DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #248532  autor: sarenka82
 30 sty 2008, 18:47
Witam serdecznie
Czy wie może ktos czy mozna zmienic aby wyswietlacz zewnetrzy w k1 był cały zas w spoczynku...w mojej co jakis czas sie zapala gasnie i znow sie zapala nawet gdy tel. jest wogóe nie dotykany troche to wkurzajace
Pozdrawiam i prosze o szybka odp..

 #248730  autor: mariusz9a
 31 sty 2008, 21:16
sarenka82 pisze:w mojej co jakis czas sie zapala gasnie i znow sie zapala nawet gdy tel. jest wogóe nie dotykany
Dziwne. Moja znajoma ma Motorole K1 i jak telefon sobie spokojnie leży to samoistnie nigdy jeszcze nie widziałem aby ekran się podświetlił:| Zresztą ona sama też się na coś takiego nie skarży.

 #248766  autor: orB
 01 lut 2008, 02:39
Tak się robi gdy telefon odbiera jakieś wiadomości z sieci. Chyba chodzi o położenie[miasto podane na tapecie] i aby się nie zapalał spróbuj to wyłączyć.

 #248787  autor: sarenka82
 01 lut 2008, 10:15
Własnie...dzieje sie ta tylko wtedy gdy jestem w pracy a gdzy jestem w domku tel nie reaguje..moze chodzi o to ze pracuje w drukarni i sa tam rózne uzadzenia...bez przewodowe tez...mozesz mi powiedziec jak to wyłaczyc...mam ta mk1 dopiero 2 dni i nie zabardzo wiem

 #415792  autor: blondynka
 08 lip 2010, 14:42
A ja mam pytanie,gdy włączam komórkę i wpiszę Pin to potem pokazuje mi się logo Plusa jest to denerwujące,bo ja mam Orange,a czuję się jak żywa reklama Plusa,potem mam już normalne logo,ale denerwuje mnie,że pokazuje się po wpisaniu PINu logo Plus czy można to jakoś zmienić?:D

 #415799  autor: orson_dzi
 08 lip 2010, 15:03
Telefon był z Plusa, więc to normalna rzecz w tym przypadku.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #415801  autor: kerim36
 08 lip 2010, 15:19
blondynka,

idz do pierwszego lepszego komisu i powiedz zeby wgrali ci niebrandowany soft - jesli wydatek 40-60zl jest tego wart - to jest taka mozliwosc

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #415835  autor: blondynka
 08 lip 2010, 17:16
O to szkoda kasy,będę zamykać oczy,jak wpisze Pin:)dzięki:)

 #415899  autor: Prometo
 08 lip 2010, 23:04
blondynka zobacz kiedy był napisany założony temat :evil: Odkopujesz stare tematy. Załóż jeden ogólny o swoich problemach z telefonem i zadawaj pytania.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #415965  autor: blondynka
 09 lip 2010, 10:20
Yyy nie bardzo rozumiem,myślałam,że jak mam podobny problem to mogę się podczepić do takiego tematu,a po co ciągle tworzyć nowe i robić bałagan,jak piszę na temat?Spoko,ale na innych forach tak się robi.Już nie przeszkadzam i nie będę pisać nie martw się,jak tak przeszkadzam.Pozdrawiam.