DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #245874  autor: Shatii
 15 sty 2008, 12:52
To jaki jest kolor menu w standardzie? Bo jak ja widziałem fotki czyjegoś Samsunga L760 to miał wszystko czarne :P

Nokia 3410 ---> Siemens C60 ---> Motorola W375 (porażka) ----> Nokia 3110c

 #245879  autor: tomko111
 15 sty 2008, 13:17
Shatii pisze:To jaki jest kolor menu w standardzie? Bo jak ja widziałem fotki czyjegoś Samsunga L760 to miał wszystko czarne :P
Tak jak mówisz - czarny.

 #246506  autor: michal1984
 18 sty 2008, 22:00
Jak wgrac na ten telefon jakiekolwiek gry i jaki format musza mieć .jar ?

 #246510  autor: yagi
 18 sty 2008, 22:18
michal1984 pisze:Jak wgrac na ten telefon jakiekolwiek gry i jaki format musza mieć .jar ?
Kilka postow wczesniej jest na ten temat troche, wiec najpierw prosze czytaj... Na forum jest o tym wiecej...

 #253763  autor: Maq
 27 lut 2008, 19:41
A istnieje może jakiś sposób aby ustawić tak ten telefon aby w momencie uruchamiania przeglądarki WAP pytał się czy połączyć z siecią (bynajmniej Siemens S65 posiadał coś takiego)? Bo niestety zdarza mi się przez przypadek uruchomić przeglądarkę, a to niestety może mnie narazić na niepotrzebne koszty.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits

 #253770  autor: skalarek
 27 lut 2008, 20:10
Połączenie z internetem w Play nie narazi Cię na żadne koszty bo główna strona jest bezpłatna. Owszem zdarzały się czasem błędne naliczenia w sytuacji przerwania tego połączenia ale to już raczej przeszłość (poza tym były podstawy do reklamacji przecież).

Co do wgrywania gier na L760: jeśli ktoś nie boi się samodzielnie zmienić pewne ustawienia telefonu w trybie serwisowym (co nie jest wcale trudne) i potrafi zainstalować nowe urządzenie w systemie Windows plus obsłużyć aplikację łączącą do wymiany danych telefon-komputer o stopniu trudności zbliżonym do tej oryginalnej (czyli BitPim) to będzie się cieszył z Javy jak w każdym innym telefonie :)

Zdaje się, że w Plus główna strona też jest bezpłatna (patrzę na Twoje info).

 #253853  autor: Maq
 28 lut 2008, 09:04
No może i aktualnie bezpłatna, ale jak narazie ta promocja portalu Plus.pl trwa do końca marca i jeśli jej nie przedłużą to od kwietnia mogą już normalnie naliczać opłaty.
A zresztą może tak się okazać że przez przypadek wejdę na jakąś stronę poza plus.pl (np. google które bynajmniej w fonach z softem od Plusa ma nawet własną zakładkę w menu) i wtedy zacznie mi nabijać.

Bo w tej L760 od Plusa najgorsze jest to że przypisali operator przypisał właśnie portal plus.pl pod prawy przycisk w głównym oknie i chyba nie da się tego wyłączyć.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits

 #256489  autor: mareksiwek
 16 mar 2008, 08:59
ten telefon wygląda fajnie tylko ze ja mam teraz taki mały problem i sie zastanawiam czy nie zmienić telefonu

 #258329  autor: ;Domelo
 25 mar 2008, 20:33
Telefon ok , ale jakośc muzyki bardzo kiepska . Już e250 ma lepsza jakośc :|

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005

 #260976  autor: Maq
 10 kwie 2008, 11:43
A istnieje możliwość jakoś wyłączenia tego górnego paska (z zasięgiem, godziną) żeby nie pojawiał się gdy mam odpaloną jakąś aplikacje w javie? Bo niestety przez ten pasek mam ucięte dolny kawałek grafiki w grze :/

I jeszcze jedno, jest jakiś sposób aby telefon dzwonił tylko raz w momencie gdy przyjdzie sms? Aktualnie gdy nie sprawdzę smsa to telefon jest taki miły że co pare minut przypomina mi o tym, a to akurat mnie trochę irytuje jeśli w danej chwili nie mogę do niego podejść.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits

