DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #229616  autor: Shila
 25 paź 2007, 22:15
Jak w temacie. Przez 2 lata telefon działał jak igiełka, zadnych zwiech. Tymczasem miesiac temu oddałam telefon ojcu, zjął simlocka i wlozyl karte z Orange. Jakis tydzien temu zaczely sie zwiechy: Gdy telefon jest w stanie spoczynku, wlacza sie zegar, gasnie wyswietlacz.. to jest OK, ale gdy chce juz z telefonu skorzystac.. wciskam czerwona sluchawkę i jest zwiecha, przez 5 - 7 sekund wyswietlacz sie swieci razem z zegarem.. no i potem widac wyswietlacz i brak sieci :/

Nie mam pojęcia co to moze byc.. więc liczę na pomoc :)

Telepolis.pl

 #229644  autor: kamil1221
 26 paź 2007, 08:40
Zupełnie normalna usterka Sagemów. Zaczyna się u ciebie problem z softem, oraz możliwe, że antena Tobie siada.

Jeżeli masz kabelek do telefonu poszukaj na planetsagem.com aktualizacji, bądź pobaw się w podmienienie numeru softa pod daną aktualizację - http://sagem.fora.pl/viewtopic.php?t=237
Czasem ta usterka sama ustępuje (znam takie przypadki).

Wyłącz i wyciągnij baterię z telefonu na jakiś czas (ok. 5 minut).

 #230264  autor: Shila
 29 paź 2007, 12:41
wlasnie nie mam kabla.. w zasadzie juz niewazne, bo ojciec kupi sobie nowy fon a ten pojdzie na regal z innymi przezytkami ;)

Telepolis.pl

 #230652  autor: Pb
 31 paź 2007, 21:35
heh telefonik głupieje ze starości:).soft często siada w Sagemach,więc to chyba to,sam miuałem x5-2 i często sie zacinał i resetował,ogólnie mimo że lubię sagemy,muszę przyznać że x5-2 to raczej nieudany i awaryjny tel.:(.niestety taka prawda x7 jest 100x lepszy. :smt006 pozdro

 #230871  autor: Shila
 01 lis 2007, 19:34
Dla mnie przez ponad 2 lata nie byl awaryjny, ale tylko trafil w rece ojca i sie zchrzani :|

W serwisie powiedzieli ze Sagemy tak maja heh..

Telepolis.pl

 #231002  autor: sqnek
 02 lis 2007, 16:51
Nie powiedział bym, że Sagemy tak mają, miałem do czynienia z kilkoma modelami ale tylko ten jeden miał problemy z softem. Ten model kupiłem nie wiedząc o tej wadzie i mimo to nadal z niego korzystam.

 #249651  autor: jozek522
 06 lut 2008, 13:37
Siemka.
Ja nadal posiadam ten telefon. Co prawda raz czy dwa mi sie zawiesił ale to jak siostra mi wysyłała esy jeden po drugim. Jak do tej pory jestem z niego zadowolony,lecz musze go zmienic. :(