DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii E oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #251311  autor: erbe
 15 lut 2008, 11:09
Witam!

Od 2 dni jestem uzytkownikiem Samsunga E200. Wszystko byloby OK, gdybym wiedzial w jaki sposob wylaczyc dzwiek (sygnal), ktory pojawia sie przy zakonczeniu polaczenia, tzn.
- trwa rozmowa,
- nastepnie rozlaczam sie naciskajac "czerwona sluchawke",
- i tu pojawia sie monit "Polaczenie zakonczone (wraz z wybranym numer)" i w tym samym momencie slysze ow dziwny dzwiek.

Czy mozna w jakis sposob wylaczyc ten sygnal?

 #251360  autor: klimasz
 15 lut 2008, 15:18
w ustawieniach dźwieków powinieneś mieć opcję dźwięki dodatkowe czy coś podobnego :)

 #251398  autor: erbe
 15 lut 2008, 17:28
klimasz pisze:w ustawieniach dźwieków powinieneś mieć opcję dźwięki dodatkowe czy coś podobnego :)
Problem w tym, ze wszystkie mozliwe dzwieki mam wylaczone.

 #253368  autor: grzemach
 25 lut 2008, 14:35
sprawdz w ustawienia/polaczenia/wszystkie polaczenia/sygnaly stanu polaczenia tam jest "sygnal nawiazywania polaczenia"/"sygnal minutowy"/"sygnal zakonczenia polaczenia"

 #285690  autor: darius
 29 sie 2008, 14:48
możesz napisać jaśniej? u mnie w samsungu nie widzę w ustawieniach połączenia :!:

 #285694  autor: kowcio
 29 sie 2008, 16:24
Ja wiem tylko jak wyłączyć dźwięk nawiązania połączenia. U mnie jest tak: menu, ustawienia, dźwięki, dodatkowe, ton połączenia.
Niestety na zakończenie nie wiem jak wyłączyć dźwięk. Ale u mnie jest on aż tak cichy, że prawie go nie słychać :P
Możesz także wyciszyć dźwięki klawiatury, może to pomoże.
darius, poza tym trochę odkopałeś temat ;)