 #261014  autor: kowcio
 10 kwie 2008, 15:42
Maq pisze:I jeszcze jedno, jest jakiś sposób aby telefon dzwonił tylko raz w momencie gdy przyjdzie sms? Aktualnie gdy nie sprawdzę smsa to telefon jest taki miły że co pare minut przypomina mi o tym, a to akurat mnie trochę irytuje jeśli w danej chwili nie mogę do niego podejść.
wejdź w ustawienia dzwonka, SMS i tam masz "Powtarzanie" wyłącz :-)
Pozdrawiam :-)

 #266492  autor: ~bull~
 16 maja 2008, 20:26
wiatm, cośmi sie stało z ekranem, a konkretnie dosłownie z minuty na minuty stał sie na wpół biały z kolorowymi kreskami i lekko prześwitujacym gdzie niegdzie obrazem własciwym, jak powinien byc wyswietlany, wydaje mi sie ze to brak styku miedzy klapkami, bo watpie zeby to była wina samego ekranu, co prawda miałem jednego martwego pixela juz od miesiąca ale bez przesady, a słyszałem ze ponoc w PLAY'u tzreba sobie zapłacic za ekran jesli to on sie popsuł, bo częstą przyczyna są nademniecie tela, upuszczenie itp. co o tym sądzicie, czego to wina, zgóry dziękuje za pomoc

 #292983  autor: wisienka1
 16 paź 2008, 15:24
Maq pisze:A istnieje może jakiś sposób aby ustawić tak ten telefon aby w momencie uruchamiania przeglądarki WAP pytał się czy połączyć z siecią? Bo niestety zdarza mi się przez przypadek uruchomić przeglądarkę, a to niestety może mnie narazić na niepotrzebne koszty.
mam ten sam problem i dlatego prosze o pomoc :)

:)

 #292986  autor: kowcio
 16 paź 2008, 15:53
Nie, ale jak z tego nie korzystasz, to włącz pusty profil internetowy, lub z obecnego usuń APN, hasło, stronę główną etc.
W ten czas będzie informacja, żeby sprawdzić połączenie z internetem, więc strona się nie będzie ładować i (oczywiście) kasa z konta nie będzie schodziła ;)

 #300330  autor: lozo111
 28 lis 2008, 18:40
kupiłem sobie ten telefon na allegro za 429pln. ogólnie dobry fon. wszedłna rynek w polsce w sierpniu 2007. więc nie jest stary. raz był nawet w teście w pcformacie.
wady - średniej wielkosci wyświetlacz, brak hsdpa, luzy trzeszczenia, lakier może szybko odpryskiwać (przud jest malowany) duże luzy w mechaniźmie wysuwania (gdy telefon pierwotnie wzsedł do sprzedarzy u operatora play miał wadliwe oprogramowanie, jednak usterkę wyeliminowano) , słabej jakości materiały wykonania, aparat tylko 2mp i to w nie najlepszej jakości, saba rozdzielczośc wyswietlacza, kłopoty z instalowaniem dodatkowych aplikacji z internetu, saba bateria

zalety
obsługa 3g, 3gp, mp4, dużej ilości formatów muzyki, video striming, druga kamera z przodu, dizajn, radio z rds , czytnik kanałów rss. umts , edge , są różne wersje kolorystyczne , ja miałem chrom silwer(chrom silwer, zielony różowy czarny niebieski brązowy)
zdjecia i dane techniczne http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1231#

jak widac telefon ma sporo wad jak i zalet. ale takie wady mają przeciętne telafony i nie trzeba się tym zbytnio przejmować. telefon ogólnie polecam i daję mu 4+
teraz na allego można go sobie kupić już od 300 zł. obsługuje karty 2gb. ja ten telefon sprzedałem po 4 msc. i wymieniłem na nokie e51. dali mi za niego 300zł.
jeszcze rok temu ten telefon można było sobie kupic u np. mediamarkta za 600zł!
cena producenta wynosi 739 zł, a nokii e51 tyle samo
ciekaw jestem który wybralibyście. piszcie

Nokia 5130, Philips Ozeo, Manta MOB-60, SE T630i, SE K310i, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-i600, SE K800i, SE Z520i, HTC Artemis, Motorola V3r, Nokia E51, Sagem myX5-2v, Nokia N80, Nokia C5-00, Dell Venue Pro i inne :)
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7