna pomóc bo licza ze uzywałeś od ponad 2lat po to przez 2 lata jest 365 godzin to ma prawo sie zepsuć jak masz możliwość podmiany na chwile to podmien i bedzie wszystko jasne

 #254578  autor: stz
 04 mar 2008, 22:48
kornat pisze:powinna pomóc bo licza ze uzywałeś od ponad 2lat po to przez 2 lata jest 365 godzin to ma prawo sie zepsuć jak masz możliwość podmiany na chwile to podmien i bedzie wszystko jasne
Chyba masz rację. Nie mam możliwości podmiany, ale kupię głośniczek i zalożę go sam. Telefon juz rozbieralem to nie bedzie problemu z wymianą. Glośniczek na allegro kosztuje 5 zł to nawet jak nie pomoże to nie jest duża strata.

 #254580  autor: kornat
 04 mar 2008, 22:52
warto sprobowac bo najprawdo podobniej jest to przyczyna wiec jak nie to to juz bedziesz pewny :)